ראשי הרשויות ביהודה ושומרון נפגשו עם השר בנט

השר בנט אירח בלשכתו 12 ראשי רשויות מיהודה ושומרון, חדשים וישנים, ודן עימם באתגרים של ההתיישבות ביהודה ושומרון. יו"ר הבית היהודי התייחס גם למצב בקואליציה והעריך שהבחירות יתקיימו בחודשים הקרובים.

יהונתן קליין 29/11/18 14:44 כא בכסלו התשעט

ראשי הרשויות ביהודה ושומרון נפגשו עם השר בנט
בנט עם ראשי הרשויות, צילום: דוברות שר החינוך

שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, נפתלי בנט, אירח היום (ה׳) בלשכתו מפגש עם ראשי רשויות מיהודה ושומרון לשיחה על צרכי התושבים והאתגרים בפניהם ניצבת ההתיישבות ביהודה ושומרון. 

המפגש, אשר נערך מדי כמה חודשים, התקיים בנוכחות ראשי הרשויות הבאים: ניר ברטל (אורנית), שי רוזנצוויג (אלפי מנשה), עודד רביבי (אפרת), שי אלון (בית אל), ישראל גנץ (בנימין), חיים מנדל שקד (הר אדר), יוחאי דמרי (הר חברון), חננאל דורני (קדומים), אליהו ליבמן (קרית ארבע), אברהם בן יוסף (חברון), אסף מינצר (אלקנה), יגאל להב (קרני שומרון) ויגאל דילמוני, מנכ״ל מועצת יש״ע. 

בנט במפגש

בנט במפגשצילום: דוברות שר החינוך

בפתח דבריו אמר בנט לנוכחים ״אני רוצה לברך אתכם על ההישגים בבחירות המוניציפאליות ועל כך שנבחרתם להנהיג את הקהילה והציבור, איש איש במקום מגוריו. אתם הנבחרת הראויה להנהיג את ההתיישבות ביהודה ושומרון, ואני עומד מאחוריכם״. 

בהמשך שוחח השר על המצב הרגיש בקואליציה ובממשלה והסביר כי ״קואליציה של 61 ח״כים היא דבר רעוע שקשה לראות כיצד ישרוד לאורך זמן. אנחנו בעד המשך קיום ממשלת הימין ונעשה הכל כדי לתמוך בכך, אך זה לא תלוי רק בנו. להערכתי, בחירות יתקיימו בחודשים הקרובים״. 

עוד הוסיף ״הבחירות הקרובות אינן על זהותו של ראש הממשלה, אלא על זהות השותפה הבכירה. כדי שנבחר ימין ונקבל ימין, השותפה הבכירה חייבת להיות הבית היהודי. רק אם נהיה חזקים ונקבל מספיק מנדטים, נוכל להמשיך לעשות את המהפכות שעשינו בחינוך ובמשפטים גם בתחום הביטחון, כדי שישראל תחזור לנצח״. 

השר בנט עם ראשי הרשויות ביו"ש

השר בנט עם ראשי הרשויות ביו"שצילום: דוברות שר החינוך

בנט עם ראשי הרשויות

בנט עם ראשי הרשויותצילום: דוברות שר החינוך

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר