הרקע פלילי: מיניבוס התפוצץ ונשרף בלב חולון - בן 60 במצב קשה

סמול לשעה 6:30 נשמע פיצוץ עז סמוך למחלף וולפסון בחולון, הפיצוץ אירע במיניבוס ריק מנוסעים שנשרף לחלוטין כתוצאה מהפיצוץ. בן 60 פונה במצב קשה עם כוויות ופציעות רסס. המשטרה: הרקע פלילי

חדשות כיפה חדשות כיפה 27/05/24 07:37 יט באייר התשפד

הרקע פלילי: מיניבוס התפוצץ ונשרף בלב חולון - בן 60 במצב קשה
זירת הפיצוץ, צילום: דוברות כבאות והצלה

בשעה 06:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על פיצוץ שנשמע ממיניבוס נוסע, ריק מנוסעים, ביציאה מיפו, סמוך למחלף וולפסון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, גבר כבן 60 במצב קשה, עם כ- 50% כוויות בדרגה ב' ו- ג' ופציעות רסס בפלג גופו התחתון.

"ראינו מיניבוס עולה באש ובסמוך שכב גבר כבן 60 בהכרה מלאה"

הפאראמדיקים של מד"א שמחה סימנדוייב וחיים לוי, סיפרו: "שמענו רעש חזק של פיצוץ ומייד יצאנו למקום, כשהגענו, ראינו מיניבוס עולה באש ובסמוך שכב גבר כבן 60 בהכרה מלאה, עם כ-50% כווייות בדרגות ב' ו- ג' בגופו, ופציעות רסס בפלג גופו התחתון, הרחקנו אותו מהמקום, העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים וולפסון הסמוך למקום כשמצבו קשה, שם הוא הורדם".

כוחות ההצלה בזירה

כוחות ההצלה בזירה צילום: דוברות כבאות והצלה

הרקע לאירוע: פלילי

המשטרה הגיבה גם כן לאירוע החריג: "לפני זמן קצר התקבל דיווח על אירוע פיצוץ ברכב במחלף וולפסון, כתוצאה מכך פונה גבר במצב קשה(עפ"י גורמי הרפואה) למרכז הרפואי. שוטרי מרחב איילון הגיעו למקום והחלו באיסוף ממצאים ובפעולות חקירה". במשטרה מדגישים כי הרקע לאירוע הוא פלילי.

במערך הכבאות הגיבו: "בשעה 06:20 הגיעו דיווחים למוקד 102 של מחוז דן אודות מיניבוס שעולה באש בצומת חולון. למקום הוזנקו 3 צוותים בפיקוד מפקד המשמרת רב רשף אושרי בסון בהגיעם, החלו מיד בחתירה למגע וכיבוי השריפה במיניבוס".