סגור

גמזו בשיחות פנימיות: "ידעתם על זה יום שלם, למה רק אני לא?"

צפו: ממונה הקורונה מתח ביקורת על תנאי השידור בהצהרה: "איזה מין תנאים אלה בפריים טיים בטלוויזיה, למה לא להביא לי איש צילום? מה אני - קוסם?"

חדשות כיפה
כה באלול התשפ
,
14 בספטמבר, 2020 9:30
 גמזו ונתניהו. "ידעתם על זה כל היום, רק אני לא ידעתי"

גמזו ונתניהו. "ידעתם על זה כל היום, רק אני לא ידעתי"צילום: Hadas Parush/Flash90

ממונה הקורונה, הפרופסור רוני גמזו, שנמצא בבידוד, מתח ביקורת על ההתנהלות הלוגיסטית ועל תנאי השידור בהצהרה לתקשורת שמסר אמש (א'), לאחר שהממשלה אישרה הטלת סגר כללי למשך שלושה שבועות.

בהקלטה, שהתפרסמה היום לראשונה בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, נשמע גמזו כועס על כך שלא ידע על עצם קיום מסיבת העיתונאים, ושנאלץ להופיע בה כשהוא מחזיק את הטלפון שלו ביד: "מצחיקים אתם, פשוט מצחיקים. ידעתם על זה יום שלם, רק אני לא ידעתי".גמזו גם נשמע אומר לאנשים עמם שוחח: "למה ברגע האחרון? למה לא לסדר לי חצובה? למה לא להביא לי איש צילום, למה? זה פריים טיים טלוויזיה. למה?", קבל גמזו על תנאי השידור.

נציגת משרד הבריאות נשמעת עונה לגמזו: "אנחנו מנסים לעשות הכי טוב שאפשר כרגע". בתשובה גמזו אומר: "כרגע כן, ברור. אבל ידעתם על זה יום שלם, רק אני לא ידעתי. איזה תנאים אלו להופיע בפריים טיים, מה אני - קוסם?. 

14.09.2020

1. הוא צודק (אריק)

דווח על תגובה לא ראויה
14.09.2020

2. ממשלה רעה לישראל. מיליון מובטלים והם מתעסקים בהטבות מס אישיות לביבי - האיש שבגד באשתו הראשונה והשלישית. האיש שהבן שלו הלך לפוסיקט בערב שבת וביקש מחבר (יאיר)

חבורת גנבים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב איתן שנרב צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הרב איתן שנרב השיא משואה: "לכבוד החיים הנפלאים שזכינו לקבל"

קרא עוד