פנייה ליועמ"ש: בטל את הכרזת תנועת "כך" כארגון טרור

עו"ד איתמר בן גביר שלח בקשה ליועץ המשפטי לממשלה לפיה הוא מתבקש להמליץ לממשלה לבטל את הכרזת תנועת כך כארגון טרור. "בכנסת ישראל פועלת היום הרשימה המשותפת שאנשיה מסיתים נגד ישראל - ואדוני מגלה אוזלת יד משוועת בטיפול באותה מפלגה"

גלעד כהן 31/07/18 11:51 יט באב התשעח

פנייה ליועמ"ש: בטל את הכרזת תנועת "כך" כארגון טרור
הרב כהנא, צילום: פלאש 90

אמש נשלחה בקשה על ידי עו"ד איתמר בן גביר למשרדו של היועץ המשפטי לממשלה עם העתק לשרת המשפטים איילת שקד ובין היתר נכתב כי יש לפעול ולשנות את החלטת הכנסת משנת 1995 לפיה תנועת "כך" היא ארגון טרור.

ברור לכל בר דעת, כוך אומר עו"ד בן גביר כי ההחלטה להוציא את תנועת "כך" מחוץ לחוק הייתה החלטה פוליטית, שהתקבלה משיקולים זרים ונועדה לסתום פיות וכן לא היה לה כל בסיס מקצועי. "נדמה שהיום אין עוד ספק כי ההכרזה נעשתה כלפי חבר אנשים אשר אהבת ישראל פיעמה בקרבם, רובם ככולם לא פעלו בדרכי אלימות, והדעות שלהם הן דעות ששר הביטחון של מדינת ישראל מתדהר בהם וחוק כמו חוק הלאום שעבר – הוא הבסיס להם.
 

איתמר בן גביר

עו"ד איתמר בן גבירצילום: Yonatan Sindel/Flash90

עו"ד בן  גביר הוסיף גם כי :" היום בדיעבד מסתבר כי מירב החומרים החסויים שהובאו על מנת לאשר את הוצאת כך מחוץ לחוק היו חומרים של סוכני שב"כ דוגמת אבישי רביב אשר העלילו עלילות וטפלו האשמות שווא – והאמינות שלהם כקליפת השום. כמו כן בכנסת ישראל פועלת היום הרשימה המשותפת שאנשיה מסיתים נגד ישראל, מבקשים לפגוע במדינה היהודית הדמוקרטית – ואדוני מגלה אוזלת יד משוועת בטיפול באותה מפלגה ובחבריה – אם מחבלים אלה ראויים לכהן בכנסת ואין לאדוני כל כוונה לא רק לבקש פסילתם  ודאי  לא להכריז עליהם כארגון טרור הרי שנוצר מצב אבסורדי ולפיו אוהבי ישראל מוכרזים כטרוריסטים והמחבלים האמיתיים נמצאים בכנסת...

בסיום מכתבו ביקש עורך דין בן גביר מהיועמ"ש תגובה ובמידה והתגובה תהיה שלילית תישקל עתירה לבית המשפט העליון. 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר