סגור

מוטי יוגב נפרד מהכנסת: "אני מסיים עם פגיעה אישית"

מוטי יוגב נפרד מהכנסת לאחר כהונה של 7 שנים כחבר כנסת מטעם הבית היהודי. "עוד ייכשר הזמן לחשוב יחד, מה נכון ומה אפשר לעשות, בכדי לבנות ולהביא את המפלגה למקום טוב יותר"

חדשות כיפה
כ באדר התשפ
,
16 במרץ, 2020 13:15
נפרד מהכנסת. מוטי יוגב

נפרד מהכנסת. מוטי יוגבצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

מוטי יוגב נפרד היום מתפקידו כחבר כנסת, לאחר שבע שנים בהם היה חבר סיעת הבית היהודי. לקראת הכנסת ה-23 ואיחוד ימינה מוקם יוגב במקום ה-11 והלא ראלי ברשימה, ואכן עם תוצאות הבחירות בהן ימינה קיבלה 6 מנדטים בלבד יוגב נאלץ לעזוב את הכנסת. כעת יוגב מפרסם הודעת עזיבה בה הוא מאחל רפואה שלמה לכל החולים בקורונה, ומכניס ביקורת נגד הנהגת המפלגה שפלטה אותו החוצה.

"מסיים היום, שבע וחצי שנות שליחות בכנסת ישראל, אליה נבחרתי על ידיכם ותודה לכם. נקווה שבע"ה, תשוב הבריאות האיתנה לישראל ולעולם ותקום ממשלת אחדות לאומית בישראל. כל משך שנות שירותי בכנסת, השתדלתי לפעול במשימות החברתיות, החינוכיות, ההתיישבותיות והביטחוניות, תוך שמירת הקשר והמענה לצורכי השטח הציוני-דתי ועם ישראל כולו" כותב יוגב.

יוגב לא יכל שלא להביע את רגשותיו הפגועים על הדרך שבה נאלץ לעזוב: "לא עת כעת לחשבונות, אך אומר בקצרה, אני מסיים היום את שליחותי בכנסת ישראל, מתוך פגיעה אישית ולדעתי אף ציבורית, ממהלכים שנעשו בדרך לא ישרה ולא ציבורית. נקווה לכך שהעומדים בראשנו, יהיו אנשים המובילים את דרכנו בדרך ישרה ואמון ציבורי".

יוגב מסכם: "עוד ייכשר הזמן לחשוב יחד, מה נכון ומה אפשר לעשות, בכדי לבנות ולהביא את המפלגה למקום טוב יותר. זו העת להתגייס יחד למשימות חברתיות ולאומיות, כל אחד במקומו ולפי יכולתו, לסייע לזקוקים לכך במציאות הנוכחית, עד ישלח הקב"ה לכולנו, רפואה שלמה ובריאות איתנה".

 

16.03.2020

1. מאחל לך ששופטי העליון ישפטו אותך (D9)

ארור

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2020

2. מי שניהל את כל הקנוניה הזאת נגדו זה בצלאל סמוטריץ' (משה מאיר .א)

הוא פעל מאחורי הקלעים להזיז ולהעלים כל מי שיותר טוב ממנו עם קורות חיים מרשימים הרבה יותר משלו איש בצלאל סמוטריץ' איש רודף כבוד ושררה שלא יבחל בשום אמצעי להשיג את משאת חייו והיא הכבוד העצמי

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2020

3. הנ"ל מלין על "פגיעה אישית" , אבל אף מילה על פגיעות שהוא פגע באחרים! (גדעון)

ייבושם לו!!

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2020

4. תודה (משה יוסף)

זה הזמן להגיד תודה רבה,על שליחות נאמנה

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2020

5. ברוך שפטרנו מעונשו (יודה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2020

6. ממש כואב, אדם ראוי (דובי מגנהיים)

וגם חייבים להזכיר את הבגידה של עידית סילמן

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אהרון רזיאל ואביתר בנאי  צילום: תמיר פלצמן

הדואט החדש של אהרן רזאל ואביתר בנאי לחודש אלול - "אני אחר!"

קרא עוד