סגור

סטודנטים יהודים יורשו להיכנס לישראל לטובת תכניות כמו "מסע"

שר הפנים הודיע כי יאפשר כניסה לישראל ללימודים ותוכניות אקדמיות וכן תוכניות ציוניות ובהם  "מסע" ו"נעל"ה". שרת הקליטה: "זו בשורה משמחת שגם בתקופת המשבר מסע ונעל"ה ימשיכו לפעול. שערי ישראל תמיד פתוחים לעלייה

חדשות כיפה
א באב התשפ
,
22 ביולי, 2020 17:47

צילום: פלאש 90

שר הפנים אריה דרעי הודיע היום ( ד') כי יאפשר כניסה לישראל של צעירים וסטודנטים יהודים ללימודים ותוכניות אקדמיות וכן תוכניות ציוניות ובהם  "מסע" ו"נעל"ה". שרת העלייה והקליטה ח"כ פנינה תמנו שטה בירכה את שר הפנים אריה דרעי על שנענה לפנייתה  להמשך הפעלת תוכניות "מסע" ו-"נעל"ה" גם בתקופת הקורונה.

תמנו שטה: "מדובר בתוכניות ציוניות חשובות לעולם היהודי ולישראל  להמשך חיזוק הקשר של בני נוער וצעירים מכל רחבי העולם עם החברה הישראלית. רבים מהצעירים מחליטים לעלות ארצה בזכות התוכניות, ואנו שמחים לעודד עלייתם וקליטתם בארץ". 

השרה הוסיפה כי גם לאלו שרוצים לעלות השערים פתוחים: "זו בשורה משמחת שגם בתקופת המשבר מסע ונעל"ה ימשיכו לפעול. שערי ישראל תמיד פתוחים לעלייה. גורל העם היהודי קשור זה בזה וממשלת ישראל תמשיך לחבק את העולים החדשים. החיבור בין צעירי היהודים בעולם לישראל ולחברה הישראלית מהותי מאין כמותו בתקופה הזו."

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרבנות הראשית צילום: פלאש 90

למה הישראלים הפסיקו להינשא ברבנות?

קרא עוד