תא"ל צביקה פייראיזן מונה רשמית למפקד חיל חינוך ונוער

אחרי תקופה ארוכה של ביקורת על התכנים שמועברים לחיילי וקציני צה"ל באמצעות חיל חינוך ועל סגירת ענף תודעה יהודית, נכנס בסוף השבוע לתפקידו מפקד חיל חינוך ונוער החדש תא"ל צביקה פייראיזן. בנאום הכניסה לתפקיד הדגיש: "ביסוד השירות בצה"ל עומדות המחויבות והמסירות למדינת ישראל, אהבת המולדת וכבוד האדם"

חדשות כיפה 16/07/17 17:24 כב בתמוז התשעז

תא"ל צביקה פייראיזן מונה רשמית למפקד חיל חינוך ונוער
צביקה פייראיזן בטקס הכניסה לתפקיד, צילום: דובר צה"ל

תת-אלוף צביקה פייראיזן נכנס אתמול (ה') לתפקידו כקצין החינוך והנוער הראשי, בטקס שנערך ביד לשריון, בראשות ראש אכ"א, אלוף מוטי אלמוז.

תא"ל פייראיזן מחליף בתפקידו את תא"ל אבנר פז צוק, אשר שימש בתפקיד זה במהלך ארבע השנים האחרונות וסיים אמש את שירותו בצה"ל לאחר 28 שנות שירות סדיר ושבע שנות שירות במילואים.

"שאיפתנו היא לשמור על צבא ש'כבוד האדם' הינו קו מנחה וערך יסוד בכל פעולותיו", אמר תא"ל פז צוק, "זהו צבא השואף להעניק לכל חייל וחיילת שוויון הזדמנויות בדרך למיצוי היכולת ולשירות משמעותי, בכפוף כמובן לעמידה מיטבית במשימה. זהו צבא הפועל, הלכה למעשה, למימוש תפקידו כצבא העם ובהתאם לכך עושה כל שביכולתו להיות הצבא של כולם".

צביקה פייראיזן בטקס הכניסה לתפקיד

צביקה פייראיזן בטקס הכניסה לתפקידצילום: דובר צה"ל

בעוד פז צוק הדגיש את ערך כבוד האדם כערך המרכזי עליו יש לתת דגש. הדגיש המפקד הנכנס תא"ל פאיראיזן בנאומו בטקס ערכים נוספים: "ביסוד השירות בצה"ל עומדות המחויבות והמסירות למדינת ישראל, אהבת המולדת וכבוד האדם", אמר . "בתוך כך יש לחיל החינוך והנוער מטרה בהירה: לכוון, לדייק ולהעניק כלים למפקדים, כדי שאלו יתמידו בכל משימה שתוטל עליהם עד להשלמתה המלאה, תוך שמירה על הערכים לאורם פועל צה"ל. אני עומד כאן לפניכם, נכון למשימה, מכיר במורכבותה ובחשיבותה, מעריך ומוקיר כל אחד מכם בציפייה גדולה לבאות".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר