סמוטריץ' לכיפה: "יש מי שאוהב אותנו קטנים וחלשים, אבל אנחנו נשפיע בעוצמה הגבוהה ביותר"

שר התחבורה התייחס בראיון לכיפה למתקפה על הציונות הדתית והמשיך את נאום "ילדי הכאפות" של בנט. סמוטריץ' התייחס גם למשא ומתן אפשרי של בנט עם גנץ: "אנחנו לא מתעסקים בזה. מי שהאמת שלו חזקה ועוצמתית לא צריך לענות לאף אחד"

מירב כהן, חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 22:34
השר בצלאל סמוטריץ

השר בצלאל סמוטריץצילום: ללא

מפלגת ימינה השיקה הערב (ד') את הקמפיין החדש שלה באירוע חגיגי בכפר המכבייה. מי שהתראיין לכיפה הוא שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' שביקש להתייחס לנושאים הבוערים על הפרק. בתשובה לשאלה האם יש אמת בדיווחים על עסקה שנרקמת בין נפתלי בנט לבני גנץ אומר סמוטריץ': "אנחנו לא מתעסקים בזה. מי שהאמת שלו חזקה ועוצמתית לא צריך לענות לאף אחד, ופשוט להגיד את האמת שלו בשקט ובביטחון. יש לנו אמת והיא טובה למדינת ישראל. אנחנו נאמר אותה לעם ישראל ונקווה שישתכנע. אנחנו מאחלים גם הצלחה לראש הממשלה אבל רוצים להיות מספיק גדולים לצידו"

צפו בדברים: 

סמוטריץ' המשיך את הקו של בנט, מנאום "ילדי הכאפות" שנשא שלשום ובו אמר כי חלק מההנהגה הישראלית אוהבת את הציונות הדתית קטנה וחלשה: "יש מי שפחות אוהב אותנו חזקים ובעלי גישה לתפקידים החשובים, יש מי שאוהב אותנו קטנים וחלשים ונחמדים כאלה. אנחנו רוצים את עמדות ההשפעה כדי להביא את עמדות ההשפעה שלנו בצורה הכי חזקה בכל הארץ"

סמוטריץ' התייחס גם לסקרים האחרונים, החוזים דעיכה של ימינה ואולי אף ירידה רדמטית אל מתחת ל- 6 מנדטים: "לא יודע איך אפשר לדבר על דאגה, כשאנחנו יוצאים מהאולם פה, איפה שהגיעו מאות אנשים. אולם שמפוצץ באנשים ובאמונה בצדקת הדרך", טען שר התחבורה והוסיף, "אנחנו ניקח את האחריות, ויחד עם 10,000 המתנדבים שלנו נציף את הרחובות, ניכנס מתחת לאלונקה ונביא את שלושת המנדטים החסרים לימין"

 

 

12.02.2020

1. סמוטריץ נוכל שרימה את הצבא ודחה גיוס ברמאות (קובי ברין)

בצלאל סמוטריץ' אדם מושחת נוכל ורמאי שהיה רשום כתלמיד ישיבה והצהיר שתורתו אומנותו כדי לקבל מלגת אברכים ממשרד הדתות ולדחות גיוס כבן ישיבה ובמקום ללמוד בישיבה הלך ללמוד לתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו ורק לאחר סיום התואר בגיל 28 התגייס לשרות צבאי מינימלי כפקיד בקריה בתל אביב . בושה שבצלאל סמוטריץ' מייצג את הציונות הדתית ועוד מתיימר לתקוף אחרים על תרומתם למדינת ישראל. עם כל הכבוד שיש לשקד בנט ומתן כהנא הפעם לא נבחר ימינה בשום אופן רק בגלל בצלאל סמוטריץ. חשוב לציין שעובדות אלו התפרסמו בתקשורת ובצלאל סמוטריץ' עם כל הפה הגדול שיש לו מעולם לא הכחיש את העובדות האלו. לפרסם בכל מקום חשוב שהציבור ידע איזה טיפוס הסמוטריץ הזה

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

2. עוצמה יהודית (דני)

סמוטריץ פלצן גמד שקרן ועורך דין מנייק.
שקד צריכה להישאר בבית ולהשגיח על הילדים ולנקות את הבית לפני שבעלה יזרוק אותה לזבל.
בנט שקרן גדול .
עוצמה יהודית האנשים האמתיים.
רק עוצמה יהודית אין דרך אחרת

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

3. עוצמה יהודית (דני)

סמוטריץ פלצן גמד שקרן ועורך דין מנייק.
שקד צריכה להישאר בבית ולהשגיח על הילדים ולנקות את הבית לפני שבעלה יזרוק אותה לזבל.
בנט שקרן גדול .
עוצמה יהודית האנשים האמתיים.
רק עוצמה יהודית אין דרך אחרת

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

4. בוגדים ושקרנים (משה)

1. אם אני דתי לא אצביע לשקד ובנט. 2. אם אני חילוני לא אצביע לרב רפי וסמוטריץ. 3. אם אני בעד תכנית המאה אצביע ליכוד. 4. אם אני נגד לא אצביע לימינה כי אני לא יודע מה הם אומרים, אצביע עוצמה. 5. אם אני בעד להטב לא אצביע לרב רפי. 6. אם אני נגד לא אצביע לבנט. 7. אם אני אוהב אמת לא אצביע ימינה. כולם בוגדים זה בזה. חכו ותראו מה יהיה בבחירות הרביעיות. מי כן יצביע להם - מי שלא מפריע לו לחיות עם בגידות ושקרים. מעניין כמה אנשים יש כאלה. בסוף יבגדו גם בו.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

5. כחול לבן =שמאל -היכנסו!! (יוסי)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר כסיף "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

6. חתרן בילתי נלאה. (סמוטי נרקומן כבוד)

איש מסוכן,בשביל כבוד ימכור אונו לגנץ והרשימה המשותפת.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

7. מזמין את כל מי שלא מרוצה מכך שאין בית פוליטי לציונות הדתית להתפקד לנעם. (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

8. ההוכחה שכחול לבן=שמאל-הפיצו בטוויטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ההוכחה שכחול לבן=שמאל-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אברהם פריד צילום: צילום מסך

מסר של אחדות: הזמר אברהם פריד קורא לציבור לקנות אותיות בספרי תורה. המטרה: אות לכל יהודי

קרא עוד