סגור
בחירות ברשויות המקומיות סיקור מיוחד בכיפה

ראש מועצת שומרון: אסור להפקיר את ירושלים בידי השמאל

ראש מעוצת שומרון, יוסי דגן, מביע תמיכה במועמד לראשות עירית ירושלים, משה ליאון: ""אף שלב כולנו בדרום. היום בירושלים אתם בוחרים ועתיד ירושלים, לב העם היהודי בידיכם "

חדשות כיפה
ה בכסלו התשעט
,
13 בנובמבר, 2018 9:13
יוסי דגן

יוסי דגןצילום: שמואל אדלמן

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מביע היום תמיכה במועמד משה לליאון לראשות ירושלים, אלא שהפעם הוא גם מתייחס למועמד המתמודד מולו עופר ברקוביץ'. 

דגן פונה לתושבי ירושלים וכותב: "אף שלב כולנו בדרום. היום בירושלים אתם בוחרים ועתיד ירושלים, לב העם היהודי בידיכם. ברגעים אלו ממש סופגים תושבי הדרום את טעויות השמאל הישראלי. אני קורא לכם תושבי ירושלים ששלמות ירושלים חשובה להם. שעתיד העם היהודי חשוב להם,  לבחור את המועמד שארץ ישראל חשובה לו. שישמור על ריבונותה של ירושלים בכל איזוריה. שירחיב ולא יצמצם. אין לי ספק שמשה ליאןן עונה על כל הפרמטרים הללו. לצערי ברקוביץ עם כל אהדתי לו, לאחר שקיבל תמיכה מגורמים בשמאל, אין ספק היכן לבו נמצא. אני קורא לכם תושבי ירושלים לזכור שבחירות לירושלים הן לא רק עניין מןניציפאלי אלא גם עניין לאומי. 
אני קורא לכל מי שירושלים חשובה לו, אני קורא לכל מי שארץ ישראל חשובה לו. להצביע למשה ליאון. הוא המועמד שיגן על ריבונותה של ירושלים ולכן גם על חוסנה. ירושלים מצומצמת, ירושלים שלא מממשת את ריבונותה היא צעד ראשון לפירור והריסת לב לבו של הכוח של עם ישראל השב לארצו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יאיר לפיד צילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

לפיד על ממשלה עם המשותפת: "חבל שלא עשינו זאת בעבר"

קרא עוד