סגור

ימינה: "נתניהו נכשל בניסיון לפצל, אנחנו מאוחדים"

גורמים בימינה: "נתניהו נכשל בניסיון לפצל את 'ימינה'. נציג חזית אחידה בישיבת הסיעה היום. מאוחדים גם לאופוזיציה וגם לקואליציה". לשכת השר פרץ: "הדיווח כי ההודעה יצאה ללא תיאום איתו - שקרי"

גלעד ארליך, חדשות כיפה
טז באייר התשפ
,
10 במאי, 2020 13:22
ימינה

ימינהצילום: Flash90

לאחר שהודיעה הבוקר (א') מפלגת 'ימינה', כי המפלגה לא תצטרף לממשלת הרוטציה של נתניהו-גנץ. אשר הוגדרה בהודעת המפלגה לתקשורת "מסתמנת כממשלת שמאל", אומרים גורמים ב'ימינה': "נתניהו נכשל בניסיונותיו לפצל את המפלגה, נציג חזית אחידה בישיבה הסיעה אחר הצהריים, אנחנו מאוחדים גם בדרך לקואליציה וגם לאופוזיציה".

'ימינה' הודיעה על ישיבת סיעה היום בשעה 16:00 בכנסת, ישיבה סגורה לסיקור תקשורתי. מטרת הישיבה כאמור, להציג חזית אחידה כנגד תדרוכי הליכוד על חילוקי דעות בתוך המפלגה והאפשרות כי המפלגה תתפצל.

נזכיר, בהודעת המפלגה הבוקר נאמר: "לאור הרכב הממשלה ומדיניותה המסתמנת כממשלת שמאל בראשות נתניהו, ולאור הזלזול הבוטה של ראש הממשלה כלפי ימינה וציבור בוחריה, החליטה מפלגת ימינה לשרת את הציבור באופוזיציה בקדנציה הקרובה ולהילחם משם למען המחנה הלאומי". ההחלטה התקבלה לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים למצות את המו"מ הקואליציוני עם הליכוד ורה"מ נתניהו, שבחר לפרק את גוש הימין ואת השותפות עם ימינה".

עוד הבטיחו במפלגה: "ימינה תערך ליום שאחרי נתניהו, שיבוא בעוד שנה וחצי, ותייצר מהאופוזיציה אלטרנטיבת ימין אמיתית: ימין שלא מוכן למכור את מערכת המשפט לשמאל בשביל שרידות אישית, ימין שלא מוכן להתרפס בפני חמאס ואבו מאזן, ימין שמחוייב באמת לפיתוח והסדרה של ההתיישבות, ימין שלא מוכר את היהדות לעסקנים ואת הכלכלה הישראלית לידי עמיר פרץ וההסתדרות, ימין שלא מרים ידיים מהמאבק להוצאת המסתננים ושיקום השכונות".

לשכת השר פרץ: הדיווח כי ההודעה יצאה ללא תיאום איתו - שקרי

לאחר פרסום הודעת ימינה, דווח כי השר רפי פרץ וח"כ איילת שקד התנגדו להודעה נחרצת כל כך, ובהמשך דווח ב'כאן' בשם "בכירים בימינה" כי שר החינוך כלל לא ראה את ההודעה לפני שיצאה, ופרסומה לא היה בתיאום עמו.

בתגובה נמסר מלשכת השר פרץ: "במענה לפניות כתבים - הדיווח של התאגיד הוא פייק ניוז. פרץ וראש המטה שלו הכירו את ההודעה, לשקד היו רק תיקונים לנוסח. לצערנו, דיווח שקרי".

10.05.2020

1. לא מתפצלים. (ימינה ימין חזק)

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

2. אין לך כסא. כמה חבל כמה מבלבל. הכבוד נעלם (במוטריץ)

מפלגה חלולה עם הרבה חורים כמו גבינה צהובה ללא טעם. התנשאות להגביה את הראש.. אני עשיתי. הוא הקים. הוא זז. אתם חסרי משען. לא ימין ולא שמאל סתם בדיחה במערכות הבחירות.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

3. התקציב של הסיפוח.לא מיתפצלים (בנט גנץ רוצה ליגנוב לך את )

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

4. אובדן דרך ועליבות ימנית מטורללת (נועם )

שקדים,שקרים,שקרים.עושים דמוניזציה מופרעת מניסנקורן ועמיר, מאבו חסאן ועוד שטנים.בסך הכל חבורה עלובה בשולי הימין הסהרורי. ימחקו בבחירות הבאות כי השפויים הסרוגים ברחו מהם. סרח עודף בקואליציה, שותלי מוקשים באופוזיציה.
בסך הכל אנשי ליכוד מובהקים . סיפוח יהיה רק בגושים הגדולים, היתר יבינו שהעם היהודי סולד מהם ולמעשה הם אינם מעניינים את רוב הישראלים. בכו בכה לאובדי דרך . הלכתם אחרי בנט ושקד- וראו לאן הגעתם.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

5. לא יושבים עים גנץ ורגב. (גוש קטיף גוש חזק)

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

6. לא יושבים עים גנץ ורגב. (גוש קטיף גוש חזק)

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

7. אנשי היפות הסרוגות תמשיכו להצביע לנתניהו(החשוד בפלילים) במקום למפלגה שתדאג לצרכים של הציונות הדתית כמו ישיבות רבנים תקציבם תלמדו מש"ס !! (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

8. מגעילים, הציונות הדתית הצביעה לבן גביר. (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

9. אל תעשו טעות חייכם - תיכנסו לקואליציה , עזבו את האגו עכשיו (גד )

זאת תוצאה של מעשה לא חכם של בנט - שברוב יהירותו סירב להתחבר עם בן גביר. היו כעת לימין לפחות 61 מנדטים, גנץ לא היה נכנס כשותף שוויוני ובטח לא יכול היה בכח לגרור את שאריות "עבודה" איתו.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

10. רק לפני 4 חודשים שקד עשתה כל שביכולתה כדי לפצל את הבית היהודי ועכשיו היא מדברת על פיצולים? (שקד פאטתית)

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

11. מה שעשיתם לבן גביר חוזר עליכם בגדול! (יניב)

העולם גלגל.. תקעתם סכין בגב של בן גביר, ביבי תוקע סכין בגב שלכם. לא ספרתם את בן גביר והצעתם לו מקום לא ריאלי, ביבי נותן לכם תיקים ריקים מתוכן. עוד חשבון נפש להתנהלות המבישה שלכם.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

12. גם כן אחדות (צביקי)

אולי נתניהו לא הצליח לפצל אבל אחדות זה לא
אם באמת אתם מאוחדים אז למה כל אחד צריך לקבל תיק זה לא אחדות ואפילו לא בלוק טכני אלא אינטרס משותף של ארבע אנשים יחידים אחד שונא את נתניהו אחד רוצה כותרות ואחד מפחד להמרות את פי בנט

דווח על תגובה לא ראויה
11.05.2020

13. על דאטפת עטפוך!!! (שאול)

דע הכל לפי החשבון.
הכבוד מוציא את האדם מהעולם.
והאשם העיקרי הוא בצלאל!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מושקו מושקוביץ ז"ל צילום: צילום מסך

משה (מושקו) מושקוביץ הלך לעולמו

קרא עוד