סגור
בחירות ברשויות המקומיות סיקור מיוחד בכיפה

"שמעתי על ברקוביץ דברים חיוביים. אי אפשר להשוות בין יו"ר הרכבת ליחצן מסיבות"

יו"ר ש"ס, השר דרעי, טען כי לא כינה את המועמד לראשות העיר ירושלים "שטן", ואמר: "לעולם לא אגיד על יהודי שטן". על הביקורת של השר בנט בנושא הכסף הקטארי ציין: "הוא מהתומכים הגדולים בקבינט להגיע לשקט בעזה"

חדשות כיפה
ג בכסלו התשעט
,
11 בנובמבר, 2018 19:21
השר אריה דרעי

השר אריה דרעיצילום: Yonatan Sindel/Flash90

שר הפנים ויו"ר ש"ס, אריה דרעי, התייחס הערב (ראשון) בראיון לגלי צה"ל לויכוח בין השרים בנט וליברמן והכחיש כי כינה את המועמד לראשות העיר ירושלים, עופר ברקוביץ, שטן.

בנוגע להחלטת הקבינט לאפשר הכנסת כסף מקטאר לעזה ולהקל מבחינה הומניטרית על תושבי הרצועה אמר כי "אחרי הרבה דיונים החלטנו פה אחד, אולי חוץ משר הביטחון שהציג עמדה אחרת, להמשיך את הליך ההסדרה".

על טענות השר בנט, שכינה את הכסף שנכנס לרצועה "פרוטקשן", אמר דרעי כי הזמירות שהוא שומע בקבינט מכיוונו של יו"ר הבית היהודי שונות, "אני שומע את השר בנט בקבינט, והוא מהתומכים הגדולים להגיע לשקט בעזה".לצד זה, הדגיש כי מהתרשמותו גם בכלי התקשורת הוא מתבטא בצורה דומה, "אני חושב שגם הוא אומר בחוץ שצריך להיות נחוש על הגדר וגמיש מבחינת ההקלות על תושבי עזה. אלה המלצות של כל בכירי מערכת הביטחון".

משה ליאון ואריה דרעי. יש דיל?

משה ליאון ואריה דרעיצילום: Yaakov Cohen/Flash90

בנוגע לדברים שאמר על ברקוביץ, הוא ניסה להבהיר כי הוא "לעולם לא אגיד על יהודי שטן. אני לא מכיר את עופר ברקוביץ באופן אישי. מה שמעתי עליו זה דברים חיוביים. אני מתנגד לדרך שלו. דיברתי על דרך השטן. שני המועמדים שנשארו זה יהודי מזרחי שומר מצוות מול מועמד חילוני שלא מסתיר את החילוניות שלו. אי אפשר להשוות בין יו"ר הרכבת ליחצן מסיבות.

עוד הוא אמר כי "ברקוביץ לא שטן ולא מתקרב לזה. הוא יהודי טוב. אני בשמה הלימודית שלי דיברתי על מעשה שטן. התכוונתי לחרדים שעובדים במטה שלו ואני אומר להם תתעוררו ותתחילו להתגייס לעבודה".

11.11.2018

1. לא יודעת באיזו חוצפה מדבר דרעי הגנב המורשע על ברקוביץ (רונה)

חצוף ומבחיל הדרעי הזה

דווח על תגובה לא ראויה
11.11.2018

2. מי שבחוחר בליאון טיפש , כיוון שהוא מומלץ של דרעי. (צבי אייזר)

דרעי אתה נבל. רשע. עם ישראל לא רוצה לראות אותך.

דווח על תגובה לא ראויה
11.11.2018

3. אתם בידיוק כמו כל התיקשורת שרק מלכלכים על דרעי המלך (קובי)

מה שאתם עושים לדרעי התיקשורת עושה לכם.דרעי מלך אני אוהב אותו חכם ושועל

דווח על תגובה לא ראויה
12.11.2018

4. ההשמצות מביאות אותי לבחור בפחות גרוע- ברקוביץ (ירושלמי)

קיבלנו כל כך הרבה הודעות של השמצות. לא מה ליאון עשה טוב ליהודים או מה הוא מתכוון לעשות למגזרים הלא חרדיים. לא ראיתי הבטחות לבניה, להיטיב איתנו.
הפעם הוא הגזים: דאג ללחוץ על רבנים שיבקשו שנצביע עבורו. רבנים שממש לא מעניינם אותו. מה הקשר בין הרב ליאור הי"ו שגר בקרית ארבע, לבין ליאון?
למה עיתון בשבע הוציא כתבה שבה לכאורה ליאון מרואיין, אבל הוא משמיץ את ברקוביץ בלי סוף?

יש בירושלים גם חילונים ודתיים לאומיים. הגיע הזמן לדאוג גם להם ולהפוך חילול שבת למינימום על ידי הסכמים. למה? כי הציבור החילוני לא ישאר בבית בשבת. נערים ישתו אלכוהול ויהרגו את עצמם ואת חבריהם, כי הם יקחו את האוטו של אבא בליל שבת. לא עדיף שכבר תהיה להם הסעה? מיניסבוסים. לקבוע מראש פתיחה של מתחם אחד בלבד (הוא גם לא יהיה כשר!!!) סגור. בלי חנויות. רק בילוי.
בלי מקום בילוי מוסכם יהיה חילול שבת המוני. יפרצו לדירות ריקות ויהיו קטטות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: David Cohen/FLASH90

רמלה עיר אדומה, פתח תקווה עיר ירוקה: באיזה צבע העיר שלכם?

קרא עוד