סגור

בכירה במשטרה ערכה מסיבה בניגוד להנחיות

בכירה במרחב ירקון לשעבר, המכהנת כקצינה בבית הספר לשוטרים, ערכה בחצר ביתה מסיבת סיום תיכון לבנה ולחבריו. מעדויות השכנים עולה שהמסיבה לא עמדה בהנחיות משרד הבריאות וכי הנוכחים לא חבשו מסיכות, כנדרש

חדשות כיפה
יג בתמוז התשפ
,
05 ביולי, 2020 13:40
שוטרת בימי הקורונה. למצולמת אין קשר לכתבה

שוטרת בימי הקורונה. למצולמת אין קשר לכתבהצילום: Yossi Aloni/Flash90

נצ"מ מירי פלד, מפקד בכירה במכללה לשוטרים של משטרת ישראל, ערכה מסיבה בביתה שבה השתתפו עשרות מבוגרים ובני נוער ללא מסיכות, בניגוד למגבלות הקורונה. פלד, תושבת שכונה מעורבת עם ציבור חילוני וחרדי בעיר הרצליה, הזמינה את האורחים להשתתף במסיבת סיום שנת הלימודים לבנה ביום שבת, ובאירוע התפתח עימות עם תושבי השכונה שומרי השבת.

לטענתם של השכנים, מלבד המוזיקה החזקה ואי ההתחשבות בשכנים השומרים מסורת, כללי הריחוק החברתי וחובת חבישת המסיכות שקבע משרד הבריאות כלל לא נשמרו במסיבה.

המשטרה מסרה בתגובה: "המקרה ייבדק ויטופל בהתאם. כל שוטר, בכל דרגה, בין שהוא בתפקיד ובין שאינו בתפקיד, כפוף לחוק בדומה לכל אזרח אחר".

05.07.2020

1. תגובת המשטרה: היא תקודם בדרגה (איל זהב)

ככל שנגלה שהעברה שביצעה גדולה יותר כך תקודם מהר יותר. בטח אם היא הפריעה לחרדים במהלך השבת, מגיע לה לקבל קידום. נשקול גם תעודת הוקרה. היא הוכיחה שוב, שאנחנו השוטרים מורמים מעם ונמצאים מעל החוק.
לשכן שהגיש את התלונה: חכה לאיזה דוח בדואר על עך שהסתכלת ברחוב על איזה עץ בזוית הלא נכונה או כל תירוץ אחר, העיקר שתקבל דוח ולא תתעסק יותר עם שוטרים.

דווח על תגובה לא ראויה
05.07.2020

2. בית בהרצליה מה היא סוחרת סמים (דני)

מה השוטרת היא סוחרת סמים או נשק ?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עשה זאת שוב. נתניהו צילום: Gili Yaari/Flash90

סוד הקסם של נתניהו שיריביו מסרבים ללמוד

קרא עוד