סגור

בנט תוקף את הממשלה: "העם שלנו נכתש"

בתום דיון של חברי קבינט הקורונה האזרחי תקף יו"ר ימינה את ההחלטה של הממשלה לשוב למדיניות הסגרים: "כל היום אתם מתקוטטים ביניכם, מביישים אותנו, מבלבלים את הציבור בהודעות סותרות, ולא עושים כלום"

חדשות כיפה
כד בתמוז התשפ
,
16 ביולי, 2020 16:01
ח"כ נפתלי בנט

ח"כ נפתלי בנטצילום: ללא

בתום דיון של חברי קבינט הקורונה האזרחי אשר התקיים במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS), תקף  ויו"ר ימינה נפתלי בנט את אוזלת היד של הממשלה בטיפול משבר הקורונה וההחלטה המסתמנת לשוב למדיניות הסגרים. 

"איך אתם מעזים להכניס מיליוני אזרחי ישראל לסגר, כאשר כמעט חצי שנה לתוך המגיפה עוד לא בניתם תכנית למיגור הקורונה? איך אתם מטילים סגר על מסעדות ועסקים, כאשר בו בזמן אתם שולחים גם ברגע זה אלפי חולים מאומתים הביתה, שם הם מדביקים את משפחתם ואת דיירי הבניין שלהם?", תקף בנט

עוד אמר יו"ר ימינה: "אתם מבקשים הקרבה, והציבור הישראלי מוכן להקריב, כשהוא מבין את התכנית, כשהוא רואה היגיון, כשהוא רואה את הממשלה פועלת ביעילות, בנמרצות ועם שיקולים עניינים.  שבועות לפני הגל השני, אמרתי בצורה ברורה, שבלי הקמת מערך מיגור קורונה, נגיע במהרה שוב לנאום ראש ממשלה דרמטי של הודעה על סגרים. ולא עשיתם כלום! מה עובר עליכם? כל היום אתם מתקוטטים ביניכם, מביישים אותנו, מבלבלים את הציבור בהודעות סותרות, ולא עושים כלום. מה עוד צריך לקרות כדי שתתעורר, למה אתם מחכים?"

"תתעוררו! העם שלנו נכתש, העם נכתש עכשיו. זה לא הוגן וזו לא גזרת גורל, זה מעשה ידי הממשלה. הציבור יהיה מוכן להיתרם לכל דבר להביס כדי את הקורונה, אם יאמינו בהנהגה ובתכנית. אפשר להביס את הקורונה בארבעה שבועות", קבע יו"ר ימינה.

בנט התייחס גם לתכנית המענקים שהציג נתניהו אמש: "אנשים לא רוצים צדקה, הם רוצים לצאת לעבודה. אנחנו במלחמה נגד הקורונה. במלחמה הכי דחוף זה להביס את האויב. ממטרי מזומנים לא יעצרו במילימטר את הקורונה. אי אפשר לשקם את הכלכלה מבלי להשתלט קודם על הקורונה.ראשי הממשלה שלנו מתעסקים בכספים ופיצויים אבל הם איבדו קשב על המשימה להבסת הקורונה כל עוד הקורונה שורצת ואנחנו לא משתלטים כמו שאר המדינות לא נוכל לצאת מזה"

16.07.2020

1. אם היית בממשלה לא הייתה מסכים להחלטה. נו מה שרואים משם לא רואים (בלי בנט )

הגיע הזמן לעצור בדיבור כי משחית כל עמדה וניסיון לעצור תהפוכות החיים. וכל אחד שבחוץ אומר מוקצה. וכל אחד שבפנים אומר מותרים לכן.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2020

2. קול שפוי בתוך כל הכאוס והברברת (דהן שמעון)

מה שבנט אומר כל כך נכון. למה לחזור להסגר כפוי לכולם ??
תסגרו איפה שיש תחלואה ותעשו יותר בדיקות.

למה לסגור את בתי הספר של החופש הגדול ? מה יעשו הורים עובדים ?

הממשלה הזו נפלה על הראש !!!

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2020

3. מבקר בלי פיתרונות מצדו (קמצא)

ישבתם שמה במכון ומה התוכנית שלכם???

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2020

4. כמה אפשר לקשקש לציבור (משה)

בנט אתה צעקת לפתוח לפתוח, בלי בלמים בלי מעצורים, היית שר ביטחון ותקפת את אלה שרצו לפתוח לאט יותר. עכשיו אתה צועק למה נדבקים? אם היית בקואליציה היית מדבר אחרת. אנא שב בשקט ואל תלחיץ את הציבור.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2020

5. הוא רצה לפתוח עם מערך בדיקות שמונע הדבקה (זיו)

הוא דווקא עקבי להבנתי

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2020

6. בנט אם היה שר בממשלה היה פותח את פיו כך.. (ברברת ושנאה )

מה שרואים בממשלה כסא חן מחמם את הלב. כסא קר מקרר את המוח. מותר להשתלח בראש הממשלה כל עניןונושא. די תרגע. השנאה מטמטת את הצועק

דווח על תגובה לא ראויה
17.07.2020

7. בנט (כבר)

התחרט ? על שהפקיר כותל לרפורמים ועל שכלא ! ילדיי מלח הארץ ! ילדיי התיישבות , - במרתפיי השבכ !

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דןבר צה"ל

צפו בתיעוד: מחבל ניסה לחדור לישראל בשחייה מעזה

קרא עוד