סקר מנדטים: גוש הימין מתחזק, ימינה מדשדשת

כחול לבן והליכוד בתיקו בצמרת, העבודה-גשר-מרצ מתחת לדו ספרתי, וימינה מדשדשת עם 7 מנדטים. עוצמה יהודית רחוקה מאוד מאחוז החסימה. גוש השמאל נחלש במנדט לעומת גוש הימין, אך הקיפאון הפוליטי נשמר

חדשות כיפה
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 7:44
נתניהו וגנץ

נתניהו וגנץצילום: פלאש 90, מארק ישראל סלם, הדר פרוש

חמישה ימים לבחירות, ומוצא לא נראה באופק. אחרי החרפת העימותים והמסרים בין הגושים ובתוך הגושים אמש, סקר המנדטים שמתפרסם הבוקר (ד') ב'וואלה' לא מראה מוצא באופק, ונכון לעכשיו לאף גוש אין יכולת להקים ממשלה.

הליכוד
34
הליכוד
כחול לבן
34
כחול לבן
ישראל ביתנו
7
ישראל ביתנו
הרשימה המשותפת
13
הרשימה המשותפת
העבודה-גשר-מרצ
9
העבודה-גשר-מרצ
שס
8
שס
יהדות התורה
8
יהדות התורה
ימינה
7
ימינה
עוצמה יהודית
0
עוצמה יהודית
הסקר נערך על ידי וואלה בתאריך 26/02
בחירות 2020 - כל הסיפורים

על פי תוצאות הסקר, שנערך על ידי מכון 'מדגם' בראשות מנו גבע, כחול לבן והליכוד בשוויון 34 מנדטים, הרשימה המשותפת יציבה על 13 מנדטים, והעבודה גשר מרצ עם תשעה מנדטים בלבד, שניים פחות מכוחה בכנסת הנוכחית.

המפלגות החרדיות שומרות על כוחן בכנסת ובסקרים, עם שמונה מנדטים לכל אחת מהן. ימינה ממשיכה לדשדש עם שבעה מנדטים, כאשר יש לזכור שעל פי רוב, כוחה בתוצאות האמת נמוך מכוחה המסתמן בסקרים. ישראל ביתנו נחלשת מעט ועומדת על שבעה מנדטים, אחד פחות מכוחה בכנסת הנוכחית.

מפלגת עוצמה יהודית, שבאף סקר שפורסם במערכת הבחירות לא התקרבה לאחוז החסימה, רחוקה ממנו גם בסקר הזה, ועומדת על 1.7% מקולות המצביעים, כשלאחוז החסימה דרושים 3.25%. אמש הודיע הרב דב ליאור לנתניהו שלא יקרא לעוצמה יהודית לפרוש מהמירוץ, על אף מצבה בסקרים.

תמונת הגושים נשארת דומה לכל הסקרים האחרונים, כשגוש הימין-חרדים עומד על 57 מנדטים, וגוש השמאל-ליברמן עומד על 50 בלבד. הרשימה המשותפת, כאמור, עם 13 מנדטים.

סקר 103FM: הליכוד פותח פער, תמונת הגושים דומה

סקר נוסף, המתפרסם הבוקר ברדיו 103FM, מציג תמונה שונה מעט מבחינת חלוקת המנדטים, אך דומה מבחינת הגושים. על פי תוצאות הסקר, שנערך על ידי מכון פאנלס פוליטקיס בראשות מנחם לזר, הליכוד ביתרון של שני מנדטים על כחול לבן, 34 לעומת 32. הרשימה המשותפת עם 14, העבודה- גשר-מרצ על תשעה מנדטים גם כאן.

הליכוד
34
הליכוד
כחול לבן
34
כחול לבן
ישראל ביתנו
7
ישראל ביתנו
הרשימה המשותפת
13
הרשימה המשותפת
העבודה-גשר-מרצ
9
העבודה-גשר-מרצ
שס
8
שס
יהדות התורה
8
יהדות התורה
ימינה
7
ימינה
עוצמה יהודית
0
עוצמה יהודית
הסקר נערך על ידי וואלה בתאריך 26/02
בחירות 2020 - כל הסיפורים

ש"ס, ימינה וישראל ביתנו זוכות לשמונה מנדטים כל אחת, ויהדות התורה עם שבעה מנדטים. עוצמה יהודית חזקה מעט יותר, עם 2% מקולות המצביעים, אך עדיין רחוקה מאוד מאחוז החסימה.

תמונת הגושים, כאמור, דומה גם בסקר הזה, כשגוש הימין-חרדים עם 57, כמו בסקר וואלה, וגוש השמאל-ליברמן עם 49. הרשימה המשותפת עם 14 מנדטים, שלא צפויים להצטרף לאף אחד מן הגושים.

26.02.2020

1. איילת מטיילת בין מפגלות, שבת מחללת - דתי לאומי לא מצביע לאיילת שקד (איילת מטיילת)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

2. נתניהו אנחנו אוהבים! מחל! מחל! מחל! (בני)

מחל!

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

3. ימינה מדשדשת (לילי)

איפה המילה יהדות במפלגת ימינה מפד"ל=מפלגה דתית לאומית , בית יהודי= בית לעם היהודי , ימינה ? חיקוי ללכיוד עם תחפושת דתית יהודית , עד היום הצבעתי למפלגה דתית לאומית הבחירות האלה כבררת מחדל ליכוד , בבחירות הבאות מציע לחזור הביתה למפדל.

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

4. רק מחל הליכוד בראשות בנימין נתניהו ! (מאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

5. כחול לבן =שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

6. כחול לבן יקימו ממשלה עם המשותפת!!!!!!!!!!!! (מיה)

צאו להצביע לגוש הימין!!!!!!! כל קול קובע. מצביעים רק למפלגות שעוברות את אחוז החסימה. שלא נתעורר בבוקר לממשלת לפיד –אחמד טיבי שתעקור אלפי יהודים מבתיהם ותהיה כבולה בידי היבה יזבק!!!!!!!!!!! עמיר פרץ ועופר שלח הודו בראיון שסיכמו עם גנץ על הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת המשותפת!!!!!!!!

כחול לבן=שמאל. להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'), "נקים ממשלה בתמיכת המשותפת כמו רבין בזמנו" ("חדשות רוטר"). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
העבודות להנחת מוביל המים החדש צילום: מועצה אזורית הר חברון

אספקת המים להר חברון משתדרגת

קרא עוד