סגור

אולמרט תוקף: "נתניהו הוא שקרן ופלגן, אין דבר בו שאני סובל"

ראש הממשלה לשעבר התארח בכנס מעריב וירה לעברו של ראש הממשלה המכהן. בנוסף הוא מכחיש כי בקשתו למחיקת רישומו הפלילי קשורה לרצון לחזור לפוליטיקה: "ההרשעה לא היתה מוצדקת מלכתחילה"

משה סלע, חדשות כיפה
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 15:16
אולמרט. יורה על נתניהו

אולמרט. יורה על נתניהוצילום: תומר נויברג / פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מתארח האיום (ד') בכנס מעריב ומותח ביקורת חריפה על ראש הממשלה המכהן, בנימין נתניהו. "הוא שקרן ופלגן, אין דבר אחד בו שאני סובל" יורה אולמרט במהלך הראיון עמו. "נתניהו פוגע באינטרסים השל מדינת ישראל. הביקורת שלי עליו היא אישית ונובעת  מתוך דאגה לישראל ובעקבות הנזק שהוא גורם לישראל. רוב העם לא אוהב אותו, לכן הוא לא יכול להרכיב ממשלה בישראל" הסביר.

במהלך הראיון, אולמרט נשאל אודות שיתוף הפעולה שלו עם ראש הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס, במסגרתו התנגד לתכנית המאה: "יש חלוקה בין נתניהו לביני. הוא נפגש עם הרוצחים ואני נפגש עם אבו מאזן, שנלחם בטרור", מסביר אולמרט וטוען, "גורמי הביטחון יגידו לכם את זה. אבו מאזן היחיד שמשתף פעולה עם גורמי הביטחון בישראל כדי שלא יהיה טרור. נתניהו, אגב, לא מקבל את עסקת המאה. הוא לא תומך בתכנית טראמפ, ואם הוא תומך בה שיודיע שהוא תומך בתכנית שמדברת על מדינה פלסטינית שמזרח ירושלים היא בירתה. בבקשה, שיודיע את זה. אם רוצים לבצע תכנית שלום כלשהי צריך לדבר עם מישהו. עם מי נדבר? יש שני מסלולים - לדבר עם חמאס, שאיתו מדבר נתניהו, או עם אבו מאזן".

לסיום דבריו, התייחס ראש הממשלה לשעבר לבקשתו למחוק את הרישום הפלילי לאחר העבירות שעבר, וטען כי אין קשר בין הבקשה לבין רצון לחזור לעולם הפוליטי: "אתם אמורים להסיק מבקשתי שהרשעה שלא הייתה מוצדקת מלכתחילה, 16 שנה לאחר שלכאורה בוצעה העבירה הזו - הגיע הזמן למחוק את הרישום הפלילי. פוליטיקה? מה זה קשור לפוליטיקה? אני רוצה להיות העורך הראשי של ג'רוזלם פוסט אחריך. אם לא יתנו לי, אלך למעריב".

26.02.2020

1. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (שיקה)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

2. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

3. בתור ביתו של ביבי אני מתביישת בו -אינו מתייחס ל-4 נכדיו כאילו שאינם קיימים אינם מכירים את סבא שלהם שיאחל להם מזל טוב ביום הולדתם עם חיבוק או מתנה קטנה (נועה נתניהו)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

4. המרצע יצא מהשק --מכלוף זוהר ואמסלם דוד אומרים במפורשות -שראש ממשלה עם כתב אישום אינו יכול להיות ראש ממשלה -המסקנה צריך לבחור כחול לבן (בניימין נתניהו)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

5. בראש הגנב בוער הכובע (פיני)

מי שהורשע וקיבל חנינה כאילו חולה פתאום פותח פה כאילו הוא צדיק, עם כל הכבוד ההאשמות מול ביב גם אם נלך על הכי חמור זה "טובות הנאה" של עיתונות מפרגנת או סיגרים? ואצל אולמארט זה קבלת מעטפות של כסף...
אז שמאלמרט סייג לחכמה שתיקה,
אמר לי פעם מישהו מהימין כאשר שמאלמרט היה ראש עיריית ירושלים שאמנם שיחק אותה ימין ובגלל פוליטיקה הוא אפילו יבנה התנחלות על הרב הבית אך באותה מידה יתן את הכותל לפלסטינים אם לא צריך את הימין, בקיצור עמוד שדרה של נחש...

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

6. אין אחוות עבריינים? (גלית)

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

7. גם הנשיא קצב טוען שהוא חף מפשע (א)

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

8. תשובה ל # 7 (גלגל)

הנשיא קצב אכן חף מפשע ועשו לו לינץ'. עוד לא הוברר למה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

9. למה לעורר כלב מת לתחייה? (אלי)

של מי האינטרבס הזה?

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

10. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חברת הכנסת פינטו והמתורגמנית שלה  צילום: דוברות הכנסת/שמוליק גרוסמן

"מתחייבת אני": חברת כנסת חירשת ראשונה בישראל

קרא עוד