סגור

אלפים מפגינים בירושלים וקיסריה: חסידי ברסלב הצטרפו למוחים

כ-10,000 אזרחים מפגינים סמוך למעון ראש הממשלה, ליד ביתו הפרטי של נתניהו, בגשרים ובצמתים. סגן ניצב ניסו גואטה שתועד תוקף מפגין בעימותים לפני שבוע חזר למוקד המחאה בבלפור. למוחים הצטרפו גם חסידי ברסלב, שמחו על איסור הנסיעות לאומן בראש השנה

חדשות כיפה
ט באלול התשפ
,
29 באוגוסט, 2020 21:17
שוטרים בהפגנות

שוטרים בהפגנותצילום: דוברות המשטרה

שבוע עשירי ברציפות: כ-10,000 בני אדם הגיעו הערב (שבת) לכיכר פריז בירושלים כדי להפגין נגד השחיתות השלטונית סמוך למעון ראש הממשלה. המשטרה פרסה כוחות באזור הכיכר, ברחוב עזה, ברחוב בן מימון וברחובות סמוכים נוספים. סגן ניצב ניסו גואטה שתועד תוקף מפגין בעימותים לפני שבוע חזר למוקד המחאה בבלפור. הצטרפו הערב גם חסידי ברסלב, שמחו על האיסור לנסוע לקברו של רבי נחמן מאומן בראש השנה.  

כ-1000 איש נוספים צועדים מהכניסה לעיר לעבר כיכר פריז. משטרת ישראל עדכנה כי היא תאפשר את קיומה של הצעדה מגשר המייתרים בכניסה לירושלים ועד מעון ראש הממשלה, על אף שלא התקיים תאום כנדרש עימה. בהתאם להערכת מצב שנערכה ביום חמישי נערכה המשטרה עם חסימות לאורך ציר הצעדה כדי לשמור על בטחון הצועדים. תנועת הרכבת הקלה נעצרה עם התקדמות הצעידה על תוואי הרכבת הקלה.

צילום: דוברות המשטרה

 

כ-2,000 מפגינים נוספים החלו בשעה זו בצעדה לעבר בית ראש הממשלה נתניהו בקיסריה. הרמטכ״ל לשעבר, רא״ל (במיל׳) דן חלוץ, נאם מול המפגינים: ״הנאשם יוצר תת תרבות עבריינית. תרבות השוחד. תרבות השקר. כבוד, כסף וכוח הפכו ללוגו שלו ושל ממשלתו. הוא נכשל בניהול משבר הקורונה, בניהול המשבר הכלכלי. הוא מנסה להרחיק ממנו את האחריות באמצעות מינוי פרויקטור, אך מחבל בסיכויי הצלחתו בגלל שיקולים פוליטיים עלובים״.

יו״ר התנועה לאיכות השלטון, עו״ד אליעד שרגא: ״דמוקרטיות לא קורסות בין לילה, הן נכחדות להן לאט לאט וכך צעד אחר צעד - השתלט נתניהו על כל התקשורת ועל התודעה במדינת ישראל. הוא כל הזמן צריך את הבייס מפוחד - אבל אנחנו לא מפוחדים! לא ניתן לרגשות האלה לנהל אותנו. הפצת פחד, הפצת שנאה והפצת שקרים - זו דוקטרינת נתניהו. רק אם נמשיך לצאת לרחובות נגרום לשינוי״.

ראש השב״כ לשעבר, אלוף (במיל׳) עמי אילון: ״שיקולי נתניהו הם שיקולים זרים. מנהיגותו היא מנהיגות מושחתת ומשחיתה, שמרעילה את כולנו. הוא מוביל אותנו אל קץ הדמוקרטיה ולכן אנחנו כאן עכשיו

29.08.2020

1. חלוץ מרשה לעצמו לדבר על שחיתות ? (עידו)

זה האיש שבתפקידו כרמטכ"ל סחר במניות... אליעד שרגא מדבר על שחיתות ? למה הוא לא מגלה מי מפרנס אותו ומדוע משך מעל 30 שנה ? ומדוע הוא לא מאפשר לעצמו מעל 30 שנה לא להתחלף ? אני מתפלא על לפיד שלא מזכיר את עברו וקשריו וגם במשפט אחד את האסתמה והשירות הצבאי והאיגרוף כחולה אסתמה. בכמה כסף מימנו אהוד ברק ואחרים עד היום ?

דווח על תגובה לא ראויה
30.08.2020

2. 30 אלף הפגינו בבלפור ומאות חסידי ברסלב (נפול תיפול)

30,000

דווח על תגובה לא ראויה
30.08.2020

3. 30 אלף הפגינו בבלפור ומאות חסידי ברסלב (נפול תיפול)

30,000

דווח על תגובה לא ראויה
30.08.2020

4. חילול ה' (חיים)

הברסלבין נותנים יד אחת לשמאלנים האנרכיסטיםלבחורות הערומות... רבי נחמן לא צריך אותם שילכו לכל הרוחות !!!

דווח על תגובה לא ראויה
30.08.2020

5. ל- מס' 4: לא ראיתי ערומות בכתבה, לא רק השמאל רוצה להחליף את ביבי. (ל- מס' 4)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המוסדות הלאומיים צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יש הסכם: מינויים חדשים במוסדות הלאומיים

קרא עוד