הליכוד: מחנה הימין לא ישתתף בדיונים ובהצבעות שדורסות ומתעלמות מ-58 חברי כנסת

לאחר שהועדה המסדרת החליטה על הרכב הועדות ולא העניקה לליכוד את ראשות אחת הועדות כמקובל, במחנה הימין החליטו לתקוף את הקואליציה: "כחול לבן יחד עם ליברמן והמשותפת החליטו לגזול את הכנסת משניים וחצי מיליון מצביעי מחנה הימין"

חדשות כיפה
כח באדר התשפ
,
24 במרץ, 2020 8:21
ח"כ מיקי זהר

ח"כ מיקי זהרצילום: הדס פרוש, פלאש 90

לאחר שאתמול (ב') אושרו בוועדה המסדרת הקמת הועדות הקבועות והועדות החדשות, הליכוד תקף את כחול לבן על ההחלטה לא למנות לראשות אחת הועדות נציג מהליכוד כמקובל. 

"כחול לבן יחד עם ליברמן והמשותפת החליטו לגזול את הכנסת משניים וחצי מיליון מצביעי מחנה הימין", תקפו בליכוד והוסיפו: "תוך דורסנות חסרת תקדים, התעלמות מכל נוהג קיים מאז ומעולם בכנסת, הם החליטו להקים לא פחות משש ועדות זמניות כשבכולן קבעו רוב לעצמם כשנציג מטעמם עומד בראשן, וזאת בניגוד מוחלט לחלוקת המנדטים הכוללת בין סיעות הכנסת ומהנוהל המקובל מזה 22 כנסות".

בלוק הימין, שמנסה להישאר מאוחד למרות שמנעמי השלטון נלקחים מהם טענו כי: "מחנה הימין לא יתן לזה יד ולא ישתתף בדיונים ובהצבעות הלא דמוקרטיות הללו שדורסות ומתעלמות מ-58 חברי כנסת שהעם בחר. נמשיך להיאבק נגד ההתנהלות הבריונית והלא דמוקרטית של קואליציית גנץ-לפיד, ליברמן והיבא יזבק בשמם של כל אזרחי ישראל". 

כזכור הועדה המסדרת בראשות ח"כ אבי ניסנקורן (כחול לבן) התכנסה אמש לראשונה. בוועדה הוחלט כי ח"כ גבי אשכנזי ימונה לראשות ועדת חוץ וביטחון וח"כ עודד פורר לראשות ועדת הכספים. חברי בלוק הימין עזבו בזעם את הדיון לאחר שלא ניתן להם, לטענתם, האפשרות לדבר. 

24.03.2020

1. בחטדש ספטמבר בחירות רביעיות. לא ישאר זכר מכחול לבן (שלום)

למה חהתרגש?
בחודש ספטמבר בחירות רביעיות,לא ישאר זכר מכחול לבן. כרגע שגנץ ותפיד יתחברו עם אחיהם הרשימה המשותםת. ברית האחים של לפיד. טיבי ואיזבק

דווח על תגובה לא ראויה
24.03.2020

2. יש נהלים הקובעים איך וועדות אמורות הליראות כשחלק מהן אמורות להיות בראשות האופוזיציה (אם באמת כחול לבן הם ראשי כל (!) הוועדות זו דיקטטורה)

דווח על תגובה לא ראויה
24.03.2020

3. בושה איך הליכוד ניסה לכפות ועדות בגודל 10 רק כדי שהרוב לא יבוא לידי ביטוי (יאיר)

ואחר כך הם מתלוננים שאין הסכמות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מנדלבליט. אין סמכות לישובים לבלום מבקרים צילום: דוברות הכנסת, איציק הררי

מנדלבליט מבהיר: לתושבים אין סמכות למנוע כניסת מבקרים לישובים קהילתיים

קרא עוד