סגור

סמוטריץ': "ימנים שמצביעים כחול לבן- הולכים לחסל את המדינה"

סמוטריץ' טוען כי אנשי ימין שיצביעו לכחול לבן "יביאו במו ידיהם להפיכת הנהגת ערביי ישראל תומכת הטרור לשחקן לגיטימי בעיצוב פניה של המדינה". לטענתו הממשלה הקרובה היא "קו פרשת מים" לגבי עתיד הריבונות ביהודה ושומרון

חדשות כיפה
כט בשבט התשפ
,
24 בפברואר, 2020 20:25

צילום: משה ביטון

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', נאם בוועידת ירושלים והתייחס לתכנית המאה: "הקדנציה הבאה תהיה קו פרשת מים מסוכן, שעשוי, אם נהיה גדולים וחזקים ונפעל נכון, לאפשר בעזרת השם את החלת הריבונות על ההתיישבות הקיימת - כקרש קפיצה להמשך מפעל ההתיישבות גם ביתר השטח, אך עלול גם חלילה - אם נתניהו יהיה חזק מידי וללא בלמים חזקים שלנו - להביא לפתיחת משא ומתן להקמת מדינה ערבית בלב-ליבה של ארץ ישראל".

סמוטריץ' מזהיר מפני ממשלת אחדות שנובעת מ"'הזדמנות היסטורית לשלום' עלולה להיות סולם נהדר לגנץ ולפיד, עופר שלח ויעל גרמן, להפר את הבטחת הבחירות שלהם ולהיכנס לממשלת אחדות-שמאל עם נתניהו שתהיה ממשלה מסוכנת לרעיון הציוני של המדינה היהודית".

עוד הוסיף השר: "רצונו של נתניהו, ששוקל היום להודיע שזו הקדנציה האחרונה שלו, להיזכר כמנהיג שהביא שלום ועיצב את גבולות הקבע של מדינת ישראל, בשילוב ההליכים המשפטיים המנוהלים נגדו והשפעתו הידועה של "תהליך מדיני היסטורי" על מחירו בשוק של פשתן לעטיפת אתרוגים, עלולים חלילה להביא להקמתה של מדינה ערבית על שבעים אחוזים משטחי יהודה ושומרון וירושלים, בתוספת שטחים נרחבים בנגב, ועוד ועוד". 

לגבי מצב הימין אמר: "אני שומע אנשים המגדירים עצמם 'ימין רך', שבשל סלידתם מנתניהו שוקלים להצביע למפלגת כחול לבן. הם וודאי לא מכוונים לכך, אבל בלי משים הם הולכים לחסל את המדינה היהודית. לא פחות. האיום הגדול נעוץ בהשלכות ארוכות הטווח של הכנסת הנהגת ערביי ישראל הנוכחית למעגל קבלת ההחלטות הלגיטימי שמעצב את פניה של המדינה. ההסתמכות על טיבי, עודה ויזבק, והפיכתם לשחקן מרכזי תביא בהכרח לעליה בהתרסה שלהם כנגד המדינה והעם היהודי". 

עוד הוסיף: "הראשון שהחל בחוסר אחריות בשינוי הכיוון המסוכן הזה היה ראש הממשלה המנוח, יצחק רבין, שבלהיטותו לקדם את הסכם אוסלו לא בחל בהסתמכות על אצבעות חברי הכנסת הערבים ומכר להם את מדינת ישראל. בכסף, אבל בעיקר בשותפות גוברת והולכת בתהליכי קבלת ההחלטות". 
 

 

24.02.2020

1. אנחנו ילדינו ונכדינו הקורבן של ההסתהוהשיסוי של הסנדק דון ביבי (משיח)

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

2. סמוטריץ -אנו הציונות הדתית השפויה נצביע כחול לבן די לשסי לשחיתות הנוראית לקומבינות לנוכלות לסגידה לעבריין מבלפור (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

3. הציונות הדתית עלק ----פעם היתה ציונות דתית אמיתית היום הם כנופיית פנאטים קיצונים עם דעות חשוכות כמו דעאש שסוגדים לעבריין מבלפור כמו לעגל הזהב (דודו)

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

4. עצוב ומביש לראות שמי שקובע ובוחש עובדות בבית היהודי ובימין החדש זה העבריין מבלפור שסוגדים לו כמו לעגל הזהב ממש עבודת אלילים -ובבחירות חולב מהפראיירים (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

5. שתולי הקרן החדשה גם באתר כיפה (ימני)

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

6. השמאלנים מנסים לבחוש בכל מקום ובעיקר באתרים הימניים (קוזלובסקי)

עמותות השמאל הממומנות ע''י השמאל האירופאי האנטישמיים, מנסות לשדר כאילו העם נגד הימין.

כאשר העם ברובו רוצה ממשלה ימנית ונגד השמאל שמוכן לפרק את המדינה כולה.

מי שטובת עם ישראל נגד עיניו שיתעורר ויתחיל לפעול להציל את עצמנו מידי אויבי נפשנו.

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

7. הציונות הדתית (המעניש)

אם אלה האנשים שמייצגים את הציונות הדתית אז שיהיה לכם בהצלחה.
דיבור מגעיל משסה מרחיק לבבות יוצר פילוג וממש מגעיל.

בהצלחה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בנט ולפיד  צילום: Gershon Elinson/Flash90

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד: ממשיכים להקים ממשלה

קרא עוד