האם זו האישה שתעמוד בראש הבית היהודי?

על פי מידע שהגיע לחדשות כיפה, שמה של ניצנה לייטנר-דרשן, מייסדת ארגון שורת הדין, עלה בפני חברי הוועדה המסדרת. דרשן-לייטנר עצמה הכחישה, ואמרה: "אם יציעו לי את התפקיד, אשקול זאת בחיוב"

מירב כהן, חדשות כיפה 30/01/19 19:43 כד בשבט התשעט

האם זו האישה שתעמוד בראש הבית היהודי?
ניצנה דרשן-לייטנר, צילום: ללא

האם אישה תעבמוד בראש רשימת הבית היהודי? על שולחן הדיונים של הוועדה המסדרת, שתקבע את זהותו של יו"ר המפלגה, עלה שמה של ניצנה דרשן-לייטנר כמועמדת מובילה לתפקיד.

על פי מידע שהגיע ל'חדשות כיפה', מתחולל קרב על בחירתה של דרשן-לייטנר. חלק מחברי הוועדה נלחמים על המינוי וחלקם מתנגדים לו. אלא שבשיחה עם כיפה אמרה ניצנה כי היא לא יודעת דבר על מועמדותה. עם זאת היא הוסיפה: "במידה שיציעו לי את התפקיד, אשקול את ההצעה בחיוב". 

בניגוד להכחשותיה של דרשן-לייטנר, גורמים מעורים בנושא טענו כי לפני כמה ימים נפגשה ניצנה עם חגית משה, חברה בוועדה המסדרת וסגנית ראש עיריית ירושלים, לצורך בחינת מועמדותה לתפקיד. גורמים בכירים טוענים כי משה נלחמת ביתר שאת על מועמדותה של דרשן-לייטנר בפני חברי הועדה. 

דרשן-לייטנר, בת 46, מתגוררת בפתח תקווה, מייסדת ארגון 'שורת הדין', ארגון זכויות אדם הפועל במישור המשפטי-כלכלי נגד גופי טרור ומדינות הנוהגות במדיניות אנטי-ישראלית. היא עורכת דין במקצועה, ואף ייצגה את ג'ונתן פולראד ואשתו במספר תביעות נגד ממשל ארצות הברית. 

היום (ד') היא זכתה בהישג משפטי נוסף, כשהצליחה בפעם בראשונה להביא לעיקול על כספי הרשות הפלסטינית בהוצאה לפועל, ובשבוע שעבר, לעיקול על קרקע של יו"ר הרשות הפלסטינית לשעבר, יאסר ערפאת. 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר