סגור

איילת שקד: "היחס של נתניהו כלפינו הוא יחס לא נעים באופן אישי"

חברת הכנסת בימינה מודה כי יש עוינות אישית מצד נתניהו לה ולבנט אך הסיבה לכך עדיין עלומה. לפי שקד נתניהו היה צריך לתת הצהרת נאמנות לימין ולא הפוך: "ברגע שהיתה לו כלה חדשה, הוא בעט בכלה הישנה"

חדשות כיפה
יג בסיון התשפ
,
05 ביוני, 2020 8:26
איילת שקד.

איילת שקד. צילום: פלאש 90

מאז נכנסו לאופוזיציה, בימינה החליטו לתקוף את הקואליציה ואת העומד בראשה על כל במה אפשרית. חברת הכנסת איילת שקד התראיינה לישראל היום וטוענת שנתניהו הפקיר את הציונות הדתית ואת הימין כולו. "בליכוד אוהבים את הציונות הדתית קטנה, חלשה ועלובה, עם תיק המדע והחלל", אומרת שקד. ומודה שבממשלת אחדות עם כחול לבן ימינה תישאר בחוץ ושנתניהו יראה אותם כלא הכרחיים.

"כבר בהתחלה אמרנו שלא ניכנס כדי להיות אסקופה נדרסת בממשלת שמאל" אומרת שקד על הממשלה החדשה. אך מודה כי עדיין היו מעדיפים להיות בקואליציה: "רצינו עמדות השפעה כדי לאזן את העובדה שזאת ממשלת שמאל. מול משרד המשפטים דרשנו את  ועדת חוקה. כשאנחנו חלק מהממשלה, יש לנו יכולת  השפעה ואנחנו יודעים למשוך אותה ימינה".

איילת שקד מצרה על העדפה לכחול לבן על פני גוש הימין: "השותפות של הליכוד עם הציונות הדתית והחרדים היא שותפות נכונה. הבעיה היא שברגע שהיתה לו כלה  חדשה, הוא בעט בכלה הישנה". והתייחסה גם לחתימת ההצהרת נאמנות שחתמו פעמיים לפני הקמת הממשלה: "זה היה מגוחך. אמרנו לך שאנחנו הולכים  איתך, וזהו. בדיעבד היינו צריכים שהוא יחתום לנו.  זו היתה הטעות. בסדר. לומדים לקח".

איילת שקד פותחת גם פתח קטן למערכת היחסים האישית בין נתניהו לבינה ולבין בנט. היא מודה כי היחס העוין שלו כלפיהם הוא אישי. "היחס שלו כלפינו הוא יחס לא נעים באופן אישי. לא עשינו שום דבר. שירתנו אותו בצורה נאמנה". כשנשאלה האם זה בגללם היחסים עם יתר משפחת נתניהו ובדגש על השמועות כי לשקד יש יחס עוין מצד שרה נתניהו, חזרה שקד לעשות צד אחורה וביקשה לא להתייחס לנושא.   

05.06.2020

1. תזכירו כמה פעמים היא ... (פתאום זה אנחנו יפה)

לא סתם כדי להיזכר

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2020

2. לכי לליכוד - שם ביתך עם מירי רגב וחבריה לקקני הביבי (עדיאל )

ירידה ברמה- התבכיינות מטופשת וילדותית. את לא משלנו, פשוט לא מתקבלת בליכוד אז נצמדת אלינו כמו עלוקה. יהירה וקשקשני כמו במחנה הצופים- פה זה מחנה סרוג/ה פעיל במרכז שפוי ונורמלי ולא בועטים ברשות מחוקקת כמו בריון הכפר, לא משחקים בנדמה לי שר בטחון או משפטים - כמו שנח כלומניקים שכל היום מביטים במראה ואומרים כמה יפה אני, איזה שר מוצלח.

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2020

3. חצופה שכזו (איילת)

מי ניסתה כל הזמן להיכנס לליכוד?
מי בגדו בציבור הדתי לאומי במסגרת ההרפתקה בשנה שעברה שגרמה לארבעה מנדטים ללכת לפח?
את חושבת שהציבור כל כך טיפש?

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2020

4. ערוץ כיפה היקרים! תראינו את אנשי עוצמה, נמאס מהנמושות האלו, אל תהיו כמו עריץ 7. (משה)

אנשי כהנא לא סרו מהדרך 40 שנים!!!

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2020

5. אווירת הנכאים והבכיינות לא מועילה לעם ישראל וגם לא לציונות הדתית (ידידיה שילה)

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2020

6. כמה אפשר ליילל? במיוחד אחרי הבגידות שלכם זה בזה. (אוריאל לוי)

הציבור הבין שאתם מפלגה של בוגדים, ראה את הסכינים שתקעתם אחד בשני, את הבגידות, את ביטול ההסכמים והגניבות בטענה שאין מספיק מים, וזרק אתכם. כל הבכיות והיללות של שקד כבר לא יעזרו. הציבור הדתי לאומי מאס בכם. נשארתם רק עם הלייטים של בנט ושקד.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
רחוב יפו בסגר צילום: נתי שוחט, פלאש 90

משה ליאון נגד סגר בירושלים: "יהפוך את השכונות למדגרות קורונה"

קרא עוד