סגור

שבוע חם מאוד, אך מפלס הכנרת מוסיף לעלות

החום הכבד ממיס את השלגים שהצטברו בחרמון ובכך המפלס מוסיף לעלות. אמש נרשמה עלייה של 0.5 ס"מ למפלס הכנרת. חסרים עוד 30 ס"מ כדי שהמפלס יגיע לקו האדום העליון

חדשות כיפה
ט באייר התשפא
,
21 באפריל, 2021 8:52

צילום: דוד כהן/פלאש 90

מפלס הכנרת נמדד הבוקר (ד') ועמד על 209.10- מטר, עלייה של חצי ס"מ מאתמול. מרשות המים נמסר כי חסרים עוד 30 ס"מ כדי שהמפלס יגיע לקו האדום העליון. מדובר בעלייה שניה השבוע של המפלס, כאשר החום הכבד השורר בימים אלו ממיס את השלגים שהצטברו בחרמון, ובכך זרימת הנחלים גוברת. 

העלייה מגיעה בזמן שמזג האוויר חם ושרבי, היום תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות, אך הן עדיין יהיו מעט גבוהות מהממוצע לתקופה, בעיקר באזורים הפנימיים של הארץ. חזאי מטאו-טק, נחום מליק מוסר כי ההפוגה תסתיים בחמישי והחל מיום שישי החום הכבד יחזור וימשיך לעלות בהדרגה לאורך סוף השבוע וכך גם בשבוע הא.

כזכור, כאשר הכינרת מגיעה לקו האדום העליון הינה במפלס המקסימלי שאותו אסור לעבור היות שבמקרה של גאות ישנה סכנת הצפה לאתרים והישובים מסביב לכינרת, במצב כזה יש לפתוח את סכר דגניה. אך נראה כי החורף מאחורינו, והקיץ עלול להוריד את העלייה שנעשתה בחורף האחרון.

21.04.2021

1. כנרת (ישראלה)

לפי המומחים הכנרת מתייבשת כל ערב קישקשו בטלביזיה הכנרת ירדה לםי סנטיטר והנה רואים אבנים אני מקווה שיופועו ויגידו שהם מומחים לכלום

דווח על תגובה לא ראויה
25.04.2021

2. HILLTOP FINANCE FIRM (CARAMEL JOHNSON)

קבל הלוואות במימון גבעות בכתובת hilltopfinancefirm@gmail.com

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יואל פרנקבורג תושב לוד בראיון לחדשות כיפה צילום: צילום מסך

תושב לוד: "במקום שאין משטרה אנחנו המשטרה"

קרא עוד