סערת אימוץ הלהט"ב: יועצת התקשורת של בנט נחשפת

מסתבר שהתנגדות משרדי הרווחה והמשפטים לאפשר לזוגות להט"בים לאמץ ילדים, חלה על אחת מבכירות לשכתו של שר החינוך ויו"ר הבית היהודי, ברית פרץ. בת זוגתה כתבה בפייסבוק: "יש לנו שני ילדים שכשמסתכלים להם טוב־טוב בתוך העיניים רואים איך נראית ילדות מאושרת"

משה ויסטוך 20/07/17 10:01 כו בתמוז התשעז

סערת אימוץ הלהט"ב:  יועצת התקשורת של בנט נחשפת
שר החינוך נפתלי בנט, צילום: יונתן סינדל פלאש 90

עמדת המדינה האוסרת על זוגות חד מיניים לאמץ ילדים, עוררה סערה במערת הציבורית. מי "שדאגה" לקרב את הסערה אל אחד השרים הבכירים בממשלה, היא יועצת התקשורת של שר החינוך נפתלי בנט, חברה בקהילה הלהט"בית.

ברית פרץ היא יועצת התקשורת של יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט. בת זוגתה עדי גלור הביעה אתמול (רביעי) תרעומת בדף הפייסבוק שלה על החלטת משרדי הרווחה והמשפטים.

"יש לנו שני ילדים, אחד שנולד לנו ממש לפני חודש", היא כתבה, "שני ילדים שבחרנו להביא לעולם שמח וטוב. שני ילדים שבחרנו לבנות איתם ובשבילם משפחה. שני ילדים שכשמסתכלים להם טוב־טוב בתוך העיניים רואים איך נראית ילדות מאושרת. כשמסתכלים עליהם רואים בית של חיוכים וביטחון, בית של אהבה וכבוד, בית של חום ומילים טובות ואופטימיות".

 

לדבריה, "הילדים שלנו יגדלו להאמין באהבה, במשפחה ובשוויון. לעולם לא ניתן להם להקשיב למי שלא רואה בהם טובים ושווים לפחות כמו כל אחת ואחד אחרים. הלוואי וכולם היו מכירים אותם ולו לרגע, ומבינים איך מגיע לכל ילד להרגיש בתוך משפחה".

 

פרץ עצמה אמרה ל'ידיעות אחרונות' כי היא מזדהה עם עמדת בת זוגתה. לטענתה, זהו "לא מקומה של המדינה לפסול קבוצת משפחות שלמה. שונות היא לא דבר שיש לשלול בגללו, שונות היא מיוחדת ובריאה".

 

בנט, שהתקשר ליועצת התקשורת שלו על מנת לחזק אותה, אמר: "פגשתי את ברית לפני כשנתיים כשחיפשתי דובר חדש. מצאתי בן אדם נפלא ודוברת מקצועית. אני מעריך אנשים לפי אופיים ולא לפי דתם, צבע עורם או נטייתם המינית. אני מקווה שכך ינהגו כולם".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר