סגור

חברת הכנסת לשעבר שולי מועלם מצטרפת לליכוד

אחרי שהייתה חברת כנסת מטעם הבית היהודי ועברה לימין חדש, אך לא נכנסה לכנסת תחת הרשימה. כעת מועלם התפקדה לליכוד: "הליכוד הוא הבית הטבעי של הציונות הדתית, של אנשי הימין האידיאולוגי". בנט: "בהצלחה"

חדשות כיפה
יג באלול התשפ
,
02 בספטמבר, 2020 11:07

צילום: דוברות הליכוד

חברת הכנסת לשעבר שולי מועלם נפגשה היום (ד') עם ראש הממשלה בנימין נתניהו וחתמה על טופס התפקדות עם מנכ"ל הליכוד צורי סיסו. מועלם שמשה כחברת כנסת מטעם הבית היהודי בכנסת ה-19 וה-20, אך לאחר שהתפצלה יחד עם נפתלי בנט ואיילת שקד לימין החדש, לא הצליחה להיכנס שוב לכנסת. בליכוד שמנסים לחזק את מעמדם מול הציונות הדתית, מאז שימינה באופוזיציה, מקווים כי צירופה של מועלם לשורות הליכוד יסייע להם בדבר.

 ראש הממשלה נתניהו: "אני שמח מאוד ששולי מועלם, חברת הכנסת לשעבר ואחת מהפעילות החשובות של הציונות הדתית, מצטרפת באופן טבעי לליכוד. הליכוד זה הבית של הציונות הדתית, זה הבית של נאמני ארץ ישראל וזה הבית שלך". 

שולי מועלם: "אני מודה לראש הממשלה נתניהו. הליכוד הוא הבית הטבעי של הציונות הדתית, של אנשי הימין האידיאולוגי. אני מרגישה שבימים האלה, שעם ישראל מודאג מבחינה בריאותית וכלכלית, יש עוד כל כך הרבה עבודה לתקן עולם ולהביא את מדינת ישראל למקום שלה - ואני מרגישה שהמקום לעשות את זה, זה בליכוד".

בתגובה למעבר צייץ יו"ר ימינה, נפתלי בנט: "בהצלחה שולי יקרה". איילת שקד צייצה גם כן: "מאחלת בהצלחה לשולי היקרה. נפעל ביחד למען ערכים משותפים מכל מקום שבו נהיה". 

גם מנכ"ל הבית היהודי, ניר אורבך, הגיב למעברה של מועלם לליכוד: "שולי חברתי הטובה, בהצלחה בדרך החדשה. שותפות עם הליכוד- בהחלט. חברות בליכוד- עדיין לא בשלה השעה".

02.09.2020

1. לא ידעתי שהיא עדיין בפוליטיקה (חיים)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2020

2. עוד רודפת כבוד, בדיוק כמו רפי פרץ... (יהודי מארץ ישראל)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2020

3. מכה קשה למפלגות הציונות הדתית. (עם ישראל מאוחד)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2020

4. דרך לרבים (פליאה )

מה הפליאה? ראיתם מישהו בבית היהודי ציוני דתי שאיננו משנה כיוון? איננו בוגד בחבריו? הכל רק כבוד ותקציבים. חינוך לכלום, והנוער עוזב בהמוניו. מחצית מבוגרי הממלכתי דתי- עוזבים. זה מענין מישהו מהרבנים האלה?

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2020

5. עכשיו אפשר לשקול להצביע לימינה! (אריאל)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2020

6. יש חברי כנסת זיגזג (דוד גרוסמן)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2020

7. שולי מועלם אינה נכס לליכוד. נקודה (ארז הלבנון)

היא לא היתה נכס לאף תנועה. אבל כנראה שהכסף בכנסת הוא נכס בשבילה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לימודים בתקופת הקורונה צילום: shutterstock

רשת החינוך 'נעם-צביה' לתלמידים: לכו להתחסן בהקדם

קרא עוד