המתאגרף הישראלי נעצר: החשד - שדד שעון "רולקס" בשווי 150 אלף שקל

מתאגרף ישראלי נעצר בידי המשטרה לאחר חקירה סמויה בת חודש וחצי, בחשד לשוד אלים במסגרתו שדד שעון יוקרתי. הוא נעצר לאחר שנמלט לדירת מסתור באזור הדרום ולאחר זמן מה לכיוון צפון הארץ שם נעצר

חדשות כיפה חדשות כיפה 20/02/24 11:06 יא באדר א'

המתאגרף הישראלי נעצר: החשד - שדד שעון "רולקס" בשווי 150 אלף שקל
המתאגרף החשוד, צילום: דוברות המשטרה

בתום חקירה סמויה שארכה למעלה מחודש - משטרת ישראל עצרה לחקירה 2 חשודים, בהם מתאגרף מקצועי, בחשד לשוד אלים של שעון "רולקס" יוקרתי בשווי מוערך של כ 150 אלף שקלים. ראשיתה של החקירה הסמויה בתאריך 10.1.24, בעקבות שוד אלים שאירע בעיר אשקלון, במהלכו הותקף באלימות קשה ע"י רעולי פנים בעל עסק תושב העיר, במטרה לשדוד ממנו שעון יוקרתי שענד על ידו, וכתוצאה מכך הוא נזקק לטיפול רפואי.

החשודים: מתאגרף בן 42 ושותפו בן ה-18

חוקרי תחנת אשקלון שהחלו לאסוף ראיות וממצאים, הצליחו תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, לחשוף כי החשודים מיד לאחר ביצוע השוד, נמלטו לדירת מסתור באזור הדרום, ולאחר זמן מה לכיוון צפון הארץ. עם התקדמות החקירה הסמויה, התבררה זהותם של 2 החשודים, תושבי קרית אתא, האחד כבן 18, והשני כבן 42 שהנו מתאגרף מקצועי.

בתום החקירה הסמויה ולאחר שהתשתית הראייתית נגד החשודים הבשילה, הם נעצרו ביומיים האחרונים בצפון הארץ ע"י בלשי היחידה ללחימה בפשיעה של תחנת אשקלון ובסיוע יחידות מחוז דרום, חוף ויחידות ארציות. מעצרו של החשוד כבן 42 הוארך אתמול ע"י בימ"ש השלום עד לתאריך 22.2, והחשוד כבן ה 18 יובא היום לדיון בבקשה להאריך את מעצרו.

אילוסטרציה

אילוסטרציה, צילום: shutterstock

"השתמש בידיו ככלי נשק נגד הקורבן"

רפ"ק עידו כפיר, מפקד היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת אשקלון: "מדובר בשוד אלים מאוד ומתוכנן היטב, שבו החשודים סימנו את המטרה וארבו לקורבן כדי להשיג את מבוקשם בכל מחיר. במהלך החקירה התברר שאחד מהחשודים הנו מתאגרף מקצועי שפשוט השתמש בידיו ככלי נשק נגד הקורבן ולפי החשד גרם לו לחבלות קשות בפניו ובראשו. החקירה הסמויה הייתה מסועפת ומורכבת, אבל היא הוגדרה ע"י מפקד התחנה סנ"צ מאיר חכמון כתיק הדגל, ואליו ריכזנו את כלל הכוחות והאמצעים על מנת לשים את היד על החשודים ולהביאם לדין."