גנץ תוקף את נתניהו: "אתה מרעיל את ישראל"

חמישה ימים לבחירות, יו"ר כחול לבן בני גנץ תוקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו: "איבדת את זה נתניהו, אתה לא צריך להיות ראש ממשלה אפילו יום אחד נוסף". על הגיחוך שנתניהו הפנה כלפיו: "אז מה אם אינני מדבר כמוך? בזמן שלמדת משחק בארה"ב אני הגנתי על ישראל"

חדשות כיפה
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 20:02
גנץ במסיבת העיתונאים

גנץ במסיבת העיתונאיםצילום: יח"צ

חמישה ימים בלבד לבחירות לכנסת, יו"ר כחול לבן בני גנץ נשא הצהרה לתקשורת בה תקף בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו. בפתח דבריו אמר גנץ: "נתניהו אתה מרעיל את ישראל, איבדת את זה. אני איתך לא אשב". עוד הוסיף יו"ר כחול לבן: "תבין, עלי לא מאיימים, לא חמאס, לא חיזבאללה ולא איראן, אז בטח שלא אתה. אז אני לא מדבר כמוך, ביג דיל. בזמן שאתה למדת משחק בניו יורק אני הגנתי על מדינת ישראל".

גנץ הוסיף בציניות ואמר: "אתה הרי הצעת לי להיות שר הביטחון בממשלתך וגם להיות ראש הממשלה אחריך, ועכשיו אתה תוקף אותי? נתניהו, תסתכל לי בעיניים. תסתכל לאזרחי ישראל בעיניים. בשם האובססיה שלך להימלט ממשפט אתה משקר, משסה, מפלג, מלכלך, מפיץ שמועות זדוניות ומסית".

"כל מי שהתמודד מולך מבית ומחוץ ספג את הרפש וההכפשות: סילבן שלום, גדעון סער, אריאל שרון ז"ל. ולא רק הם, המשיך גנץ לתקוף, "את היועץ המשפטי שאתה מינית - האשמת בניסיון הפיכה שלטונית. לפרקליט המדינה הצמידו בגללך מאבטחים, כאילו המאפיה מאיימת עליו. שופטים וחברי כנסת מסתובבים מפוחדים ומשותקים. ותמיד באותה השיטה. רגע לפני הבחירות צצים השקרים, ושעה אחריהן הם נעלמים".

יו"ר כחולן לבן ביקש להתייחס לתקופת הבחירות הנוכחית ואמר: "מה שאתה עושה בחודש האחרון הוא לא קמפיין שנאה - אלא פשע שנאה נגד הדמוקרטיה והחברה הישראלית. תסתכל על המדינה הנפלאה שלנו, זו שצמחה מערכי הערבות ההדדית והרעות. כרמטכ"ל חוויתי איך המדינה הזו יודעת לחבק ברגעים הקשים ולשמוח ביחד בהישגים. את העצמה הזו, את הביחד והיופי שברעות - אתה מחריב במו ידיך".
"אני קורא לאזרחי ישראל לא ללכת שבי אחרי מכונת השקים ולא לדרדר את השיח", הוסיף גנץ," זה לא נעים לי אבל זה גם לא יזיז אותי מילימטר מהמטרה. אני לא הסיפור פה. מאחוריי עומדים אזרחי ישראל שרוצים שינוי ועבורם אני נאבק. הבחירות הקרובות הן על עתיד המדינה. ביבי לא עוצר באדום. ביום שני אני אנצח. ביום שני אנחנו ננצח ונחזיר את התקווה".

ראש הממשלה נתניהו בכנס הליכוד בירושלים, הגיב לדברים: "שמעתי את בני גנץ אומר שאנחנו מפרקים את החברה הישראלית. אנחנו שומעים אותם מסיתים יומם ולילה נגדנו ומתלוננים על הסתה. הם מסתירים את האמת והאמת הפשוטה היא שאנחנו במרחק שני מנדטים מניצחון".

26.02.2020

1. נו באמת.. (שלמה)

מינוף החיסרון , ליתרון שאין כמותו ... פוליטיקה במיטבה

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

2. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

3. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אברהם סתיו צילום: מרים צחי

ליל הסדר - הזדמנות להתנתק מהחששות והפחדים

קרא עוד