הוועדה לבדיקת מח"ש מתקפלת

הוועדה לבחינת התנהלות מח"ש, שהקמתה הובאה לממשלה ואושרה, בניגוד לדעת היועץ המשפטי מנדלבליט, לא תקיים דיונים, והקמת נדחית לאחרי הבחירות

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020 17:07
אמיר אוחנה. הוועדה תקום אחרי הבחירות?

אמיר אוחנה. הוועדה תקום אחרי הבחירות?צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

ניצחון למנדלבליט? הוועדה לבחינת התנהלות המחלקה לחקירות שוטרים, שהקים שר המשפטים אמיר אוחנה, והקמתה הובאה לאישור הממשלה חרף התנגדותו של היועץ המשפטי, אביחי מנדלבליט, לא תקיים דיונים, והקמתה נדחתה לאחר הבחירות.

הוועדה דחתה היום (ב') את מתן עדותה של ראש מח"ש, קרן בר-מנחם, שאמורה הייתה להופיע בפני הוועדה מחר. הנימוק לדחייה הוא "כמות הפניות ותוכן הפניות שקיבלה הוועדה עד כה". בהודעת הוועדה נאמר כי הם "מלמדים כי נושא הוועדה הוא בעל חשיבות רבה ביותר וכי לוועדה נכונה עוד עבודה רבה. נוכח בקשות שהופנו לוועדה, החלטנו לדחות את זימון העדים לתאריך 4.3.20 בשעה 12:30".

עוד נאמר בהודעה כ "בהתאם לקול קורא שפורסם על ידי הוועדה, נמשיך לקבל פניות מהציבור עד לשניים באפריל". משמעות הדבר היא, שבפועל הוועדה מתקפלת, ולא נראה כי היא צפויה לקום בזמן הקרוב.

כזכור, השר אוחנה דחף להקמת הוועדה, על אף טענתו של מנדלבליט כי היא מוקמת ממניעים פוליטיים, ואין להקימה בזמן בחירות ובממשלת מעבר. הקמת הוועדה היא חלק מהבטחתו של ראש הממשלה נתניהו לגדי יברקן, שעבר מכחול לבן לליכוד. הוועדה מוקמת על רקע הטענות נגד מח"ש בקרב קהילת יוצאי אתיופיה, לאחר מותו של סלומון טקה, בן העדה, בידי שוטר.

17.02.2020

1. קרקס העיר (חיים)

חה חה חה. הבדיחה שההרכבה הובנה והם מתביישים בעצמם. כמו עלית הפלשמורה שהם גויים - כך שאר הזיות ביבי ואוחנה ובר זוהר . בדיחות ביבי בדרך. עליבות תורנית ואינטליגנטית.

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

2. כנסו.......... (יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע)

מובא מדרש זוטא (רות פרשה ד) אין הדורות נגאלים אלא בזכות נשים צדקניות שבדור

כל יהודי באשר הוא, יותר מהנשק החזק ביותר, וזה היהודי השומר על יהדותו, והאשה השומרת על צניעותה, חזק חזק חזק חזק, הוא יותר חזק לפעול ישועות מהכל, יש בצניעות אמיתי הסגולה והכח להציל את כל עם ישראל!!!!

דרש רבי עקיבא בזכות נשים צדקניות יצאו ישראל ממצרים" (ילקוט שמעוני, תהלים פ' ס"ח, ס' תשצ"ה) וכן מצאנו שאמרו חז"ל: "גדולה הבטחה שהבטיחן הקב"ה לנשים יותר מן האנשים שנא' נשים שאננות קומנה שמענה קולי בנות בוטחות האזנה אמרתי.

וכן מובא מדרש זוטא (רות פרשה ד) אין הדורות נגאלים אלא בזכות נשים צדקניות שבדור. אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה- דור בו תנאים לא רצו להיות. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו, בהבינו שעוד רגע קרב סופו, והוא יודע "אלוקים של ישראל שונא זימה הוא" אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים..

על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון. כי בזכות נשים צדקניות יבוא הגואל! וגם לנשים חרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת. בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל!!

יה"ר שנזכה בקרוב להתגשמות חזונו של הנביא: כי כה אמר ד' כאשר הבאתי אל העם הזה את כל הרעה הגדולה הזאת כן אנכי מביא עליהם את כל הטובה אשר אנכי דבר עליהם" (ירמיה ל"ב, מ"ב)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

3. הועדה חיונית לדמוקרטיה הישראלית, אסור לה להיות רופסת וחלשה (מדכא שהתקפלו)

חבל מאד.
הועדה חיונית לדמוקרטיה הישראלית, אסור לה להיות רופסת וחלשה

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

4. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-הפיצו!!!!!!!!!!!!: (מיה)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

5. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. רוצים הוכחה שתופרים תיקים בפרקליטות?? (מיה)

רוצים הוכחה שתופרים תיקים בפרקליטות?? רשימה חלקית של אמירות נגדה: -טומי לפיד אמר על הפרקליטות: "יחידת טרור, פרקליטות פזיזה" ועוד ...-רובי ריבלין על הפרקליטות: "כנופיית שלטון החוק" -השופטת המחוזית הילה גרסטל על הפרקליטות: "הטעיה במזיד של בית משפט, שי ניצן לא דובר אמת, התנהלות בחוסר תום לב.." -השופט המחוזי שלי טימן: "הפרקליטות ניסו לתפור לי תיק" היועמ"ש אביחי מנדלבליט: "שי ניצן תופר לי תיק".

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שוטרים בדרום תל אביב. ארכיון צילום: פלאש 90. הדס פרוש

ארדן יוזם: קנסות ממסתננים ייגבו מכספי הפיקדון שלהם

קרא עוד