פרוייקט הסקי הדתי

אמ"ן: קצב ההתפשטות של הנגיף הינו המהיר ביותר בחודשיים האחרונים

מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה פרסם הבוקר תמונת מצב מדאיגה, ממנה עולה כי התפשטות הקורונה בישראל היא המהירה ביותר בחודשיים האחרונים, "ואף נרשמה מגמת האצה בשבוע האחרון". עד כה מתו מהנגיף 1,103 בני אדם

חדשות כיפה 13/09/20 10:21 כד באלול התשפ

צילום: Nati Shohat/Flash90
צילום: Nati Shohat/Flash90

מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה, פרסם הבוקר (א') מסמך עדכני על תחלואת נגיף הקורונה בישראל, ממנו עולה כי "המגפה מתפשטת בישראל במהירות. קצב התפשטות הנגיף הוא המהיר ביותר שנראה בחודשיים האחרונים ואף נרשמה מגמת האצה בשבוע האחרון".

באמ"ן מדגישים כי "אחוז הבדיקות החיוביות, שהינו מהגבוהים בעולם, מעיד על תחלואה גוברת בקרב האוכלוסייה הכללית". עוד מדגישים באמ"ן כי מספר החולים במצב קשה נמצא, גם הוא, בעליה. "טווח הביטחון מגבול הקיבולת של בתי החולים הצטמצם משמעותית, ויוצר סכנה ליציבותה של מערכת הבריאות". 

ובתוך כך, משרד הבריאות פרסם הבוקר (א') נתונים עדכניים ביחס להתפשטות נגיף הקורונה בישראל. מהנתונים החדשים עולה כי סך הנדבקים המאומתים בישראל הגיע ל-153,217 כאשר מתוכם החלימו 114,624. מספר החולים בפועל עומד הבוקר על 37,482. מספר החולים המאושפזים בבתי החולים הגיע ל-1,028 חולים, מהם 130 מונשמים ו-490 חולים במצב קשה. מאז פרוץ המגיפה מתו בישראל 1,103 בני אדם. מתוך 30,253 בדיקות שבוצעו אתמול, 2,651 בני אדם נמצאו חיובים לנגיף.

צילום: ללא

 

צילום: ללא

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר