גנץ: "נביא את צה"ל לכל יישוב, עד שננצח"

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי ביקר היום בבית שמש – העיר האדומה הראשונה, ואמר: "נביא את מערכת הביטחון, את צה"ל ואת פיקוד העורף לכל יישוב, עד שננצח". בנושא מענקי הקורונה אמר: "דאגנו שאלו שיש להם פחות יקבלו יותר"

חדשות כיפה 20/07/20 19:27 כח בתמוז התשפ

גנץ: "נביא את צה"ל לכל יישוב, עד שננצח"
צילום: שלומי אמסלם / לע"מ

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ ביקר היום (ב') בבית שמש – העיר האדומה הראשונה במודל "נלחמים בקורונה בביטחון". בביקור השתתפו ראש העיר ד"ר עליזה בלוך, שרת התפוצות ותושבת העיר, ח"כ עומר ינקלביץ', מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב ונציגי צה"ל ופיקוד העורף. בביקור הוצגו נתוני התחלואה של העיר, תכניות הפינוי למלוניות ומאמצי ההסברה להבנת חשיבות ההנחיות. 

מפקד המחוז בפיקוד העורף, עדכן כי בהמשך להנחיית השר, מיקוד המאמץ הוא בניסיון להשפיע על הערים "הצהובות" ו"הכתומות", עוד לפני הפיכתן ל"ערים אדומות". הדבר נעשה במאמץ משותף עם הרשות המקומית תוך התאמת המענה הנדרש לכל רשות. השר ביקר בחמ"ל ההפעלה של העיר בו מפעילים חיילי וחיילות פיקוד העורף פעילויות הסברה לאוכלוסיות השונות, ביניהן אוכלוסיית הצעירים, בשפות שונות ובאמצעים שונים – דיגיטליים וישירים.  

צילום: שלומי אמסלם / לע"מ

בסיום אמר גנץ: "בית שמש, היא העיר הראשונה שלקחנו כעיר במיקוד מבחינת משרד הביטחון, ואליה אנחנו מביאים את מערכת הביטחון, את צה"ל, ואת פיקוד העורף בכדי להוציא את החולים למלוניות, לסייע בהסברה בכל השפות ולעבוד בצמוד עם הרשות המקומית". 

גנץ התייחס גם להחלטת הממשלה בנושא דירוג המענקים: "דאגנו שאלו שיש להם פחות יקבלו יותר. כך נכון, כך חשוב וכך גם יקרה".

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר