סגור

מחליפה לסיגל סדצקי: ד"ר שרון אלרעי

ד"ר שרון אלרעי תמונה לתפקיד מ"מ ראש השירות לבריאות הציבור במקום פרופ' סיגל סדצקי. המינוי אושר על ידי נציב שירות המדינה. אדלשטיין: "חיזוק משמעותי לקטיעת שרשרת ההדבקה"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ז באב התשפ
,
28 ביולי, 2020 11:21
ד"ר שרון אלרעי

ד"ר שרון אלרעיצילום: משרד הבריאות

שר הבריאות יולי אדלשטיין ומנכ"ל המשרד פרופ' חזי לוי, הודיעו הבוקר (ג'), על מינוי סגנית בית החולים כרמל, ד"ר שרון אלרעי, לתפקיד מ"מ ראש היחידה לבריאות הציבור. אלרעי תחליף בתפקיד את פרופסור סיגל סדצקי, שהתפטרה מתפקידה בשל התנהלות המשרד במשבר הקורונה.

פרופסור סיגל סדצקי התפטרה: "ישראל נעה למקום מסוכן"

אלרעי, נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בחיפה, בעלת תואר דוקטור לרפואה (MD) בהצטיינות מהפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה, תואר (MPH) מוסמכת בבריאות הציבור מטעם The Dartmouth Institute, Dartmouth College בארצות הברית ותואר במנהל עסקים (MBA) אותו סיימה בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת תכנית ענבר היוקרתית להכשרת מנהלים במערכת הבריאות הציבורית.
ד”ר אלרעי מומחית בפנימית ובבריאות הציבור, סיימה התמחות במחלות זיהומיות ומסיימת בימים אלו התמחות במנהל רפואי. 

נכון להיום ד"ר אלרעי משמשת כסגנית מנהל מרכז רפואי כרמל וחברת הנהלה משנת 2015. במסגרת תפקידה שרון אחראית על תחומים רבים בבית החולים וביניהם מנהלת את מערך האיכות והבטיחות,, מובילה פרויקטים לשיפור הרצף הטיפולי בית חולים-קהילה, לניטור ולשיפור מדדי איכות, לניתוח אירועים ולדיווח עליהם, ולהובלת בית החולים בהכנות למבדק האקרדיטציה (JCI).


(שר הבריאות אדלשטיין בתדרוך)

בשנים 2013-2010 הייתה שרון האפידמולוגית הראשית של מדינת ניו המפשייר (New Hampshire State Epidemiologist) במסגרת תפקידה הייתה הגורם המנחה והמפקח בנושא בריאות הציבור בהיבט של מחלות זיהומיות במדינת ניו המפשייר, אחראית לחקירת התפרצויות מחלות זיהומיות, ושימשה גורם מקשר בין משרד הבריאות בניו המפשייר לבין המרכזים לבקרת מחלות ולמניעתן (CDC). שרון גם הובילה את נושא האיכות במשרד הבריאות, כולל פיתוח פלטפורמה אינטרנטית להצגת נתוני בריאות הציבור (New Hampshire Health WISDOM).

שר הבריאות אדלשטיין: "ד"ר שרון אלרעי מהווה חיזוק משמעותי למערך שירותי הבריאות במשרד ולפעולות לקטיעת שרשרת ההדבקה. בכך היא מצטרפת לשני חיזוקים משמעותיים נוספים שהבאתי בשבועות האחרונים: מנכ"ל המשרד פרופ' לוי והפרויקטור פרופ' גמזו. אני בטוח ששלושתם יחד, כאחראים – כל אחד בתחומו – על המאבק בנגיף הקורונה, יביאו בשורה לאזרחי ישראל בפעילות אינטנסיבית אל מול הקורונה. אני מודה לד"ר אלרעי על הירתמותה למערכה וכניסתה מתחת לאלונקה".

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי: "אנו רוצים להודות לפרופ' סיגל סדצקי על פועלה במשרד הבריאות למען בריאות הציבור ובפרט בתקופת מגיפת הקורונה. נאחל לה הצלחה בהמשך דרכה.
נושאי בריאות הציבור הינם מעיסוקי הליבה של משרד הבריאות בשגרת היום- יום ונוגעים לכל אחד ואחת מאיתנו בתחום האישי ובתחומי השירותים שאנו מקבלים.  ד"ר שרון אלרעי פרייס תוכל לתרום רבות מניסיונה העשיר ויחד עם הנהלת משרד הבריאות והרופאים, הרופאות והאחיות במחוזות, תחזק הן את הלחימה במגיפת הקורונה והן את הטיפול בפרט בתחומי עיסוקה".

דר שרון אלרעי פרייס אמרה: "אני מודה על ההזדמנות וגאה להצטרף לצוות המצוין שמוביל את ההתמודדות הלאומית עם משבר הקורונה. אני בטוחה שבשילוב כוחות נוכל  לעצור  את המגיפה, לנהל חיים תקינים,  ולשמור על הבריאות של כולנו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אגד תעבורה בגוש עציון צילום: Gershon Elinson/Flash90

האוטובוס לא נכנס ליישוב והתושבים נאלצים להסתכן ביטחונית

קרא עוד