סגור

נתניהו מגיב להקלטות: "גם הקרובים ביותר לגנץ יודעים שהוא מסוכן לביטחון ישראל"

ראש הממשלה מגיב להקלטות שנחשפו מוקדם יותר, בהם נשמע יועצו של יו"ר כחול לבן טוען כי גנץ מסוכן לביטחון ישראל, ותולה זאת בכך שאינו אמיץ לתקוף באיראן. גבי אשכנזי מגבה את גנץ: "תמיד פעל ויפעל בעתיד בקור רוח וללא מורא"

משה סלע, חדשות כיפה
ב באדר התשפ
,
27 בפברואר, 2020 21:55
נתניהו. "גם הקרובים לגנץ יודעים שהוא מסוכן"

נתניהו. "גם הקרובים לגנץ יודעים שהוא מסוכן"צילום: פלאש 90

לאחר שיועצו הבכיר של יו"ר כחול לבן בני גנץ, ישראל בכר, נשמע כשהוא מלכלך עליו בשיחות סגורות, מגיעה תגובתו של ראש הממשלה המכהן, בנימין נתניהו. "גם האנשים הקרובים ביותר לגנץ יודעים שאסור לו להיות ראש ממשלה ושהוא מסוכן לביטחון ישראל" אומר נתניהו ומתייחס לאמירתו של בכר שטען כי מי שקידם במערכת הבחירות מהווה סכנה למדינה.

מנגד, חבר כנסת נוסף מכחול לבן, הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי ביקש לגבות את יו"ר מפלגתו ואמר: "אני מכיר את בני 40 שנה, היינו יחד ברגעים המורכבים ביותר. הוא תמיד פעל בקור רוח וללא מורא. כך הוא ינהג כשידו תהיה על ההגה של המדינה". 

אשכנזי. הכנס בוטל

אשכנזי. מגבה את גנץצילום: יובל כהן אהרונוב

נזכיר כי בהקלטות שנחשפו מוקדם יותר במהדורה המרכזית נשע יוצעו של גנץ בכר אומר כי גנץ הוא "סכנה למדינת ישראל, לא אמיץ לתקוף באיראן". יחד עם זאת, גורמים במפלגת כחול לבן לא מתרגשים מדי מהדברים ומבקשים לתת לדברים פרספקטיבה אחרת. הגורמים טוענים  כי בכר הינו יועץ בשכר, כמוהו יש רבים אחרים בקמפיין הבחירות של כחול לבן, מה גם שבכר אינו חבר במפלגה.

27.02.2020

1. אשכנזי השקרן (ח.ח)

איך אשכנזי מעיז לדבר כאשר הוא בעצמו אמר בהקלטות על בני גנץ "החמור הזה רוצה להיות ראש ממשלה",,,,אבל אין מה לעשות אשכנזי ימשיך לשקר בשביל לקושש קולות ובכך לשקר את הציבור.... עצם העובדה שזייף מסמך בפרשת הרפז אומר לנו מי הוא האיש אשכנזי.

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

2. משפחת הסנדק דון ביביבלוף משפחת פשע מאורגן -משפחת זדון ומדון -חלאות המין האנושי -לתפארת מדינת ישראל (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

3. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

4. איסור חמור ללכת להצביע לשמד כפשוטו, ואף אם יש מי שלא ישמע לי, לכל הפחות בזמן שהוא הולך לשים את הפתק ב'קופסא' שירעדו לו הידיים, (כולם מרגישים שמשיח היה צריך לבוא מזמן)

קטע מתוך דברים בעניני השעה שנאמרו בארוכה על מצב הזמן וסערת התקופה של הבחירות. במילים קצרים; ~ רצוני לומר לכם על דבר שאמנם יש עדיין כמה ימים עד שיהיה נוגע למעשה, אך כיון שחוששני שבעוד ימים ספורים הרחוב יתמלא בתעמולת "ודבריושמעת מתוך האש"... ואז יהיה קשה להוציא את הבחורים והאברכים מהאש... לכןאנו פה כעת במילים קצרות.

היות ובעוד תקופה הולכים להתקיים בחירות לכנסת המינות, צריך לדעת שזה איסור גמור ללכת ולהצביע,  איסור ממש,  מאיסורים החמורים ביותר,  ואני אבאר בקצרה; ודאי התעמולה הגדולה תתפרסם שכבר החזו"א זי"ע התיר להצביע, ועוד ועוד ע"ז הדרך, צריךלדעת שכל ההיתר שאמרו להצביע היה "אז" כאשר ה'כנסת' היתה אמצעי, וכהיום הרי המקום הזה הוא מהטמאים ביותר.

גם ~ ידוע שהרב מפוניבז' זצ"ל ייצג את היהדות החרדית בליטא,וכשהגיע לא"י שאלוהו אולי ייצג כאן ב'כנסת', אמר להם הרב מפוניבז' שאין לומספיק חליפות לקרוע כל יום על דברי הכפירה המינות והנאצה שנאמרים שם על ד'ותורתו!!!!!!

א"כ מה ההיתר לשלוח לשם, קבעו רבותינו שכדי שישמש אמצעי להציל מידיהם כמציל מן הליסטים לכן שלחנו כל השנים, אבל היום כל מי שרק רוצה לראות, רואה שה'כנסת' הפכה להיות ה'מטרה'! בשבילה המתירים הכל, ומתפשרים על הכל, נגד התורה הקדושה רח"ל, כמו הגיוס, חילול שבת, חפירת קברי ישראל, וכו' וכו' לא הותירו אפילו פינה אחת ביהדות שלא ויתרו עליה, כל השמד הותר "להם" לצורך ה'כסא'!! על דבר כזה לא הותר מעולם!!

וידוע שלראשונה, האדמו"ר מסלאנים שליט"א הורה אמש לחסידיו שלא להשתתף הפעם בבחירות. וזה מכה חזקה לאגודת ישראל. נמצא שכעת האדמו"ר מסלאנים שליט"א נגד ההשתתפות בבחירות...

וזה היה אמש בסעודת הכנסת ספר תורה שהתקיימה בישיבתו באלעד יצא האדמו"ר בחריפות נגד ההשתתפותבבחירות ואמר שכל ההיתר היתה רק נכון לשעתו שלא ישב בקואליציה, ובפרט עכשיו שהחכי''ם החרדים מסתירים ומשתיקים את כל המנהיגים והאדמורי"ם והגדולים, בענייני גזירת הגיוס, וחילולי שבת ברבים, וחפירת קברים של יהודים, ולא דואגים לדיור וכו' וכו' אז ההוראה שבבחירות האלו לא ישתתפו כלל וכלל.

ולכן אני הק' חוזר ואומר; שלדעת כל גדולי הדור (לא אלו המנהיגים/ הגדולים כמו יענקוש וכו') זה איסור חמור ללכת להצביע לשמד כפשוטו, ואף אם יש מי שלא ישמע לי, לכל הפחות בזמן שהוא הולך לשים את הפתק ב'קופסא' שירעדו לו הידיים, כי הוא הולך לתת את הכח למהרסי ומחריבי היהדות האמיתיים!! המחריבים האמיתיים זה הם, לא לפיד לא ליברמן, רק יהדות התורה ש"ס וכו' ודומיו, (למרות שדעותיהם אינם רחוקות...).

וגם אם בעוד ימים תשמעו שכל כלל ישראל מתאחד, -כ-ל- המפלגות ה'חרדיות', אעפ"כ תדעו שזה איסור גמור ללכת ולהצביע!! וכל האיחוד זה הבלוף הגדול של הבחירות של הכופרים החרדים... ואל תאמינו לכל הלוקשים והשקרים שמוכרים לכם בשם הגדולים.

האמת שכולם מרגישים שמשיח היה צריך לבוא מזמן, לא נראה שיש "דור שכולו חייב" יותר מעכשיו, אבל כנראה זה עוד לא ממש הסוף, ליבא לפומא לא גליא, אינני רוצה לומר מה אני עוד חושב, שלא לפתוח פה, אבל אל תהיו מופתעים אם תגלו התדרדרות רוחניות נוספות ושפל חדש אצל החרדים בימי הבחירות, השם ירחם עלינו. הנה דעת תורה עם השקפה ברורה בענין הבחירות. משיח בקרוב!

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

5. בתור ביתו של ביבי אני מתביישת בו -אינו מתייחס ל-4 נכדיו כאילו שאינם קיימים אינם מכירים את סבא שלהם שיאחל להם מזל טוב ביום הולדתם עם חיבוק או מתנה קטנה (נועה נתניהו)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

6. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (מור)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

7. בקרוב ישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי -דוד ביטן -חיים כץ -מכלוף דרעי -וליצמן -חבורת עבריינים מזוהמים (דודו)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

8. המרצע יצא מהשק --מכלוף זוהר ואמסלם דוד אומרים במפורשות -שראש ממשלה עם כתב אישום אינו יכול להיות ראש ממשלה -המסקנה צריך לבחור כחול לבן (בניימין נתניהו)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

9. גנץ העבריין ואשכנזי הקרימינל (ישי)

היו כבר יושבים מזמן בכלא.
לולא שי ניצן המאפיונר, ומנדלבליט כלבלבו המסכן.

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

10. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

11. זוכרים מה אבא של נתניהו חשב עליו כראש ממשלה (רק אומרת)

בשום אופן

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

12. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
02.03.2020

13. צאו להצביע לימין!!! שלא נתעורר מחר לממשלת טיבי-עודה-לפיד!! כנסו לחדשות 0404 הקלטה שמוכיחה שגנץ ניצל מינית פקודה שתחתיו (מיה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר