איילת שקד: "גם אופוזיציה זו אפשרות"

בימינה מעכלים את משמעות תוצאות המו"מ הקואליציוני ולא פוסלים ישיבה באופוזיציה. שקד: "לא יכול להיות שעבור 17 מנדטים כל מה שחשוב לימין יימכר לשמאל"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ה בניסן התשפ
,
30 במרץ, 2020 8:43
שקד

שקדצילום: פלאש 90

בעקבות הפרסומים ההולכים וגוברים על חלוקת משרדי הממשלה לכל דורש כמעט, גם למי שאינו מבלוק הימין, בימינה מבינים כי הישיבה בקואליציה אינה בטוחה. הבוקר התראיינה איילת שקד אצל ישי שנרב ואמרה: "גם אופוזיציה זו אפשרות".  שקד רוצה להאמין כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא יפרק את בלוק הימין, כי אם יכנו שרים ממפלגות השמאל עבודת ימינה עלולה לרדת לטמיון. 

לשאלה האם יכול להיות מצב בו ימינה לא תצטרף לממשלה השיבה שקד כי: "צריך לראות איזו ממשלה תקום". עוד אמרה שקד: "גם אופוזיציה זו אפשרות. לא יכול להיות שעבור 17 מנדטים כל מה שחשוב לימין יימכר לשמאל". 

אמש (א) פורסם כי גם במפלגת העובדה שוקלים להצטרף לממשלה. עמיר פרץ ואיציק שמולי נוטים להיכנס לממשלה בעוד שמרב מיכאלי מתנגדת בתוקף. 

30.03.2020

1. מסכונה לקחו לכם את הקלפים. מה שחשוב לימין זה כסף וכסאות. (ריבה)

דווח על תגובה לא ראויה
30.03.2020

2. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
30.03.2020

3. מהרסי הבית- החוצה (דוד )

את הבאת עלינו את התמוטטות הבית הסרוג- לכי הביתה ותכנסי לליכוד- נמאס מהרובוטיות שלך . בנט ואת אינכם משלנו, אנחנו בגללך בסך הכל מאתיים אלף מצביעים וקצת יותר. הרבנים שלנו נפלו בפח הבינוניות והסתתרו מאחוריך - והרי התוצאה. בושה לסרוגים.

דווח על תגובה לא ראויה
30.03.2020

4. למגיבה הראשונה (שמאל ימין שמאל)

כסאות זה חשוב. זה באמת חשוב. בלי כסאות אין יכולת להשפיע. אין סתירה בין חתירה לקבל תפקידים לבין אידאולוגיה. להיפך, מי ששם בראש סדרי העדיפות את הנביחה הטהרנית מהאופוזיציה אולי מצטלם היטב, אבל לא משפיע במילימטר.

דווח על תגובה לא ראויה
30.03.2020

5. מגיע לך בידוד (DAV)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גנץ בביקור בפיקוד צפון צילום: דובר צה"ל

גנץ סייר בפיקוד צפון כחלק מהיערכות ביטחונית בזירה מול סוריה ולבנון

קרא עוד