סגור

הקורונה בישראל: 600 נפטרים מפרוץ המגפה

763 מאומתים חדשים אתמול מתוך 8,596 תוצאות בדיקות שהתקבלו. נכון לשעה זו: 82,670 מאומתים מפרוץ המגפה. 393 חולים שמצבם מוגדר קשה, מתוכם 118 מונשמים

חדשות כיפה
יט באב התשפ
,
09 באוגוסט, 2020 19:35
ארכיון

ארכיוןצילום: shutterstock

עלייה נוספת במספר המתים: 600 מתים מאז פרוץ נגיף הקורונה בארץ. מנגד מספר הנדבקים במגמה יציבה באופן יחסי ואפילו נרשמה ירידה, אך מספר החולים במצב קשה רושם עלייה מדאיגה נוספת, וגם במספר המונשמים בישראל נרשמה עלייה. משרד הבריאות מעדכן הערב (א'), כי בישראל יש כרגע 24,554 חולים ונשאי קורונה פעילים, עלייה של 175 איש מאז אמש. 

קבינט הקורונה אישר: עד עשרה במבנה סגור, שלושה ברכב

מספר החולים במצב קשה מוסיף לעלות והגיע הבוקר לשיא נוסף, של 393 חולי קורונה במצב קשה. מספר המונשמים רשם גם הוא זינוק ביממה האחרונה, ועומד כעת על 118. בשיא הגל הראשון, בחודש אפריל, עמד המספר על 186 חולים שנזקקו להנשמה.

בסך הכל נרשמו בישראל מאז פרות המגפה  82,670 בני אדם מאומתים לקורונה, כשנכון להערב החלימו קרוב ל-58 אלף מהם. אך המספר הכואב ביותר הוא כאמור, מספר הנפטרים שעומד הערב על 600, עלייה של 4 בני אדם מאז אמש.

צילום: משרד הבריאות

קבינט הקורונה אישר תקנות נוספות. בין התקנות שאושרו, רופא מחוזי של משרד הבריאות יוכל לסגור מקום עבודה שאובחן בו חולה קורונה לשלושה ימים, ותפילות יתאפשרו לעד עשרה אנשים בשטח סגור. תקנות נוספות שאושרו הן איסור על התקהלות במרחב פרטי, ציבורי או עסקי, כאשר 20 אנשים יכולים להתקהל בשטח פתוח, ועשרה אנשים במבנה סגור. נסיעה ברכב פרטי תתאשר לעוד שני אנשים בנוסף לנהג עצמו, ואפשר להוסיף נוסע אחד על כל ספסל אחורי. תקנה מחריגה אנשים שגרים ביחד באותו בית, כמו בני משפחה, שותפים וכדומה בהן אין הגבלה על כמות האנשים. 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

כינוס תושבי היישוב עם ראש המועצה צילום: דוברות מצפה כרמים

"בג"ץ לא מחפש צדק, אלא להחריב את ההתיישבות" | תושבי מצפה כרמים נערכים למאבק

קרא עוד