סגור

השחקן סת' רוגן: "האכילו אותי בשקרים על ישראל"

השחקן והקומיקאי המצליח סת' רוגן התארח בפודקאסט של המגיש מארק ראמון והציג שורת התבטאויות כנגד ישראל. בין השאר אמר: "לא לשמור את כל היהודים בסל אחד", ותהה מה הטעם לקיומה של המדינה

חדשות כיפה
ט באב התשפ
,
30 ביולי, 2020 10:39
סת

סת' רוגןצילום: Gage Skidmore-cc-by-sa wikipedia

השחקן והקומיקאי סת' רוגן, אשר מקדם בימים אלה את סרטו החדש, "An American Pickle", בו הוא מגלם מהגר יהודי שנופל לתוך חבית של מלפפונים חמוצים בניו יורק בשנת 1919, ומתעורר 100 שנים לאחר מכן, התארח בפודקאסט הידוע של המגיש מארק מארון.

 במהלך השיחה כינה מארון את הריאיון "השיחה הכי יהודית", ובאופן חריג הקליט הודעה מקדימה לפני הפרק: "אם אתם לא אוהבים יהודים, זה הולך להפריע לכם". השיחה היתה בעיקר על חייו של רוגן, עד שהוזכרה מדינת ישראל, ואז נאמר, "אנחנו הולכים לעצבן חבורה של יהודים".

רוגן אמר כי "האכילו אותו כמות אדירה של שקרים בנוגע לישראל", וכי הוא תוהה מדוע המדינה צריכה בכלל להתקיים. "מבחינתי זה נראה כמו תהליך מחשבתי מיושן", אמר רוגן, "אם הסיבות הן דתיות, אני לא מסכים איתן משום שאני חושב שדת זה טיפשי. אם הסיבות הן שימור העם היהודי זה גם לא הגיוני כי שוב, לא שומרים משהו שרוצים לשמר במקום אחד - במיוחד אם המקום הזה הוא מוכח כבלתי יציב". כשנשאל מה דעתו על יהודים שאינם בוחרים לגור בישראל, כמו אלה שעברו למדינות אחרות לאחר מלחמת העולם השנייה, ענה רוגן: "זאת אסטרטגיה יותר טובה. אתה לא שומר את כל היהודים שלך בסל אחד".

רוגן, שהתחנך בבתי ספר יהודיים בקנדה, הוסיף, "אני גם חושב שבתור יהודי האכילו אותי כמות אדירה של שקרים על ישראל לאורך כל חיי, הם לעולם לא אומרים לך את זה, דרך אגב, שהיו שם אנשים. הם גורמים לזה להיראות כאילו המקום הזה (מדינת ישראל) פשוט ישב שם ריק"

30.07.2020

1. עוכר ישראל (רמבו )

צריך להחרים את היהודי המזוייף הזה ויהודי ארה''ב צריכים לעזור לנו בלטפל באיש הזה בכול שניתן חרם...ולהקיא אותו

דווח על תגובה לא ראויה
30.07.2020

2. אוקי, אין בעיה. תשאר בארצות הברית, שכידוע היתה ריקה כשהמתיישבים הראשונים הגיעו אליה (הרב פיינשמעקער)

ועד היום כל האנשים שלא היו בה ולא נטבחו במהלך השנים לא מרוכזים בשמורות.....
אה, ודרך אגב, אין לך מה לחפש בישראל- זה ברור לך.

דווח על תגובה לא ראויה
30.07.2020

3. כולו כישלון אחד גדול (דני)

אבא שלו לימד אותו שכולם שונאים יהודים אס למרות שהוא יהודי הוא צריך להיות בפועל כמה שפחות יהודי.... והוא אימץ את זה , ועל הדרך בנה שכבות של שנאה עצמית (פשוט לרחם עליו ועל אנשים כמוהו) שנאה עצמית זה שקר עצמי!ואם כבר מישהו פה חי בשקר זה האיש הכושל הזה. שאין לו קהל מעריצים בכלל וחושב שאם הוא יגיד כמה מילים נגד ישראל או נגד יהודים יגרום לו לאהדת קהל. ראינו איך הוא קילל אנשים כמו פסיכופת שרשמו לו all lives matter כשהוא פירסם black lives matter! פשוט בעיניו ובעייני רבים לא כל החיים חשובים , רק חלק , של אלה ששונאים!

דווח על תגובה לא ראויה
30.07.2020

4. זבל כוזרי (לילי)

דווח על תגובה לא ראויה
31.07.2020

5. כולה קומממיקאי. לא ממש התכוון ברצינות. רק בצחוק (עלי)

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2020

6. לגבי סת' רוגן (555)

ב-2014 הוא תמך בישראל בזמן מבצע "צוק איתן", אבל מאז לא מעט מים רעילים עברו בתעלות הביוב הפרוגרסיבי, שהוא שוכן בקרבתו. תוסיפו לזה גלותיות יהודית-אשכנזית-מצטדקת-קלאסית של תקופה השואה, והנה קיבלתם התבטאויות מנותקות כל תודעה יהודית רוחנית. האם יעלה ארצה? זה יעמוד לו למבחן, כאשר האנטישמיות תגיע עד פתח ביתו, ואז נראה מה תהיה החלטתו. יחליט להישאר בגלות? לא מקנא בו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר