חדשות כיפה

מירי מסיקה נגד יאיר נתניהו

הזמרת הפופולרית תוקפת בחריפות את בנו של ראש הממשלה, וגם את אימו: "המלך ערום המלכה מטורפת והעם מאמין ומוחא כפיים מי שחושב אחרת יוציאו לו את העיניים". נתניהו הגיב: "להחרים אותה ולא ללכת להופעות שלה"

מירי מסיקה

מירי מסיקהצילום: Moshe Shai/Flash90

מירי מסיקה נגד יאיר נתניהו. בתקופה האחרונה, בעיקר סביב הבחירות, מקיים בנו של ראש הממשלה דיונים הבלתי פוסקים ברשת הטוויטר, בין השאר עם מו"ל 'הארץ', עמוס שוקן, ועם אנשי שמאל ומתנגדים לאביו. בשבוע שעבר אף תקף את נשיא המדינה, ראובן ריבלין כשהגיב לציוץ שלו - שנכתב בתגובה להתנצחות ראש הממשלה עם מגישת הטלוויזיה רותם סלע - וכתב "זה הכל כי בני עמך בחרו בטרור".

בפוסט בעמוד הפייסבוק שלה, כתבה הזמרת מירי מסיקה, בין היתר: "אבא אמר: והמשכיל בעת ההיא יידום! תשתקי ילדתי או שיעלו אותך על הגרדום. המלך ערום המלכה מטורפת והעם מאמין ומוחא כפיים מי שחושב אחרת יוציאו לו את העיניים ושלך הרי כל כך יפות חבל להתלכלך באמירות קשות היי שקטה ולא צודקת דברי בזמן אחר הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה וצוללת בחצר לנשיא המדינה: ״בני עמך בחרו בטרור..״מה יגידו אזובי הקיר? מה יגידו עניי העיר? החכם יידום החלש יסתתר.."

יאיר נתניהו

יאיר נתניהוצילום: פלאש 90

"זה לא זמן טוב לדבר, בסוף הטוב מנצח ההיסטוריה כבר הוכיחה בסוף אנשים מבינים עד אז שנאת חינם עד אז הסתה פרועה. אין דין ואין דיין בסוף יש סוף", הוסיפה מסיקה, "השעה שתיים לפנות בוקר ואני לא נרדמת. לא הייתי פה כשרותם כתבה וראש הממשלה הגיב ואז הנשיא הגיב (וגם וונדר וומן) ואחרון אבל ממש לא חביב, יאיר נתניהו הבן החשוך של ראש הממשלה שהרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה ובעוד כמה על הדרך".

בתגובה כתב יאיר נתניהו בפייסבוק: "בחיים היא לא העלתה פוסט אחרי פיגוע. לא העלתה אחרי האונס והרצח המזעזע של אורי אנסבכר לא מזמן". עוד כתב: "היא שוכחת כנראה שרוב העם הוא ימני והיא תלויה בעם הזה כדי להתפרנס. קורא לכל ימני וימנית להחרים את מסיקה ולא ללכת להופעות שלה. הגיע הזמן שהאומנים האלה שרגילים לירוק לעם בפנים ואז להתפרנס מהם, ילמדו את הלקח".

17.03.2019

1. לכתבה (א)

דוגלת בהרס עצמי. טמטום. מי היא בכלל. טוב וראוי להחרים מתנשאים

דווח על תגובה לא ראויה
18.03.2019

2. לכל המפורסמים למיניהם (ישראלי )

אין מפורסם אחד ימיני ? זה מדהים כמה אתם חיים בתוך עצמכם כבועה פשוט מדהים ובכלל ההתגייסות שלכם לעשות פה מהפכה עם התקשורת גורמת לבחילות כי בסופו של דבר פרצופכם התגלה אתם יורקים פה על הקהל הגדול שלכם שבחול הייתם מטאטי רחובות בגג

דווח על תגובה לא ראויה
18.03.2019

3. מנהיגות מפלגת שתלטנית ומפלגת. (אילנה רון)

אין עליך מירי.
לא צריך לחשוש ויש לומר את האמת
הבן של ביבי שחצן מטורף חסר מעצורים
סבור שאביו מלך והוא הנסיך.
הגיע השעה להטיח את האמת בפרצוף
ללא חששות.

דווח על תגובה לא ראויה
18.03.2019

4. שמפו מומלץ במיוחד (אחתהעם)

אביך יאיר זקוק בדחיפות לניקוי ראש ואורוות. הוא לא אדם פרטי אך מתנהג כאחרון הטירנים. אגב, גם לך לא יזיק לחפוף ראש מכל השטויות שמקננות לךשם.

דווח על תגובה לא ראויה
18.03.2019

5. נשים מופלאות אמיצות דואגות וחכמות. תודה (ישראלה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סמוטריץ' מגיע לפגישה אצל נתניהו, הבוקר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

סמוטריץ' בהצהרה ראשונה: "נעשה הכל כדי ששדה דב לא ייסגר"

קרא עוד