סגור

נתניהו לגנץ: "אם תקבלו את הצעת הפשרה נוכל למנוע בחירות"

ראש הממשלה שוחח עם שר הביטחון ביקש ממנו לעשות כל מאמץ כדי לא לגרור את מדינת ישראל לבחירות מיותרות: ״צריך לשים כל שיקול פוליטי אחר בצד"

חדשות כיפה
ל באב התשפ
,
20 באוגוסט, 2020 19:55
נתניהו ובני גנץ

נתניהו ובני גנץצילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

ארבעה ימים לפני פיזור הכנסת, ראש הממשלה נתניהו שוחח עם יו״ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ וביקש ממנו למען אזרחי ישראל לעשות כל מאמץ כדי לא לגרור את מדינת ישראל לבחירות מיותרות. 

״צריך לשים כל שיקול פוליטי אחר בצד. אזרחי ישראל צריכים ממשלה מתפקדת שפועלת למען הצלת חייהם ופרנסתם. אם תקבלו את הצעת הפשרה נוכל למנוע בחירות.  בוא נעשה הכל כדי לפתור זאת עוד היום״, הסביר נתניהו לגנץ.

אמש (ד') גנץ קיים ישיבת סיעה לילית גנץ בה הסביר לחברי סיעתו כי אלו ימים קריטיים: "נתניהו עלול להוביל לבחירות איומות למדינת ישראל; דבר לא מצריך בחירות; כחול לבן מחוייבת ליציבות. לא השתנה דבר מלפני שלושה חודשים כשהקמנו ממשלת אחדות להתמודדות עם אתגרי המדינה מהקורונה הבריאותית, הכלכלית והחברתית שאנחנו מתמודדים עימה בימים אלה. דבר לא מצריך בחירות."

נזכיר כי במידה והצדדים לא יגיעו להסכמות, ולא יצביעו על הצעת החוק של ח"כ צבי האוזר לדחיית התקציב בשלושה חודשים, הכנסת ה-23 תתפזר באופן אוטומטי ומדינת ישראל תלך לבחירות. בליכוד דורשים כי יהיה גם שינוי במינוי בכירים כך שגם הפוליטיקאים, ולא רק ועדת איתור, יוכלו לבחור את הבכירים ברשויות אכיפת החוק. 

20.08.2020

1. ראש הממשלה הבא (יאללה בנט)

ביבי אחלה בן אדם אבל הוא לא מסוגל לקבל את זה שיש עוד אנשים כמוהו אז עם כל הכבוד ביבי,עשית את שלך תרמת למדינה מספיק צא החוצה מהממשלה בדרך מכובדת ותפנה מקום, תתפלא!!!!! אבל הפעם נכשלת!!!!! ודווקא על ידי בנט שתמיד הצלחת לשקר עליו ולשתות את הקולות שלו, אז יאללה ביבי שלום ותודה. ובנט הצעה ממני לך עם הערכים שלך אל תזרוק את המגזר שממנו באת תחיל ריבונות רק ככה ירצו אותך דבר ערכים לא לוקשים,בהצלחה ראש הממשלה הבא.

נ.ב זה לא אומר שמותר להפגין נגד ביבי הוא נבחר בדרך דמוקרטית ועד שלא יהיה בחירות בעז"ה(כי אז בנט יקבל 19 מנדטים) הוא ראש ממשלה ואסור לשקר שלא.

דווח על תגובה לא ראויה
21.08.2020

2. מי שמפר את ההסכם ליכוד וכחול לבן, זה ביבי בלבד והוא רוצה להפיל את האשמה על בני גנץ (מירה)

אני מקווה שהציונות הדתית לא תיתן יד לנאשם בפלילים, המסית והשקרן הפתלוגי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חיילי צה"ל במהלך אכיפת הסגר, בחודש אפריל צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לוחמי מג"ב יחליפו את חיילי צה"ל באכיפת הסגר, בתי כנסת נסגרו במהלך החג

קרא עוד