הממשלה אישרה קיצוצים על מנת להקים משרדים נוספים

על מנת להקים לשכות ומשרדים חדשים הממשלה אישרה קיצוצים מהמשרדים הקיימים. מדובר בקיצוץ בכוח אדם ובתקציבים. בנוסף אושר הקמת מעון לראש הממשלה החלופי, נתניהו מיהר להבהיר כי לא יוקם אחד כזה

חדשות כיפה
ח בסיון התשפ
,
31 במאי, 2020 16:32
ישיבת ממשלה

ישיבת ממשלהצילום: חיים צח/לע״מ

לקראת פתיחת שבעה משרדי ממשלה חדשים ושתי לשכות חדשות, אישרו היום (א') השרים קיצוץ במשרדים הקיימים על מנת לאפשר את פתיחת החדשים. המשרדים החדשים שנפתחים הם: משרד ראש הממשלה החליפי, משרד ההתיישבות, משרד הדיגיטל והסייבר, משרד משאבי המים, המשרד להשכלה גבוהה,  משרד המיעוטים, המשרד לחיזוק וקידום קהילתי. בנוסף נפתחות שתי לשכות חדשות: לשכת השר במשרד ראש הממשלה ולשכת השר במשרד הביטחון.

בסך הכל מדובר בעוד 300 תקנים חדשים לטובת הקמת המשרדים, לשם הקמת התקנים החדשים יעשה קיצוץ רוחבי בכוח האדם מהמשרדים הקיימים בגודל 1.5%. בנוסף הממשלה אישרה את הקמת משרד ראש הממשלה החלופי, ומיד עם תום ההחלטה הודיע נתניהו כי לא יוקם מעון כזה. 

מעבר לקיצוץ בכוח אדם הוצעו קיצוצים גם בתקציבים. כ-9.4 מיליון שקלים יקוצץ ממשרד ראש הממשלה, כ-9.7 מיליון במשרד החינוך, כ-14 מיליון במשרד הביטחון, כ-8.8 מיליון במשרד האוצר, כ-4.7 מליון שקלים במשרד החוץ, כ-4.3 מיליון במשרד הבריאות, כ-3.7 מיליון במשרד התחבורה ועוד קיצוצים נוספים במשרדים האחרים. 

מי שהתנגד לקיצוץ בכוח אדם היה שר העבודה והרווחה איציק שמולי שטען: "‏קיצוץ התקנים במשרדי הרווחה והבריאות בתקופה זו הוא דבר בלתי מתקבל על הדעת ואדרוש בישיבת הממשלה להחריגו. לנוכח הזינוק העצום בהיקף האתגרים החברתיים חובתנו לתגבר משרדים אלה וממש לא לפגוע בהם".

31.05.2020

1. אשריכם. (אני פשוט מזועזעת..)

אשריכם בנות ישראל הצנועות! והנה עצה לכל בת מלך מלכי המלכים הקב"ה. נא תכבדי את עצמך, וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! איך אני יודעת שהצניעות צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת ברחוב ורואה את כל הפאות המסולסלות, ואת הבגדים הצמודים והפרוצים ביותר, וכל חלקי הגוף בולטים!! כן אני יכולה להעיד שאני רואה "כל" חלקי הגוף בולטות, אפילו מרוב נשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה..

אבל איפה הצניעות!
איפה רבונו של עולם?
איפה הלב שלנו?
איפה ההרגש שלנו?
איפה היראת שמים שלנו?
איפה שרה באוהל?
איפה הצניעות של יראת ד'?
איפה שקר החן והבל היופי?
זה מזעזע!!!
תגידו לי, איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה, ועוד מי דורש מהנשים להתלבש בפריצות? מי דורש? הנשים תמימות, שטוענות "אני עושה את זה בשביל בעלי" ועל זה ד' מאוד כועס עכשיו, זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות, ורוצה שאשתו תתלבש יפה (דהיינו שהיא תתלבש כ-ז-ו-נ-ה כשאר נשי חרדים, עם חצאיות מיני חולצות צמודות) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים, בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת... שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גשם צילום: shutterstock

היורה הגיע: גשם ורעמים בירושלים | צפו

קרא עוד