הסקרים לא אחידים: כחול לבן מגדילה את הפער

שני סקרים שהתפרסמו באותו ערב, מציגים מגמות הפוכות: על פי סקר חדשות 13, כחול לבן דווקא מגדילה את הפער מהליכוד. הרשימה המשותפת מתחזקת, וימינה ממשיכה לדשדש. עוצמה יהודית רחוקה מאחוז החסימה

חדשות כיפה
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020 20:14
נתניהו וגנץ

נתניהו וגנץצילום: פלאש 90, מארק ישראל סלם, הדר פרוש

שבועיים לבחירות - והסקרים מציגים תמונה מבולבלת. בניגוד לסקר וואלה ומנו גבע, שפורסם מוקדם יותר הערב (ב'), סקר חדשות 13 שנערך על ידי קמיל פוקס, מעלה כי כחול לבן מגדילה את הפער מהליכוד, וגוש הימין נחלש.

הליכוד
33
הליכוד
כחול לבן
36
כחול לבן
ישראל ביתנו
8
ישראל ביתנו
הרשימה המשותפת
14
הרשימה המשותפת
העבודה-גשר-מרצ
8
העבודה-גשר-מרצ
שס
7
שס
יהדות התורה
7
יהדות התורה
ימינה
7
ימינה
עוצמה יהודית
0
עוצמה יהודית
הסקר נערך על ידי חדשות 13 בתאריך 17/02
בחירות 2020 - כל הסיפורים

על פי תוצאות הסקר, כחול לבן פותחת פער של שלושה מנדטים על הליכוד, עם 36 לעומת 33. הרשימה המשותפת מתחזקת ל-14 מנדטים, האיחוד של העבודה-גשר-מרצ זוכה לשמונה מנדטים בלבד.

ישראל ביתנו יציבה עם 8 מנדטים, בניגוד לסקר הקודם המייחס לה היחלשות, המפלגות החרדיות ש"ס ויהדות התורה עם 7 כל אחת, ירידה בכוחן, וגם ימינה ממשיכה לדשדש עם 7 בלבד.

עוצמה יהודית, על פי הסקר, רחוקה מאחוז החסימה, ועומדת על 1.9% מקולות המצביעים (לאחוז החסימה דרושים 3.25%).

גוש הימין נחלש, ועומד על 54 מנדטים, כשגוש השמאל עם 44. המשותפת כאמור עם 14 מנדטים, וישראל ביתנו ממשיכה להיות לשון המאזניים, עם 8 מנדטים.

17.02.2020

1. סקר-שקר (ישראל)

קמיל מספיק לשקר בסקרים עד שאתה מצליח לקלוע זה בפוקס

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

2. הסקרים (דבורה חוס)


זה רק מראה כמה אמינים הסקרים. כל סוקר מרצה את המזמין . הסקר האמיתי הוא ביום הבחירות
למדנו לא להאמין ללוחמה הפסיכולוגית שתמיד תועה

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

3. ימינה לא עוברים את אחוז החסימה (ימני פשוט)

בסבב א' כשהימין החדש רץ הוא הביא בסקרים 8 מנדטים, ובסוף לא עבר. עכשיו ימינה בסקרים האחרונים כבר יורדים ל7-6 מנדטים. הם לא יעברו את אחוז החסימה, ויבזבזו קולות לימין!

מן הראוי שיפרשו. ואם לא, אז אסור להצביע להם.

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

4. מעניין שסקרי ערוץ הסמול הקיצוני 13, תמיד משרתים את האג'נדה שלו (כנ"ל 12)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

5. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-הפיצו!!!!!!!!!!!!: (יוסי)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ליצמן צילום: פלאש 90

ליצמן: לא חרגתי כהוא זה מהנחיות משרד הבריאות

קרא עוד