סגור
חדשות כיפה
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ראש המועצה הליכודניק קורא לאיחוד בין הסיעות הסרוגות

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, קורא להושיב את ראשי ארבעת מפלגות הימין בחדר אחד, עד שייצא עשן לבן, בכדי להביא לאיחוד: "ריח 92 באוויר"

צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן קורא לרבני הציונות הדתית להתערב, ולהושיב את ראשי מפלגות הימין: עוצמה יהודית, הבית היהודי, האיחוד הלאומי, יחד וזהות, סביב שולחן, עד שיגיעו להסכמות ביניהם, בכדי להציל את שלטון הימין. 

לדברי דגן, אשר נמנה בפועל בין חברי הליכוד, "מרוב קצוות אידיאולוגים זעירים שכמעט אף אחד מבחוץ לא מצליח לראות אותם בלי מיקרוסקופ, ומרוב וויכוחים פרסונאלים על מקום כזה או אחר, שזה כ"כ לא משנה בתמונה המלאה, כי כולם אנשים טובים, עלול לצאת מצב כמו ב 92, שיש רוב לימין אבל אנחנו תופסים את הראש בין הידיים ומקבלים אוסלו". 

דגן מתריע כי יש לבנות בלוק טכני, לדבריו: "תהיה זו בכיה לדורות, אם הימין יאבד עכשיו את השלטון בשל וויכוחי אגו לא רלוונטים, והאחריות תהיה על אותם אנשים שלא השכילו לעצור הכל, כדי להגיע להסכמות ולהצלת לפחות 10 מנדטים של הציבור הדתי לאומי"

דגן אמר את הדברים לאחר שהתברר על פי הסקרים כי כל אחת מ-5 המפלגות לא עוברת את אחוז החסימה אולם יחד הן מביאות כ-13 מנדטים.

עקבו אחרינו בטוויטר
10.02.2019

1. תקומה הכי יותר מיותרת בנוף הפוליטי של הסרוגים (עומר)

תקומה לא ימין אמיתי עם הסכמי גבעת האולפנה וגם לא תורנית שאיפשרה חוקים נגד הדת. ולכן אין לה שום מסר וקהלים בכדי להתאחד איתה. אדרבא, מבריחה בוחרים ליברלים מאחר והיא לא הסכימה מעולם חגשת לפריימייריז בתוך הבית היהודי כי ידעה שאין לה שום קול אמיתי.

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2019

2. יוסי דגן חולה תקשור לכודניק (נח נחמן מאומן)

תתעסק בביצה אותה בחרת ואל תדחוף את האף הארוך שלך למקומות אחרים.
תמשיך לדאוג שיראו את הפרצוף שלך בכל כלי תקשורת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 איתמר בן גביר צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

בן גביר מגיב להורוביץ: "הרב שמואל אליהו צריך להיות הרב הראשי לישראל"

קרא עוד