סגור

גנץ: "המכון הביולוגי יחל בניסוי חיסון הקורונה בבני אדם אחרי חגי תשרי"

בצל הגל השני של הקורונה, שר הביטחון ביקר במכון הביולוגי והוצגו לו ההתקדמויות בפיתוח החיסון הנגיף: "כל הניסויים הראשונים שעברו בהצלחה הם בבחינת בשורה מאוד גדולה ותקווה מאוד גדולה"

חדשות כיפה
טז באב התשפ
,
06 באוגוסט, 2020 13:43

צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

שר הביטחון, בני גנץ, ביקר הבוקר (ה') במכון הביולוגי, ביחד עם מנהל המכון, פרופ' שמואל שפירא, ועוזר השר להתגוננות. במהלך הביקור הוצגו לשר ההתקדמויות בפיתוח החיסון והנוגדן לקורונה.  

בסיום הביקור אמר גנץ: "יש להתחיל בניסויים בבני אדם אחרי חגי תשרי. אני מבקש להביע תודה קודם כל לכם, לאנשים במשרד הביטחון ולאנשים במכון שעושים עבודה פנטסטית. כל הניסויים הראשונים שעברו בהצלחה הם בבחינת בשורה מאוד גדולה ותקווה מאוד גדולה. השלב הבא כפי שסיכמנו הוא שהניסויים יתחילו בבני אדם אחרי חגי תשרי. זה יעשה בתיאום עם משרד הבריאות ועל פי כל התהליכים הנדרשים מבחינת בטיחות רפואית".

שר הביטחון  הוסיף: "כמו שלצה"ל יש יחידות מיוחדות שפורצות ופותחות לו את הדרך – אתם הסיירת של מדינת ישראל במשרד הביטחון בתחום החיסונים. אני לשירותכם ומבקש לערב אותי בכל נושא שאפשר להשפיע בו".

מנהל המכון הביולוגי, פרופ' שפירא הודה למשרד הביטחון על הגיבוי: "יצאנו לדרך לפני 6 חודשים, קיבלנו רוח גבית ממשרד הביטחון, ממשרד ראש הממשלה, ניהלנו אינטראקציה טובה עם משרד הבריאות, וממך כמובן באופן אישי כמי שמלווה אותנו. האצת בנו, אצנו כל הזמן ולמעשה אני גאה להראות שיש קבלות. יש חיסון מצוין, יש תהליכי רגולציה שהחיסון צריך לעבור לפי לוח הזמנים שציינת, אנחנו מתחילים אחרי החגים בניסויי בטיחות ויעילות אבל יש לנו את המוצר ביד."
 

06.08.2020

1. חבל דווקא התחלתי להרגל לשגרה של המסכות סתם (מי שהו)

אחלה!!
אין על מדינת ישראל!!
הכי שווה לגור פה וחבל שאנשים לא מעריכים את המאמץ של המדינה למשל באף מדינה לא נתנו מענקים ויש מדינות שבגלל הקורונה אנשים גרים ברחוב ואף אחד במדינה לא דואג להם
אז בבקשה להעריך!!

דווח על תגובה לא ראויה
07.08.2020

2. עיקרון הזהירות המונעת... (אלון)

אולי אם הניסויים יתחילו על הפוליטיקאים והמדענים... אולי אם אלו שמחליטים את ההחלטות הללו יחוו את מה שהם מייעדים לשאר האוכלוסייה קודם כל על בשרם, אולי אז הם יפעלו לפי עיקרון הזהירות המונעת?!?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בדיקות קורונה בנתב"ג צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

מסתמן: מגיעים לישראל יצטרכו להציג בדיקה שלילית

קרא עוד