סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ח"כ בצלאל סמוטריץ' רץ לראשות האיחוד הלאומי

אחרי לא מעט שמועות, ח"כ בצלאל סמוטריץ' החליט להתמודד על ראשות המפלגה לקראת הבחירות לכנסת ה-21. "בשלה העת שהאיחוד הלאומי-תקומה תעלה קומה לקראת האתגר הבא" כתב סמוטריץ'

משה ויסטוך
כ בטבת התשעט
,
28 בדצמבר, 2018 9:42
ח"כ סמוטריץ

ח"כ סמוטריץ'. צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

ח"כ בצלאל סמוטריץ' החליט להתמודד בבחירות המוקדמות לראשות מפלגת 'האיחוד הלאומי'. ההחלטה התקבלה לאחר לא מעט שמועות לגבי הריצה לראשות המפלגה. בעבר רמז בראיון ל'כיפה' חבר הכנסת הצעיר כי פניו להתמודדות על ראשות האיחוד הלאומי. לאור האשמותיו של פנחס ולרשטיין , כאילו יש ניסיון להדיח את השר אורי אריאל, הוא אמר ל'כיפה' כי האפשרות שיתמודד מול היו"ר המכהן בהחלט נמצאת על השולחן.

המכתב שהגיש ח"כ סמוטריץ

המכתב שהגיש ח"כ סמוטריץ'צילום: הותר לשימוש

באותו ראיון לפני כחודשיים אמר ח"כ סמוטריץ' כי זה לא סוד שבתקופה האחרונה הוא מקבל הרבה פניות, מהציבור בשטח מחברי המרכז, רבנים ואנשי מעשה להגיש את התמודדותו בבחירות הפנימיות באיחוד הלאומי. לצד זה הוסיף כי יש לו כבוד והערכה רבה לשר לאורי אריאל כמי שמוביל את המפלגה. "אני שוקל את צעדיי. ברור לי שבמקרה של התמודדות היא תהיה מתוך כבוד והערכה הדדיים וטובת המפלגה והציבור יהיו לנגד עיני כולנו".

המכתב שהגיש ח"כ סמוטריץ

המכתב שהגיש ח"כ סמוטריץ'צילום: הותר לשימוש

אתמול (ה') פורסמו ב'כיפה' שמות המועמדים המתכוונים להתמודד בבחירות המוקדמות (פריימריז) ברשימת 'האיחוד הלאומי'. ברשימה הופיעו שמות כמו חברת הכנסת לשעבר, אורית סטרוק, אל"מ במיל' ארז וינר, ד"ר אדווה ביטון (אמא של אדל ביטון הי"ד) ועוד.  

בצלאל סמוטריץ' הוא חבר הכנסת וסגן יושב ראש הכנסת בכנסת ה-20 מטעם מפלגת האיחוד הלאומי - תקומה בסיעת הבית היהודי. בעבר כיהן כמנהל הפעילות של תנועת "רגבים" וכמנהל ישיבת קדומים. בשנת 2015, לקראת הבחירות לכנסת ה-20  נבחר על ידי מרכז מפלגת האיחוד הלאומי - תקומה למקום השני שהוקצה לה בתוך רשימת הבית היהודי, שהיה התשיעי ברשימה המשותפת. בעקבות פטירתו של השר אורי אורבך קודם סמוטריץ' למקום השמיני ברשימה ונבחר לכנסת. מונה לסגן יושב ראש הכנסת ולחבר בוועדת הכספים ובוועדת הפנים והגנת הסביבה.

 

28.12.2018

1. איש דוחה רודף כבוד במסווה של ענווה , בושה לציבור דתי לאומי (רוני)

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2018

2. בצלאל : תתבייש (מאור)

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2018

3. לא נותנים לילד קטן לשחק עם גפרורים (משה אוריאל)

איש גאוה,פתיל קצר,יוהרה,מניפולטור,אימפולסיבי,חייבים להוקיע את המתבגר.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב פרץ וסמוטריץ. הגיעו להסכמה צילום: ללא

גנץ לסביבת הרב רפי: כנסו לממשלה ללא סמוטריץ'

קרא עוד