סגור

סערת אימוץ הלהט"ב: יועצת התקשורת של בנט נחשפת

מסתבר שהתנגדות משרדי הרווחה והמשפטים לאפשר לזוגות להט"בים לאמץ ילדים, חלה על אחת מבכירות לשכתו של שר החינוך ויו"ר הבית היהודי, ברית פרץ. בת זוגתה כתבה בפייסבוק: "יש לנו שני ילדים שכשמסתכלים להם טוב־טוב בתוך העיניים רואים איך נראית ילדות מאושרת"

משה ויסטוך
כו בתמוז התשעז
,
20 ביולי, 2017 10:01
שר החינוך נפתלי בנט

שר החינוך נפתלי בנטצילום: יונתן סינדל פלאש 90

עמדת המדינה האוסרת על זוגות חד מיניים לאמץ ילדים, עוררה סערה במערת הציבורית. מי "שדאגה" לקרב את הסערה אל אחד השרים הבכירים בממשלה, היא יועצת התקשורת של שר החינוך נפתלי בנט, חברה בקהילה הלהט"בית.

ברית פרץ היא יועצת התקשורת של יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט. בת זוגתה עדי גלור הביעה אתמול (רביעי) תרעומת בדף הפייסבוק שלה על החלטת משרדי הרווחה והמשפטים.

"יש לנו שני ילדים, אחד שנולד לנו ממש לפני חודש", היא כתבה, "שני ילדים שבחרנו להביא לעולם שמח וטוב. שני ילדים שבחרנו לבנות איתם ובשבילם משפחה. שני ילדים שכשמסתכלים להם טוב־טוב בתוך העיניים רואים איך נראית ילדות מאושרת. כשמסתכלים עליהם רואים בית של חיוכים וביטחון, בית של אהבה וכבוד, בית של חום ומילים טובות ואופטימיות".

 

לדבריה, "הילדים שלנו יגדלו להאמין באהבה, במשפחה ובשוויון. לעולם לא ניתן להם להקשיב למי שלא רואה בהם טובים ושווים לפחות כמו כל אחת ואחד אחרים. הלוואי וכולם היו מכירים אותם ולו לרגע, ומבינים איך מגיע לכל ילד להרגיש בתוך משפחה".

 

פרץ עצמה אמרה ל'ידיעות אחרונות' כי היא מזדהה עם עמדת בת זוגתה. לטענתה, זהו "לא מקומה של המדינה לפסול קבוצת משפחות שלמה. שונות היא לא דבר שיש לשלול בגללו, שונות היא מיוחדת ובריאה".

 

בנט, שהתקשר ליועצת התקשורת שלו על מנת לחזק אותה, אמר: "פגשתי את ברית לפני כשנתיים כשחיפשתי דובר חדש. מצאתי בן אדם נפלא ודוברת מקצועית. אני מעריך אנשים לפי אופיים ולא לפי דתם, צבע עורם או נטייתם המינית. אני מקווה שכך ינהגו כולם".

20.07.2017

1. הבעיה היא שלראש הבית היהודי (יהודי!) יש יועצת כזו (צדוק)

ובטח זה שהוא מנחם אותה על זה....
אוי לבושה

דווח על תגובה לא ראויה
20.07.2017

2. לצערי זה התמיכה של שר החינוך בלהט"בים היא פשיטת רגל יהודית (אלון)

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2017

3. לבית היהודי יש רק ראש. זו הבעיה (אסף)

אם חברי הסיעה היו הולכים בדרכו של השר בנט היה הדבר חיובי, היות והרשימה של חברי הכנסת של המפלגה כל כך שונה מדרכו של העומד בראשה, אני שואל את עצמי האם מתפקדי הבית היהודי אכן מצביעים ברובם למפלגה שמא הם שתולים של מפלגות אחרות.

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2017

4. דוגמא אישית (ת)

מה נראה פה לאנשים שבנט יפסול יועצת בשל נטייתה המינית ???
אנו בימי בין המצרים חייבים לזכור על מה נחרב הבית וזה ההבדל המהותי בין יהדות לבין חרדיות שמרוב חומרות והתעסקות בהן מקילה באהבת ישראל ובשנאת חינם
כל הכבוד לבנט שנותן דוגמא אישית ולא נופל למחשכים !!!

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2017

5. מתבייש בבנט (שימי)

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2017

6. אוי לדור ודורשיו (גבעון)

מה נאמר יהודים?עטרת ראשנו מנהיגנו פשו בנו ...האח הבוגד הוציא את השלד מהארון ...פתוח דמוקרט הומני בואו נצביע בשבילו רוצו יהודים לקלפיות ותראו מה תקבלו הוא הראש הקובע המוביל ואחריו רבנים שעוצמים עיניים ואוזניים על הגיבויים ההזוהים של משכב זכור ונקבה אבל זה בסדר על הנשים לא כתוב בתורה אז אפשר להחליק ...תואם לפיד האח הגדול והמפלגה הריקה רוץ בנט רוץ הדוסים בעקבותיך הבהב עוד תפקיד ותקציב והם ינבחו הבהב

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2017

7. בית של גויים (חרדי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ניר ברקת לכיפה צילום: כיפה

ניר ברקת נגד שר האוצר: התכנית החדשה מעוותת ומבזבזת כספי ציבור

קרא עוד