נתן אשל: "בן גביר אמר שירוץ גם אם ישרוף קולות"

מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו טוען כי בשיחה סגורה עם יו"ר עוצמה יהודית, הוא שאל אותו האם בכוונתו לרוץ גם אם הדבר יבזבז קולות, וזה ענה לו שכן. בן גביר: "מנסים לפגוע בעוצמה, זה סילוף של הדברים"

חדשות כיפה
כג בשבט התשפ
,
18 בפברואר, 2020 17:25
בן גביר. טוען לסילוף השיחה

בן גביר. טוען לסילוף השיחהצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

נתן אשל, מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו טוען: "בן גביר אמר לי שירוץ גם אם ישרוף קולות", כך מחשיפה שהתנהלה בין השניים בחדשות 12. אשל טוען כי שאל את יו"ר עוצמה יהודית האם בכוונתו לרוץ לכנסת עד הסוף, חרף הסקרים המנבאים לו כישלון וזה ענה לו "כן, אני רץ עד הסוף"

הדברים של אשל מגיעים על רקע ימים לחוצים במיוחד עבור בן גביר, שחווה מסע של לחצים מצד מפלגות הימין הקוראות לו לפרוש מהמירוץ בכדי למנוע בזבוב קולות. ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס גם לעניין לפני כמה ימים ואמר: "הצבעה לבן גביר זה בזבוז קולות לימין. מדובר בעשרות אלפי קולות שיזרקו פעם נוספת לפח".

בן גביר עצמו הכחיש בתוקף את הדברים ואמר: "למרבה הצער בליכוד ממשיכים במסע השקרים ועושים הכל כדי לפגוע בעוצמה יהודית ולשתות את קולותיה והפעם הם גם מסלפים מתוך שיחה סגורה שנערכה ביני לבין אשל. חבל שבליכוד לא מפנימים שהדרך היחידה למנוע בחירות רביעיות היא ארבעת המנדטים של עוצמה יהודית, ורק איתנו יהיה רוב של 61 לממשלת ימין"

18.02.2020

1. בן גביר (יהודי)

אני כול החיים ליכוד אבל בן גביר צודק את הרשימה המשותפת אם לא תהיה לביבי ברירה מתן להם מה שיבקשו תנו לו תפקיד לבן גביר הרווחתם 3 מנדטים מה שהוא יוותר למען מי הימין שזורק אותו גם אני הייתי ממשיך ויישר כוח מוותרים לערבים ליריבים ומבן גביר דורשים שהוא יוותר למה?

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

2. הייתי קוראת לזה (ראש בקיר עוצמה)

לשרוף את המעודון של הימין... בשם הצדק זה כואב מאוד.
בן גביר היה אצל אחד מראשי רבני הציונות הדתית בחדר ולא היה מוכן לשמוע שום דבר... מלבד ריצה אל הלא נודע... חבל ממש!

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

3. רק עוצמה יהודית בימין (רון)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

4. בן גביר מעלה את גנץ לשלטון (אפשטיין חרדק)

כחול הנראה כחול לבן תרכיב ממשלה כחול הנראה גנץ רה"מ והכל בזכות בן גביר

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

5. אשל -אתה סך הכל נוכל מזוהם פדופיל סוטה מין כמו אדונך העבריין מבלפור (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

6. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

7. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

8. מחל =ל-מפלגת -חולרע -לישראל (נאווה)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

9. מציע לבן גביר לתבוע את נתן אשל. מה זה ככה להדליף ולסלף! (פוקימון)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

10. רק בן גביר יציל אותנו (גוזמבה)

בן גביר גבר שבגברים אדיאליסט. בנט צבוע חסר ערכים נלחם בארץ ישראל באז שנהיה שר ביטחון הרס את קומי אורי, מעלה שלמה, חתם על צווים מנהליים( לא רק לאליה בן דוד), 5 יהודים נעצרו בחודש האחרון לחקירות שב"כ שהעלו חרס בידם, והוא מתקפל מול חמאס כמו גדול. בבחירות מועד א שרף עשרות אלפי קולות נטש את הציונות הדתית ורק אחרי שקלט שלא עובר -יעני לא שווה כלום- את אחוז החסימה לבד (בנינו אם היה רץ עכשיו לבד אף אחד לא היה מצביע לו) רץ מהר מהר חזרה לבית היהודי. ( שלא נדבר על חאן אל אחמר) בקיצור בנט דיבורים בן גביר מעשים.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

11. למה צריך עוצמה - בחסדי ה" נעבור ואפילו שחלילה לא, זה לא נקרה "לשרוף קולות" - עוד שטיפת מח (יעקב)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

12. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-הפיצו!!!!!!!!!!!!: (יוסי)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

13. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

14. מחפש כותרת לכבוד. איבד את עצמו בשתי מערכות בחירות.. בושה (גביר לא גבר)

גם אם יתנו לי נשיא. מזכיר לי את בלעם הרשע להבדיל שאמר אם בלק יתן לו מלא כסף וזהב.. תאוות העמדה והמעמד מוכיח ריקני אוהב כסף אתבע את זה וגם את זה. שיטת הכסף.. פועלת איך לאבד שלטון ימני תמורת.הריקנות שבתוככה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

5 הצעות לאחסון וסדר יעיל בבית - חלק א'

קרא עוד