סגור

עמיר פרץ דורש מאדלשטיין: ערוך הצבעה לבחירת יו"ר כנסת

גוש השמאל נערך להדחתו של יולי אדלשטיין מתפקיד יושב ראש הכנסת. יו"ר העבודה-גשר-מרצ שיגר מכתב לאדלשטיין עם דרישה לבצע הצבעה לבחירת יו"ר כנסת

חדשות כיפה
יט באדר התשפ
,
15 במרץ, 2020 20:07
עמיר פרץ

עמיר פרץצילום: תומר נויברג, פלאש 90

האם יולי אדלשטיין יאלץ לעזוב את תפקיד יו"ר הכנסת? בגוש השמאל מפעילים לחץ להדיח את אדלשטיין מהתפקיד, לאחר שבע שנים בתפקיד. מחר יושבעו חברי הכנסת הנבחרים לכנסת ה-23, ויו"ר מפלגת העבודה עמיר פרץ דורש כי גם תערך הצבעה לבחירת יו"ר כנסת. "אבקש לקבוע בסדר יומה של הכנסת מחר את בחירתו של יו״ר הכנסת ה-23" כתב פרץ לאדלשטיין.


להורדת הקובץ

חבר הכנסת ניצן הורוביץ, יו"ר מרצ דיבר נגד הטוענים כי מנסים להדיח את אדלשטיין באופן אישי: "מה זה 'הדחת אדלשטיין'? אז שיהיה ברור: כל כנסת חדשה בוחרת יו״ר. זה החוק. ואם יש רוב (ויש) לבחירת יו״ר חדש, אז כך יהיה. לא הדחה ולא נעליים. בחירה כחוק. מספיק עם הספין הזה".

אדלשטיין שחושש למהלך שהחל ביוזמת כחול לבן שרוצה להדיחו, הודיע הערב כי לא ייתן יד לדבר. "הזמן לפוליטיקה קטנה נגמר. לא אתן יד למהלך שובר מוסכמות, שמטרתו לאפשר ביצוע מחטפים בבית המחוקקים. צו השעה עבור מדינת ישראל היא ממשלת אחדות רחבה. הצורך בממשלה כזו איננו רק בגלל משבר הקורונה. הוא נולד עוד הרבה לפני התפרצות הנגיף. פעלתי להקמת ממשלה כזו לאחר מערכת הבחירות הראשונה וגם השנייה. ישבתי עם נציגי המפלגות בלשכתי והיינו על סף סיכום. לצערי הפוליטיקה הקטנה ניצחה פעם אחר פעם את השיקולים הלאומיים".

 

15.03.2020

1. יולי התלמיד של נתניהו -הפר אמון כנשיא ממלכתי (צדק)

בכל תוצאה אדלשטיין כבר לא ממלכתי
ולא יבחר לנשיא
כי
ביבי הבטיח לאורלי לוי
שאביה יהיה נשיא
וכרגיל זה בלוף

דווח על תגובה לא ראויה
15.03.2020

2. אדלשטיין העם איתך. יישר כוח. לא לתת לרמוס את הדמוקרטיה שמבקשים השמאל לחלחל למדינה עם פניסיון בזוי של פסילת נתניהו בשימוש כמועמד לראשות הממשלה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
15.03.2020

3. בחירת יור כנסת חדש (שלומי)

מר יולי אדלשטיין היקר, זמנך עבר,
הגיע העת לנקות את האורוות ולהקים ממשלה חדשה שתשרת את העם ולא את גחמותיו של ראש הממשלה וחבורתו
השאר אדם ישר ותזכר כבעל יושרה ופנה את מקומך

דווח על תגובה לא ראויה
15.03.2020

4. עמיר פרץ (בוכמן)

ראה עמיר עושים ממך צחוק תתבייש לך לאזה מצב הגעת משחקים בך הבחירות הבאות תמחק לגמרי!!!כנ"ל מרצ ו60%מכחול לבן הציבור ישפוט אותכם!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המפגינים בצומת סגולה צילום: ללא

פתח תקווה: מאות מפגינים במקום בו נרצח הרב שי אוחיון הי"ד

קרא עוד