ליברמן לגנץ: "נתניהו לא יחתום איתך על הסכם"

יו"ר ישראל ביתנו במסר בו הוא קורא ליו"ר הכנסת להעביר את החוקים שהוא מקדם, הכוללים מניעה מנתניהו להקים ממשלה והחלת הריבונות ביהודה ושומרון. " מחר הוא היום האחרון" מבהיר ליברמן

חדשות כיפה
כה בניסן התשפ
,
19 באפריל, 2020 19:06

צילום: תומר נויברג / פלאש 90

בעקבות חוסר ההכרעה במשא ומתן בין כחול לבן לליכוד, פונה יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, לבני גנץ המשמש כיו"ר הכנסת, לעצור את המשא ומתן ולאשר דיונים בחוקים אותם ישראל ביתנו מעוניינים לקדם. ליברמן פנה אל גנץ בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: "בני גנץ, זוהי שעת המבחן האמתית שלך. כמי שמכיר את נתניהו טוב מכולם, אני מעריך שהוא לא יחתום איתך על הסכם קואליציוני לא היום ולא מחר. בינתיים כל מה שהוא עושה זה למשוך זמן".

נראה כי ליברמן אינו חושש מבחירות רביעיות, ושהקמת ממשלת אחדות אינה מעניינת אותו יותר. ליברמן שמעריך כי המשא ומתן ייכשל מעוניין לקדם את הצעות החוק שלו בטרם תפוזר הכנסת. "אני שב ודורש ממך לאשר מחר בישיבת נשיאות הכנסת את 5 החוקים שהגישה 'ישראל ביתנו' ולהניחם על שולחן הכנסת. ביניהם הפסקת כהונה של ראש ממשלה בממשלת מעבר שהוגש נגדו כתב אישום, התפטרות ראש הממשלה או שר עקב הגשת כתב אישום והצעת חוק החלת הריבונות הישראלית על בקעת הירדן". 

עוד הוסיף בגלוי את הדרישות שלו לקידום הצעות החוק שמחר הוא התאריך האחרון להעבירם בכנסת, בזמן הקצר ביותר: "יש לתת לכל החוקים הנ"ל פטור מחובת הנחה, להורות על הקמת ועדה מיוחדת לקידומם ולהעביר אותם במליאת הכנסת לפני ה-7 במאי, מועד סיומם של 21 הימים עד להתפזרות הכנסת. מחר הוא היום האחרון, מבחינה טכנית, על מנת להספיק ולהעביר את החוקים הנ"ל".

טוען...

19.04.2020

1. ליברמן מכיר את נתניהו לאופן שהוא מתייחס לליברמן, אבל לגנץ שהוא רצי י יתייחסאליו בכבוד (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

2. במילים אחרות, ליברמן מנסה לשנות חוקי יסוד (!) במחטף בזמן ממשלת מעבר (והכל בשביל להעביר חוקים פרסונלים שיחולו רטרואקטיבית???)

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

3. ליברמן אמין (יוסי)

בהתחלה הוא היה ימין
בעד לטרנספר ערבים
ובעד דילים עם החרדים.
אחר כך הוא היה נגד ממשלה עם החרדים.
אחר כך בעד ממשלת אחדות.
אחר כך בעד ממשלת שמאל.
ואחר כך בעד ממשלה עם עודה טיבי ויזבק.

אדם אמין לחלוטין....
ליברמן... פירומן... נקמן ... תחמן...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
כוחות המשטרה ביצהר. ארכיון צילום: הקול היהודי

בעקבות האירוע הנהלת יצהר מבהירה: "אנו כמובן מתנגדים מכל וכל להשלכת האבנים"

קרא עוד