מאות לוחמים לשעבר לריבלין: "מנע את הרכבת הממשלה מנתניהו"

314 לוחמי שייטת לשעבר דורשים מנשיא המדינה שלא לאפשר לראש הממשלה להרכיב את הקואליציה הבאה. "מי שיושב על ספסל הנאשמים בבית המשפט ונדרש להוכיח את חפותו, חזקה עליו ששיקוליו אינם בהכרח נקיים"

משה סלע, חדשות כיפה
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 17:13
ראובן ריבלין. יתן את השרביט לנתניהו?

ראובן ריבלין. יתן את השרביט לנתניהו?צילום: פלאש 90

314 לוחמי סיירת ושייטת שולחים היום (ד') לנשיא המדינה ראובן ריבלין דרישה שלא לאפשר לראש הממשלה בנימין נתניהו להרכיב את הממשלה הבאה. במכתב נאמר לנשיא כי "אנו, 314 החתומים מטה, ששירתנו בתפקידי לוחמים ומפקדים בסיירת מטכ"ל ושייטת 13 בחיל הים, ומייצגים את כלל גווני החברה הישראלית והקשת הפוליטית, פונים אליך בבקשה שלא להטיל את הרכבת הממשלה על חבר כנסת שהוגש נגדו כתב אישום בעבירות חמורות שיש עמן קלון"

"כל אחד מאתנו בחר לשרת בתפקיד לוחם, לסכן את חייו, בידיעה ברורה שמפקדיו הם אנשים ישרי דרך, וששיקולי המנהיגים ששלחו אותנו למשימות לחימה נקיים משיקולים זרים", מוסיפים החתומים על המכתב, "מי שיושב על ספסל הנאשמים בבית המשפט ונדרש להוכיח את חפותו, חזקה עליו ששיקוליו אינם בהכרח נקיים. אנחנו משוכנעים כי גם לדור ההמשך של הלוחמים המשרתים כיום, ולחברה הישראלית בכללותה, דרושים מנהיגים שהחלטותיהם בענייני המדינה - בענייני ביטחון או בכלל - נקיים משיקולים זרים".

בין החתומים על המכתב - מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר אהוד ברק, אלוף בדימוס עמירם לוין, ראש השב"כ לשעבר עמי איילון וראש המוסד לשעבר תמיר פרדו. נזכיר, כי מכתבים דומים נשלחו זה מכבר לנשיא המדינה, על ידי קבוצות של טייסים, בכירים במשק, פרופסורים וחתני ישראל, שדרשו שלא לאפשר את הרכבת הממשלה הבאה על נתניהו. 

 

26.02.2020

1. לא נמאס להם לשגר מכתבים כל פעם (רן)

שלוחץ להם משהו?

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

2. כל ממזר מלך (ללל)


כל ממזר מלך כל אחד חושב שהוא וחבריו הם אלה שיחליטו למדינה שלמה ואזרחיה בזכות מכתב מטופש
אולי לא שמעתם את הסיסמא .כשנגמרה הכחמה לחלוקה חילק אלוהים דרגות.לא קצינים ולא לוחמים קרביים חכמים מכלל עם ישראל.שימו לב מי שהיה רמטכ"ל אילג חסר בטחון שמנסה להפוך לראש ממשלה.

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

3. 314 קולות בקלפילא קובעים (אמנון)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

4. עוד קבוצה אליטיסטית שחושבת את עצמה והם כיום מיעוט בעם היהודי (אהוד ברח)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

5. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

6. מחל =ל-מפלגת -חולרע -לישראל (אוחנה)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

7. בתור ביתו של ביבי אני מתביישת בו -אינו מתייחס ל-4 נכדיו כאילו שאינם קיימים אינם מכירים את סבא שלהם שיאחל להם מזל טוב ביום הולדתם עם חיבוק או מתנה קטנה (נועה נתניהו)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

8. בקרוב ישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי -דוד ביטן -חיים כץ -מכלוף דרעי -וליצמן -חבורת עבריינים מזוהמים (מכלוף)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

9. שמע ישראל-ביביבלוף =לעבודת אלילים -כל מי שנותן חסות וסוגד לפושע עבריין הסנדק דון ביבי בגיהנום יסים את חייו (משיח)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

10. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (זוהר)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

11. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בית החולים רמב"ם. יקבל תרומה נכבדת צילום: יוסי אלוני / פלאש 90

בצעד תקדימי: מכבי חיפה תתרום את שכר שחקניה לבתי חולים וניצולי שואה בעיר

קרא עוד