סגור

ראש מועצת אורנית מצטרף למפלגת דרך ארץ

ניר ברטל מצטרף לסיעת דרך ארץ. ברטל, הוא טייס במיל' בחיל האוויר, בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת ת"א ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. ברטל: "החיבור לדרך ארץ הוא נכון וטבעי"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כה באלול התשפ
,
14 בספטמבר, 2020 16:46
חבר חדש להאוזר והנדל

חבר חדש להאוזר והנדלצילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

מצטרף חדש למפלגת דרך ארץ, ראש מועצת אורנית שבשומרון, ניר ברטל. ברטל, טייס במיל' בחיל האוויר, בעל ניסיון עבודה וניהול במשרד האוצר. בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת ת"א ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. עם הצטרפותו למפלגה, אמר ברטל: "החיבור לדרך ארץ הוא נכון וטבעי. יועז וצביקה הוכיחו שהדרך שלהם, היושרה והערכים, הם בדיוק מה שהמדינה צריכה בכל החזיתות. בביטחון, בתקשורת ובפוליטיקה - ובפרט כשמנעו בחירות רביעיות ומיותרות. אני כבר מרגיש בבית!"

יו"ר דרך ארץ, שר התקשורת יועז הנדל, בירך את ברטל: "ניר הוא אחד הקולות הבולטים במועצת יש"ע, פרגמטי ורציני. ניר בא לקדם את עם ישראל ומדינת ישראל ואני שמח שהוא מתחבר לדרך שלנו, של דרך ארץ. ברוך הבא!"

יו"ר ועדת החוץ והביטחון, חה"כ צבי האוזר: "ניר הוא שותף מלא לראיית העולם של דרך ארץ. גם הוא רואה לנגד עיניו את הצורך לאחד וללכד את עם ישראל ולהתמקד במטרה אחת - להפוך את ישראל למקום טוב יותר לחיות בו. ברוך הבא ובהצלחה לכולנו!"

 

14.09.2020

1. בינתיים אי אפשר לעשות מניין ממצביעי דרך ארץ. ( )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמיחי שיקלי צילום:  Olivier Fitousi/Flash90

שיקלי: "אני מאוד מקווה לא לשבת עם עוצמה יהודית בקואליציה"

קרא עוד