סגור

יו"ר מועצת יש"ע: "הראשון ביולי הגיע, זו העת למעשים"

יו"ר מועצת יש"ע דויד אלחייני: "הראשון ביולי הגיע. ראש הממשלה התחייב לריבונות מלאה על כל היישובים. הגיעה העת למעשים"

חדשות כיפה
ט בתמוז התשפ
,
01 ביולי, 2020 10:43
דוד אלחייני, יו"ר מועצת יש"ע

דוד אלחייני, יו"ר מועצת יש"עצילום: מועצת יש"ע

אחרי הרבה הצהרות ותכנונים. היום (ד'), תחילתו של חודש יולי, הוא התאריך בו נקב ראש הממשלה בנימין נתניהו שניתן להביא ריבונות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. 

הבוקר מקיימת מועצת יש"ע יחד עם תושבים מיהודה ושומרון משמרות חיזוק ועידוד מול שרי ליכוד עם שלטים תחת הכותרת "הבטחתם תקיימו". במועצת יש"ע מבקשים משרי הממשלה לא לחשוש מאיומי אבו מאזן וטיבי, לא להירתע מהצהרות השמאל, ולהביא ריבונות על כל היישובים כפי שהתחייב ראש הממשלה במהלך השנה האחרונה. 

יו"ר מועצת יש"ע וראש המועצה האזורית בקעת הירדן דוד אלחייני אומר: "הראשון ביולי הגיע. ראש הממשלה התחייב לריבונות מלאה על כל היישובים. נגמרו הדיבורים - עכשיו הגיעה העת למעשים. תושבים רבים שהלכו עמכם לאורך כל הדרך רוצים לראות שאתם מגשימים את חלום ההתיישבות כחלק מריבונות של מדינת ישראל, בלי הקפאת בנייה ובלי מדינה פלסטינית. זהו צו השעה. 'אם לא עכשיו אימתי?!"

01.07.2020

1. זה לא הטמבל אבל שהתנגד??? (דני)

דווח על תגובה לא ראויה
01.07.2020

2. 1 כל כך צודק. לחיאני כל הזמן ניסה להכשיל את נתניהו (שושי)

חשב שהריבונות מונחת בכיס והויכוח הוא רק על השטח. עכשיו הוא מתעורר? עזות פנים יוצאת דופן, חוסר בושה מדהים. במקום לעזור לנתניהו לקדם את הנושא לומר לנתניהו עומדים מאחוריך בכל תנאי תתחיל עם החלת רבונות, העיקרון חשוב מאין כמוהו . אסון שטמבלים כלחיאני נמצאים בעמדות מפתח

דווח על תגובה לא ראויה
01.07.2020

3. האמת- נמאסתם (עקיבא)

רוב הציבור לא מעניין אותו הסיפוח ולרוב הציבור לא אכפת מה יהיה גורל המתנחלים. תבינו- נמאסתם, לא התנחלתם בשום אבר בגוף ואתם פשוט לא מעניינים את רוב העם היהודי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דרך חברון צילום: Nati Shohat/Flash90

ניסיון לינץ' בירושלים | ח' הותקף באכזריות: "חבורת ערבים תקפה אותי ושוחררה"

קרא עוד