סגור

עמית סגל מסביר: למה עוצמה יהודית רצה בבחירות - למרות שאין לה סיכוי

פרשן חדשות 12 טוען כי הסיבה שעוצמה יהודית ממשיכה לרוץ, היא כי מפלגה שמקבלת מעל 1% מקולות הבוחרים בבחירות - זוכה למימון המדינה. לדבריו, "אין אלפית של סיכוי שעוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה"

חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 22:06
עמית סגל

עמית סגלצילום: Flash90

לעוצמה יהודית אין סיכוי לעבור את אחוז החסימה. כך כותב הערב הפרשן המדיני של חדשות 12, עמית סגל. סגל הסביר בחשבון הטלגרם שלו, כי המפלגה ממשיכה לרוץ רק בגלל שכל מפלגה שמקבלת מעל 1% מקולות הבוחרים - זוכה למימון מפלגות מהמדינה.

"‏הסיבה שאיתמר בן גביר רץ שוב ושוב לא קשורה למעבר אחוז החסימה", כתב סגל. "כי אין לכך אפילו אלפית האחוז של סיכוי. מי שמקבל 1% מהקולות זכאי למימון מהמדינה, שחשוב לתפעול האופרציה שמקיפה את עצמה יהודית ושלוחותיה. מכאן גם שלל ההדלפות המסעירות-לכאורה שלא יצא מהן ולא ייצא מהן אף פעם כלום".

בן גביר. ישתחל לקואליציה?

בן גבירצילום: חדשות כיפה

סגל טוען כי יש גבול לכמה שניתן לעבוד על הסוקרים: "‏אחרי הכשלונות של 2003, 2006, 2013, 2015 ו-2019 מי שבאמת חושב שבן גביר ושות יכולים לעבור זקוק לבוחן מציאות. ההבדל היחיד מהפעמים הקודמות זה שהפעם לא הצליחו לעבוד על הסוקרים, ואפילו שם בן גביר לא עובר. מתישהו גם ערוצי החדשות יפסיקו לנפח את המנייה מעבר לגודלה הטבעי הצנוע".

מוקדם יותר היום (ד') טען בן גביר כי נתניהו יכול לסייע למפלגתו לעבור את אחוז החסימה, אם רק ירצה בכך. לדבריו, בכך שהוא תוקף את עוצמה יהודית, ראש הממשלה פוגע בעצמו - ובגוש הימין, וחזר על עמדתו לפיה ללא עוצמה יהודית אין סיכוי להקמת ממשלת ימין.

איתמר בן גביר אומר בתגובה לדבריו של סגל: "שמח שאנשי ימינה נמצאים בלחץ וזה רק מבשר על כך שהסחף שאנחנו מרגישים אותו אמיתי ונכון. אתמול התדרוך של ימינה שאנחנו מתמודדים בשביל כסף, מחר יגידו שבשביל החייזרים ומחרתיים הם יטענו שאנחנו מתמודדים כדי שהפועל תל אביב תזכה באליפות..."

12.02.2020

1. להצביע עצמה כי אין אלטרנטיבה (אוריאל לוי)

סגל היקר. יש סיבה יותר משמעותית. פשוט, כדי שיהיה למי לבחור!!! אלטרנטיבה ללא להצביע!!! הרי לא נצביע לנוכלים של ימינה שכולם שקר ורמייה ובגידה שוב ושוב, בתחפושת של דתיים. הרי לא נתמוך בעינויים לקטין מדומא, ובכותל הרפורמי ובמחללת שבת??? אז נשאר או להישאר בבית או להצביע עצמה. הבנת את זה???

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

2. 1.תגובה ל1. בושה. להצביע לאדם שנכנע ומוריד תמונה של ברוך גולשטיין. (אייל,)

נמאס מהפשרנות. מצביעים רק למי שהולך עם האמת שלו. לא מצביעים לבן גביר הפשרן. רק לנועם. כי אין אלטרנטיבה! ....(אני מאתפק לא לצחוק כשאני כותב את זה, למי שמכיר את המערכון של פייטון בנושא....)

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

3. בן גביר, הביתה! (מיכל)

גרמת מספיק נזק!

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

4. בעבר הצבעתי לעוצמה (שמי)

אני מעריך את כל אנשי עוצמה ולכן בעבר הצבענו להם אני ומשפחתי ועוד מכרים וחברים. היום אני כועס ואכעס עליהם מאד אם יילכו עד הסוף. זה רק יראה לי שאלו אנשים גאים ודוחים שרק טובת עצמם נגד עיניהם. נכון חטאו להם והיו צריכים לשלב אותם. אבל עכשיו מה ? להטביע את כולם? נקמה???

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

5. עוד ועוד מצטרפים לסחף (א)

נהייה הפתעת הבחירות

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

6. עוד ועוד מצטרפים לסחף (א)

נהייה הפתעת הבחירות

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

7. הצבעתי פעם קודמת ימינה (משה)

הפעם דווקא עוצמה

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

8. עמית סגל הצטרף לקבוצת העיתונאים המשתמשים בכוחם התקשורתי על מנת לנווט קולות. (ערן)

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

9. לאייל מתגובה 2 (האיש שבקיר)

איזה מערכון של פייטון? יש לינק?
תודה.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

10. אז המניע של בן גביר הוא בסה"כ תאוות כסף... (רונית כהן)

האמת יוצאת לאור. המניע של בן גבי הוא תאוות כסף. בשביל זה הוא מוכר את שלטון הימין. בשביל זה הוא מוכר את ארץ ישראל. בשביל זה הוא מרמה כל פעם את הבוחרים שלו כאילו יש לו סיכוי לעבור את אחוז החסימה. ובגלל זה הוא כל כך השתולל כשפרץ עזב אותו. על שלושה דברים העולם של בן גביר עומד: על כסף, כסף וכסף....
טוב, יש גם הענין של הפרסום, הכבוד, האגו...

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

11. עמית סגל הוא משרת נרצע של בנט וביבי (עמי)

להאשים את עוצמה בשיקולים ציניים וכספיים? זו חוצפה ואבסורד. אלה האנשים הכי אידיאליסטים בימין. צריך להצביע להם כדי ללמד לקח את השחצנים והמתנשאים.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

12. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם י (יוסי)

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

13. כחול לבן=שמאל- היכנסו! (יוסי)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר כסיף "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

14. למה רצים כי יצר הנקמה המטופש גדול מכל אידיולוגיה דאבונינו, לא מעניין את בין גביר שום אידיולוגיה, רק נקמה אה אה אה (אחד העם )

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

15. עכשיו האובססיה של לרוץ פעם עשירית עם הראש בקיר ברורה. אגו ובצבע כסף. בשביל אגו ובצע כסף בן גביר מוכר את המדינה ועם ישראל, בושה!!! (.)

עכשיו האובססיה של לרוץ פעם עשירית עם הראש בקיר ברורה. אגו ובצבע כסף. בשביל אגו ובצע כסף בן גביר מוכר את המדינה ועם ישראל, בושה!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

16. גם 80 אלף לא יהיו לו שוב, כשקיבל אותם זה כי הרבה תורניים לא קיבלו אשה וחילונית בראש הרשימה, ובנוסף התישקורת ניפחה אותו כדי להפיל את הימין (יואב)

כי ידעה שלא יעבור. ברגיל אין לו גם 80 אלף. מפיל ימין סדרתי, כנראה קשור באמת לשב"כ

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

17. מצחיק (רוני)

בדרך כלל מחזיק ממך עמית, אבל הפעם הצחקת אותי. אתה יודע, כמו שאני יודע, שעוצמה יהודית תהיה בכנסת הבאה לימין נתניהו, כול השאלה אם יהיו לה 4, 5, או 6 מנדטים. מי שלא בטוח יעבור זה בנט ושקד החביבים עלייך, שלא למדו דבר בשתי המערכות הקודמות והמשיכו לעשות את זה מהמקפצה על כול הציונות הדתית. אחרי פעמיים שהם איכזבו אותי, די מספיק, אני עובר לעוצמה יהודית!

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

18. בן גביר (מ)

מס 10 צודקת את בן גביר מעניין רק בן גביר הבנדם רודף כסף וכבוד הוא מוכן ךלמכור את המדינה עבור האגו המנופח שלו פעם קודמת הצבעתי עבורו והתאכזבתי

דווח על תגובה לא ראויה
14.02.2020

19. האובססיה של עמית סגל לבן גביר (שלום)

מזכירה מאוד את האובססיה של חברו אמנון אברמוביץ' לנתניהו

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

20. רק עוצמה יהודית (עופרה )

לכל הצבועים שמגיבים נגד עוצמה יהודית ! לכו תבדקו למה המנהיגים שלכם לא פסלו את בלד והמשותפת וברחו מההצבעה על פסילתם ובזה הכשירו מחבלים בכנסת ישראל שאומרים לפגוע בחיילינו זה לגיטימי . ריבונות מתחילה בכנסת שלמחבלים קוראים מחבלים ולא נותנים להם תעודת הכשר על חשבון דם עם ישראל . ואנחנו נצביע עוצמה יהודית ללא עוצמה יהודית אין ממשלת ימין וספק אם תשאר לנו מדינה יהודית

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

21. עמית סגל טועה (משה)

הם לא רצים בשביל כסף. הם רצים בשביל לקבל מקום ריאלי בבחירות הרביעיות. אם בנט יפול הוא לא יוכל להטיל וטו על בן גביר

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

22. עמית סגל מפד"לניק מצ'וקמק אנחנו עוברים את אחוז החסימה בלי בעיות (גדעון דמתי)

דווח על תגובה לא ראויה
21.02.2020

23. לא כולם שקרנים ומושחתים (דוד)

באם בן גביר היה רוצה כסף היה מקבל יותר כסף מביבי שקנה בהרבה כסף את זהות.
בן גביר הוא איש של עקרונות ואדם ישר.
ועשוי הפעם להפתיע על חשבון ימינה הערב רב פרי יצירתו של ביבי הנערץ על ידי סגל.
יש סכוי שימינה לא תעבור את אחוז החסימה.
תערובת של הרב רפי עם אישה חילונית. דתי לייט עם שר משיחי. איזה איש ישר יתמוך בכל אלא יחד?

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

24. הרב מרדכי אליהו (תלמיד)

הרב אמר תמיד כמו בבא סאלי ירא שמים מצביע ג.

נכון שאתה לא נותן למפלגה ציונית אבל אתה שומר על התורה.
ג זו האפשרות הכי טובה למי שהוא חושב שהוא ירא שמים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אילוסטרציה צילום: פלאש 90

פלשתינים מיידים אבנים לעבר חיילים בחברון וסופ"ש קטלני בחופים: סיכום חדשות השבת

קרא עוד