חדשות כיפה
בחירות ברשויות המקומיות סיקור מיוחד בכיפה

השרה רגב באלקנה: "נמשיך להנגיש את התרבות והספורט בכל רחבי הארץ"

יו''ר מועצת יש"ע לשרת התרבות והספורט מירי רגב: "עשית מהפכה אדירה והבאת תרבות וספורט לפריפריה וליהודה ושומרון"

רגב עם ראשי מועצת יש"ע

רגב עם ראשי מועצת יש"עצילום: מועצת יש"ע

אמש (יום ה') התקיימה הרמת כוסית מיוחדת של מועצת יש''ע יחד עם שרת התרבות והספורט מירי רגב במועצה המקומית אלקנה. השרה הגיעה כדי לחנוך מגרש ספורט חדש במועצה ואף שיחקה עם ילדי המועצה בכדורגל. לאחר מכן, אירחו ראש המועצה המקומית אלקנה אסף מינצר ויו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני את השרה רגב וצוות המשרד במשרדי המועצה למפגש והרמת כוסית עם ראשי הרשויות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן.

במפגש השתתפו ראשי הרשויות: יו''ר מועצת יש''ע וראש מועצה מקומית קדומים חננאל דורני, ראש מועצה מקומית אלקנה אסף מינצר, ראש מועצה אזורית מטה בנימין אבי רואה, ראש מועצה אזורית מגילות ים המלח אריה כהן, ראש עיריית אריאל אלי שבירו, ראש מועצה מקומית בית אל שי אלון, ראש מועצה מקומית מעלה אפרים, שלמה ללוש, ראש מועצה מקומית אורנית שלומי לנגר, ראש מועצה מקומית קרית ארבע חברון מלאכי לוינגר ומ''מ מנכ''ל מועצת יש''ע יגאל דילמוני.

שרת התרבות והספורט מירי רגב: "בשלוש השנים האחרונות פעלנו רבות כדי להעביר תקציבי תרבות וספורט גם לגליל ולנגב וגם ליהודה ושומרון. כך צריך להיות. אנחנו צריכים להמשיך לעשות כמה שיותר פעילויות תרבות - פסטיבלים, הצגות ומופעים ואירועי ספורט. אנחנו משקיעים ביהודה ושומרון גם במורשת ובעתיקות. המועצה לשימור אתרים לא השקיעה ביהודה ושומרון וכעת הם נכנסים לאזור והם חלק פעיל כאן. אני מאחלת לכל תושבי ההתיישבות שנה טובה ומאושרת".

"אני שמחה לחנוך מגרש נוסף לקהילה, כחלק מתכנית המתקנים 2027 שיצאה לדרך בשנה שעברה. אנו נמשיך להנגיש את התרבות והספורט בכל רחבי הארץ והיא כוללת גם את יהודה ושומרון", אמרה השרה רגב, וגם חיזקה את ראש מועצת אלקנה אסף מינצר לקראת הבחירות המוניציפליות בחודש הבא.

יו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני: "אנו רואים בך מגינת ההתיישבות, אשר פועלת ללא לאות לטובת יהודה, שומרון ובקעת הירדן. עשית מהפכה בתחום התרבות והספורט והשקעת את כספי המשרד גם בפריפריות של מדינת ישראל - בגליל, בנגב וביהודה ושומרון. זאת ברכה גדולה לתושבי וילדי ישראל. אנחנו מברכים אותך השרה רגב ואת כל צוות משרדך על כל התמיכה שהיא נותנת". 

ראש המועצה המקומית אלקנה אסף מינצר: "זו זכות גדולה בשבילנו שאת פה. כל היוזמה של האירועים בשנת היובל להתיישבות נוצלה בצורה מעולה, אשר תרמה רבות לאלקנה ולהתיישבות. תודה רבה לך על כל העבודה הרבה ועל ההגעה היום אלינו".

בסיום האירוע, העניק יו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני שי לשרה רגב - תנ"ך מהודר עם כיתוב אישי. מ''מ מנכ''ל מועצת יש''ע יגאל דילמוני העניק לשרה עותק של מדריך המסלולים החדש שהוציאה מועצת יש''ע - 'מסלוליוש'.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו ומנדלבליט צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

הערכה: אישום נגד נתניהו בתיק 2000

קרא עוד