מאות חרדים מוחים נגד הטלת הסגר על שכונות בירושלים

כ-250 חרדים מפגינים הערב בשכונת רוממה בירושלים נגד הטלת הסגר על מספר שכונות בעיר. במקום נרשמו עימותים אך לא בוצעו מעצרים. השוטר שתועד אתמול מכה באגרופו מפגין חרדי - נחקר במח"ש

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כ בתמוז התשפ
,
12 ביולי, 2020 22:55
רוממה, הערב

רוממה, הערבצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ערב שני ברציפות בו החרדים מוחים. כ-250 חרדים מפגינים הערב (א') נגד הסגר שהוטל על שכונות רוממה וקריית בעלזא בעיר . חלק מהמפגינים מתעמתים עם השוטרים, קוראים קריאות גנאי וזורקים ביצים. נכון לשעה זו טרם נרשמו מעצרים. 

ח"כ יצחק פינדרוס (יהדות התורה) אמר היום בראיון ב'כאן מורשת' כי החרדים עשויים לפרוש מהממשלה. לדברי פינדרוס, "יש תחושה של הכה בחרדים והצל את המצב. הסגרים ממש לא מוצדקים. זה מתנהל במחשכים, באיזו ועדת שרים לקורונה בלא שקיפות. המשבר הזה לא מנוהל".

אמש התקיימה הפגנה של חרדים בצומת הרחובות שמגר/ירמיהו בירושלים וכוחות משטרת ישראל שפועלו מול מפרי הסדר עצרו עשרה חשודים שהפרו את הסדר במקום. במהלך ההפגנה תועד שוטר יס"מ מכה באגרופו מפגין חרדי לאחר שהמפגין, ככל הנראה, העיר לשוטר שהוא ללא מסכה. היום פורסם כי השוטר נחקר במח"ש. 

12.07.2020

1. מורדם ומונשם חסיד דושינסקי (50) ללא מחלות רקע, המתגורר בירושלים הובהל השבת למחלקת טיפול נמרץ של 'הדסה' לאחר שנדבק בנגיף. מצבו קשה, נא ונא התפללו הרבה (לוי)

התפללו: חסיד דושינסקי ללא מחלות רקע – מורדם ומונשם
חסיד דושינסקי (50) ללא מחלות רקע, המתגורר בירושלים הובהל השבת למחלקת טיפול נמרץ של 'הדסה' לאחר שנדבק בנגיף. מצבו קשה, נא ונא התפללו הרבה לרפואתו הקרובה.

זה בגלל החילול שם שמים של הבית הקברות בבית שמש, שחיללו חסידי דושינסקי.
חסידי דושינסקי "התעוררו" לפני שיהיה מאוחר!!! (ח"ו)
יה"ר שתחזרו בתשובה ולא תחללו קברי ישראל רח"ל.
ואז נזכה לרפואה שלמה בקרוב ממש..

התפללו: חסיד דושינסקי ללא מחלות רקע – מורדם ומונשם
חסיד דושינסקי (50) ללא מחלות רקע, המתגורר בירושלים הובהל השבת למחלקת טיפול נמרץ של 'הדסה' לאחר שנדבק בנגיף. מצבו קשה, נא ונא התפללו הרבה לרפואתו הקרובה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הסכם קדם נישואין. אילוסטרציה צילום: shutterstock

העיקר זה הרומנטיקה? אז זהו, שלא

קרא עוד