סגור

מועצת יש"ע מציעה: "כך עושים ריבונות"

מועצת יש"ע מציגה מפה השומרת על רצף טריטוריאלי יהודי ומונעת הקפאת בנייה בשטח וביישובים ביהודה ושומרון, יו"ר מועצת יש"ע: "אנו דורשים מפה טובה יותר ונכונה יותר של ריבונות, ולא מפה של מדינה פלסטינית. עם רצף התיישבות ישראלית שיגדע את תהליך כינון המדינה הפלסטינית. ריבונות עושים נכון"

חדשות כיפה
כה בסיון התשפ
,
17 ביוני, 2020 11:41
יישוב ביו"ש

יישוב ביו"שצילום: לעמ, צביקה ישראלי

מועצת יש"ע החליטה לפרסם הבוקר חלקים מהמפה שעונה על צרכי ההתיישבות ומונעת הקמת מדינה פלסטינית בעתיד. מפה זו יוצרת רצף ריבוני להתיישבות, מונעת ישובים מבודדים, שומרת על כל הכבישים בריבונות ישראלית ומאפשרת התפתחות עתידית. במועצה מדגישים כי הם בעד החלת ריבונות, אך מדגישים את הצורך לוודא שראש הממשלה עושה זאת נכון, כפי שמופיע במפה.

המפה שקיימת כעת מסוכנת מאוד למדינת ישראל ולהתיישבות ומובילים להקמתה של מדינה פלסטינית. כמו כן, היא יוצרת מובלעות וקוטעת את הרצף הטריטוריאלי של ההתיישבות.

במתווה שמציעים במועצת יש"ע הם שומרים על האינטרסים שימנעו את הקמתה של מדינת טרור פלסטינית ומציעים מפת ריבונות שתשמור על רצף טריטוריאלי יהודי ותמנע הקפאת בנייה בשטח ובישובים ביהודה ושומרון.

המפה שמציעה מועצת ישע

המפה שמציעה מועצת ישעצילום: דוברות

 
יו"ר מועצת יש"ע דויד אלחייני אמר: "אנחנו לא מורידים את הרגל מהגז ובשבועות האחרונים הקמפיין של מועצת יש"ע נגד המדינה הפלסטינית ולמען שינוי מפת הריבונות של תכנית המאה ממשיך בכל הכח. המפה שעומדת לרשותנו כרגע, שאותה אנחנו מפיצים ביישובי יהודה, שומרון ובקעת הירדן, היא המפה העדכנית ביותר".

עוד הוסיף אלחייני: "מפה שכזו היא בעצם מפת הדרכים למדינת טרור מסוכנת בלב מדינת ישראל. אנחנו דורשים מראש הממשלה שיקשיב לצרכיה של ההתיישבות ויביא מפה טובה יותר ונכונה יותר של ריבונות, ולא מפה של מדינה פלסטינית. עם רצף התיישבות ישראלית שיגדע את תהליך כינון המדינה הפלסטינית. ריבונות עושים נכון".

17.06.2020

1. הריבונות האמיתית נובעת כמובן מ: (יהודי פשוט)

רש"י הראשון בתורה (בראשית א, א):

אם יאמרו אומות העולם לישראל: "לסטים אתם שכבשתם את פלשתינה", הם אומרים להם: "כל הארץ של הקב"ה היא; הוא בראה ונתנה לאשר ישר בעיניו. ברצונו נתנה לרומאים/ביזנטים/.../עותמנים/בריטים, וברצונו נטלה מהם ונתנה לנו"

'כי רצו עבדיך את אבניה ואת עפרה יחוננו'

ריבונות בתור הכוכב ה-52 של דגל ארה"ב - איננה אמיתית ואיננה רצויה.
זו חצי ריבונות ב*איכות* וממילא גם ב*כמות*.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דניאל זמיר צילום: עידו איז'ק יחצ

בשומרון סרבו להעלות זמר בעל נטיה מינית לתורה | הרב אליהו: "ודאי שיכול"

קרא עוד